"בבקשה שאתם לא יחד זה יהיה מזעזע" מה גרם לעוקבים לצאת על תום חיימוב ליה נוגה?

"בבקשה שאתם לא יחד זה יהיה מזעזע" מה גרם לעוקבים לצאת על תום חיימוב ליה נוגה?

השמועה אומרת...

יחד או לא יחד? זו השאלה. ארבעה ימים לאחר שהתפרסמה תמונת הנשיקה של יוצא "האח הגדול" תום חיימוב וכוכבת הרשת והאקסית המפורסמת של ג'וזי, ליה נוגה. נוגה החליטה להעלות קטע משותף נוסף שלצד הפרגונים גרר תהיות וגם ביקורות לגבי החיבור הזוגי האפשרי לחיימוב.

שתפו

קרוב לחצי שנה עברה מאז שמי שפצחו בזוגיות לעיני הצופים בבית "האח הגדול" אשתקד-אשתקד, גל גברעם ותום חיימוב נפרדו בבום תקשורתי עצום. אך לאחרונה עלו תיעודים של חיימוב לצד נוגה לאחר תקופה של שמועות בהקשר זוגי ביניהם.

 

ליה נוגה בת ה-20 התפרסמה בראש מדורי הרכילות כאשר נראתה בזוגיות עם ג'וזי זירה בחודש מאי האחרון, מאז השניים נפרדו ומי ששמו נקשר אליה בקטע הזוגי לאחרונה היה לא אחר מתום חיימוב. אך למרות זאת, מקורבים לשניים הכחישו שהם בזוגיות.

"בבקשה שאתם לא יחד זה יהיה מזעזע" מה גרם לעוקבים לצאת על תום חיימוב ליה נוגה?
התמונה של ליה נוגה(מימין) ותום חיימוב(שמאל) בחופשה בסיני

ליה נוגה(20) ותום חיימוב(33) תועדו בתמונה עם אופק קצת פחות ידידותי-בלבד כאשר הם צמודים בנשיקה במהלך חופשה בסיני יחד עם עוד חברים. ומאז מסתמן שלא מדובר רק בשמועות, ומנגד מקורבים לתום וליה טענו שמדובר בהלצה בלבד ושהם לא זוג.

"בבקשה שאתם לא יחד זה יהיה מזעזע" מה גרם לעוקבים לצאת על תום חיימוב ליה נוגה?
תום חיימוב ליה נוגה בנשיקת ה"דאחקה"

היום העלתה ליה נוגה לחשבון האינסטגרם שלה רילס ובו השניים עושים תרגילי יוגה משותפים בחוף בסיני. והתגובות לא איחרו להגיע. בזמן שחלק פרגנו לנעשה בין השניים. עוקבת אחרת וחדת זיכרון כתבה לה תוך כדי ביקורת:"הוא עשה את זה גם עם גל באח הגדול איזה חרא הוא".

 

עוקבת נוספת כתבה בתגובה לקטע היוגה המשותף:"בבקשה שאתם לא יחד זה יהיה מזעזע". ונוספת עקצה:"מה יש לו לעשות עם הנעל הזאת וגם אם כן אחלה ריבאונד". ונראה שלליה הספיק עם התגובות הלא מפרגנות, לאחר מספר שעות(ובזמן כתיבת הידיעה) היא סגרה את אותו רילס מדובר לתגובות ואיתן נמחקו גם הביקורות הלא מפרגנות.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SHAMELESS. (@liyanoga.x)


לפני פרסום הקטע, ליה העלתה בסטורי שלה מסר מוטיבציה שאולי קשורים לריכולים והשמועות מסביב? "את הולכת לעצבן המוןןן אנשים כשתתחילי לעשות את מה שהכי טוב עבורך. אני אוהבת אנשים שלא צריכים שכולם יאהבו אותם."(תרגום חופשי מאנגלית לעברית).

12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ווווווו
5 ימים

איכ

אור
5 ימים

גוזי זרק אותה אז היא עכשיו עם מי שרוצה להיות גוזי ובחיים לא יהיה חח

טוני
5 ימים

התום הזה מקנא בגוזי ברמות קשות גם החליט להיות דייזי איזה נפל כל מה שגוזי זורק הוא לוקח פרורים איכסה חסר עמוד שידרה