בדרך לכלא? העונש החמור שצפוי לקבל יוצא "האח הגדול"

בדרך לכלא? העונש החמור שצפוי לקבל יוצא “האח הגדול”

השמועה אומרת...

כשנה חלפה מאז שיוצא “האח הגדול” המזוהה בעיקר בעקבות הקשר שהתפתח במהלך העונה הרביעית עם אביבית בר זוהר, נחשד בשוד סניף דואר בראשון ממנו יצא עם אלפי שקלים. ועכשיו הגיע גזר הדין – האם ירצה את העונש בין כותלי בית הסוהר?

שתפו

בסוף שנת 2021, ערב שני של חג הסוכות. פורסמה ידיעה מרעישה במיוחד על יוצא “האח הגדול”, צבי פורטל שנחשד בכך ששדד סניף דואר בראשון לציון לבוש בקסדה ואפוד זוהר תחת איומי אקדח צעצוע ונמלט מהמקום עם  5,642 ש”ח.

 

על פי הפרסומים ד’אז, צבי נמלט ממקום השוד עם השלל אך לאחר מכן נתפס ע”י המשטרה לאחר סריקות המשטרה באיזור. נעצר וסנגרו טען כי:“החשוד מכחיש את החשדות. החקירה נמצאת בראשיתה ואנו ממתינים שהמשטרה תסיים אותה בהקדם”.

בדרך לכלא? העונש החמור שצפוי לקבל יוצא "האח הגדול"
צבי פורטל לצד אביבית בר זוהר, יוסי סרור ויריב נתי

למרות ששמר על זכות השתיקה והכחיש את החשדות על פי ההודעה מעורך דינו לאחר ביצוע המעשה. פרקליטות מחוז מרכז הגישה לבסוף לבית המשפט המחוזי מרכז-לוד, כתב אישום נגד צבי בגין שוד. דבר שהוביל אותו לחתימת הסכן טיעון מול התביעה והרשעה בביצוע השוד.

בדרך לכלא? העונש החמור שצפוי לקבל יוצא "האח הגדול"
צבי פורטל ולני. מתוך אינסטגרם

על פי הסדר הטיעון עם התביעה, הסעיף שלפיו פורטל השתמש באקדח צעצוע נמחק אך עדיין הורשע בשוד המדובר, ולא רק כך. נדרש ע”י התביעה לגזור על צבי כשנה וחצי מאסר בפועל, וגם קנס כספי ותשלומי פיצוי למנהל סניף בנק הדואר בראשון לציון, אותו שדד.

 

עורכת הדין של פורטל, חן חיים, יצאה בבקשה להקל בעונש של פורטל ודרשה לגזור עליו עונש עבודות שירות, וזאת לרבות העובדה שאין לו עבר פלילי, שזאת הייתה מעידה חד פעמית והוא מגיע ממשפחה נורמטיבית ושלא השתמש בכלי נשק חם או קר.

בדרך לכלא? העונש החמור שצפוי לקבל יוצא "האח הגדול"
צבי פורטל לצד שלום אסייג וחן מזרחי

בגרסה האחרונה שנמסרה ע”י צבי, הוא לקח אחריות על המעשים והודה במקרה השוד:“אין לי עבר פלילי, אני לא שייך לתחום הזה. לפני חמש שנים היה לי עסק שכשל, וחובות שגררתי. אבל עבדתי והרווחתי יפה. אני רוצה להיות עם המשפחה שלי. החרטה שלי עמוקה”.

 

אז האם צפוי לו עונש עבודות שירות בלבד או שיוחלט שהמעשה דורש עונש מאסר בין כותלי בין הסוהר? עדכונים בהמשך.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @big_brother_all_the_time1


Subscribe
Notify of
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
vjnds
11 חודשים

😲

מד
7 חודשים

מי שעושה עבירה כל שהיא שיישב בבית סוהר היה צריך לחשוב עלזה לפני המעשה