מה קרה?? דנית גרינברג לא הפסיקה לבכות בירח הדבש בתאילנד!

מה קרה?? דנית גרינברג לא הפסיקה לבכות בירח הדבש בתאילנד!

השמועה אומרת...

שבועיים בלבד לאחר שהחליפה סטטוס מגרושה לנשואה והתחתנה עם בחיר לבה, ברק חקמט. דנית וברק החליטו לקחת פסק זמן כדי לממש את אהבתם בירח דבש קסום ואטרקטיבי במיוחד בתאילנד. אך היה דבר אחד במהלך החופשה שגרם לדנית להתוודות על כך שלא הצליחה לעצור את הדמעות.

שתפו

מוקדם יותר החודש ואחרי תקופה של בילד אפ לאירוע המרגש בחייה. דנית גרינברג ובעלה הטרי, איש העסקים ברק חקמט אותו הכירה דרך חברתה הטובה ביותר, הפכו לזוג נשוי לאחר שעמדו תחת חופה וקידושים בבית הכנסת הגדול בתל אביב.

 

אך למרות המאורע המרגש להם חיכו השניים בכליון עיניים. נראה שלגורל היו תוכניות שמעט שיבשו את מצב הרוח באותו הערב. ובסמוך לחתונתם התרחש הפיגוע המזעזע במרכז תל אביב.

מה קרה?? דנית גרינברג לא הפסיקה לבכות בירח הדבש בתאילנד!
דנית גרינברג וברק חקמט בירח הדבש בתאילנד. לפני הטיסה מפוקט לסמוי

האורחים תחילה לא סיפרו לדנית על החדשות הרעות שהתרחשו בסמוך למקום חתונתה, אך לאחר מכן גילתה זאת אף על פי כן ופרצה בבכי. דנית הוסיפה בסטורי לאחר האירוע:”אתמול היה היום המאושר בחיי, והיום העצוב ביותר ל-2 משפחות בישראל”.

 

אך שבועיים לאחר החתונה בצל הפיגוע, היא וברק החליטו לשנות אווירה ולנפוש בירח דבש סופר מפנק בתאילנד. השניים העלו לא מעט סטוריז מעוררי קנאה מבתי המלונות המפנקים ביותר שיש לארץ האקזוטית להציע. ואז הגיע קטע מרגש במיוחד שהצליח לשבור את דנית.

מה קרה?? דנית גרינברג לא הפסיקה לבכות בירח הדבש בתאילנד!

בין ארוחות הגורמה והפינוקים, השניים עצרו לעשות סטורי רומנטי לצד שקיעה שנראית כמו ציור אומנות. “וואו אני חושבת שהיום ראיתי את השקיעה הכי מטורפת שראיתי בחיים שלי” טענה דנית ולאחר מכן התפרקה בבכי בסטורי נוסף.

 

“ברק צוחק עלי שאני צופה בסטורים ובוכה.. חיים שלי. אני מתרגשת שהתחתנו.” אמרה דנית והוסיפה בכיתוב:“אני לא מפסיקה לבכות מהסטורי הקודם חחח ה’ זה היה כל כך יפה ומרגש”

 

דמעות האושר האלו של דנית מגיעות לאחר שזו לא הצליחה להתנתק מהאירועים הביטחוניים בארץ אליהם החליטה להתייחס בימי החופשה הראשונים בירח הדבש כולל סטורי נגד בלה חדיד:“השעה כאן שתיים בלילה. צפיתי בסרטונים, אמרתי לעצמי שאני אלך לישון, אבל אני לא מסוגלת. מה שהיא עושה זה פשע נגד האנושות. מעלה סרטונים שהתקשורת הפלשתינית מפיצה ללא הרף. פייק ניוז באופן מובהק ללא שום קשר למה שקרה קודם. פופוליזם טהור. רע”

מה קרה?? דנית גרינברג לא הפסיקה לבכות בירח הדבש בתאילנד!

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רוני
11 חודשים

מתי חוגגים לילדה בת מצווה?

גיל
11 חודשים

את כזאת נשמה טובה וטהורה