“יש אותו ביותר חי בסרט?” אליאב אוזן סופג אש ברשת בעקבות הדברים שכתב?

השמועה אומרת...

כוכב הריאלטי ואמן הקעקועים המצליח אליאב אוזן יצא בפוסט חריף במיוחד עם טענות קשות על כך שחשבון האינסטגרם שלו נפרץ, תמונות עם בת הזוג החדשה שלו נמחקו ונשלחו הודעות בשמו. אך מעבר לכך יצא בהכרזה חד משמעית לגבי עצמו שזכתה ללא מעט ביקורות ברשתות החברתיות.

שתפו

מי פרץ לחשבון האינסטגרם של אליאב אוזן? לטענת המקעקע המפורסם בשלושת השנים האחרונות ומאז הגירושים מדנית גרינברג(פלוס מינוס), מישהו מתעסק עם החשבון שלו באינסטגרם והוא לא הולך לשתוק עד שימצא מי זה.

 

אליאב כתב בין היתר:“כבר 3 שנים פלוס מינוס הגירושין שלי, שנהייתי לא מבחירה הדבר הכי ויראלי והכי מתוקשר ברשת, דווקא כשנהייתי רווק הכי מבוקש עם צפיות הכי גבוהות בסטורי וטראפיק הכי מטורף בכל המדיות עם אינספור פניות והודעות בים אם כאלה שאוהבים או שונאים אותי, מה לעשות בנאדם מעניין אף פעם לא יהיה קונצנזוס.”

“בדיוק באותה תקופה שמתי לב שמישהו משחק לי באינסטגרם.” והוסיף בהמשך:“הלילה זה הגיע לשיא חדש כשפרצו לי את האינסטגרם, מחקו את כל התמונות עם בת הזוג שלי במקריות שמעוררת חשד למה דווקא הן אבל נתקדם, ופרסמו ושלחו לאנשים הודעות משיחות פרטיות שלי עם האנשים הקרובים אליי ביותר שנבחרו בקפידה על ידי מישהו שמכיר אותי טוב מאוד.

 

“בהזדמנות זאת אתנצל בפני כל מי שקיבל הודעות או נחשף לתוכן שהוא פשוט לא אני, אז לכל מי ששאל והתעניין, וגם למי ששמח לאיד, לא נפרדנו.”. ושלח מסר תקיף בהמשך:“עכשיו פנייה לכל מי שמעורב בסיפור הזה, שכרתי את התותחים הכי כבדים בשוק וזה רק עניין של זמן עד שנגיע לעלוב/ה, ואני אדאג אישית כמו שאני מטפח את העסק שלי, לטפח את התביעה נגדכם ואת השיימינג שיגרום לכם להסתתר כי זה הופך לפרוייקט חיי ואני טוב בפרוייקטים. אז אני מציע, שתחשבו טוב טוב אם זה שווה את זה.

למרות שלא מעט עוקבים חשדו שבמסר של אליאב יש רמיזה הקשורה לאקסית, דנית גרינברג. מה שתפס את מלוא תשומת הלב של המגיבים בקבוצה “כמעט מפורסמים” בפייסבוק היה המשפט של אליאב:“שנהייתי לא מבחירה הדבר הכי ויראלי והכי מתוקשר ברשת, דווקא כשנהייתי רווק הכי מבוקש…”

 

אחת המגיבות יצאה בביקורת חריפה על הדברים:“אני לא זוכרת מה גרם לי לתעב אותו כל כך בתקופתו באח הגדול אבל מאז נשארה לי האנטיות המוחלטת כלפיו. להצהיר על עצמך כדבר הכי ויראלי/רווק הכי מבוקש זה לחיות בסרט, הקרנת בכורה, לבד באולם.”

מגיבה נוספת לא יכלה להתאפק והוסיפה תגובה:“הדבר הכי ויראלי בשנים האחרונות. מי מספר לו שמירב מהטיקטוק יותר מדוברת ממנו? דנית לא זוכרת את השם שלו מאז שנפרדה ממנו הבחורה רק יותר ויותר מצליחה יש אותו ביותר חי בסרט?”

Subscribe
Notify of
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לייבוביץ' רות
11 חודשים

איזה פיטריות הזיה הוא לקח?

מאור.
11 חודשים

ערס מטבריה חסר השכלה מה ציפיתם אין שכל אין דאגות אליאב טמבל רציני מזל שדנית ברחה מהחי בסרט דומה לשימפנזה שחורה.

מיקי
11 חודשים

אליאב אתה מדהים! אוהבים אותך, אנשים מצליחים תמיד יהיו בפה של אחרים. תמשיך לעלות ולהצליח. אתה אלוף