ג’קי שומעת? זה מה שהאקס שלך דניאל בוסי עשה רגע אחרי הפרידה!

השמועה אומרת...

מדורי הרכילות והרשתות החברתיות הוצפו אמש בידיעה על פרידתם של הפאוור קאפל: יוצאת “הישרדות VIP”, ג’קי אזולאי והכדורגלן, דניאל בוסי. וכבר פחות מיממה לאחר מכן נראה שהשניים כבר לגמרי שמו את הפרידה מאחור!? או לפחות למראית עין.

שתפו

מאז הגירושים והפרידה של ג’קי אזולאי מבעלה לשעבר, ישראל אזולאי. היא הספיקה להיכנס למערכת יחסים פוטוגנית במיוחד שהפכה לסופר מתוקשרת לצד דניאל בוסי שצעיר ממנה בכ-12 שנים, קשר שהתוקף שלו הסתיים ממש אתמול.

 

ובזמן שהשניים היו נראים מאוהבים בטירוף ובאחד האוקיישנים בחודשים האחרונים דניאל אף אילתר הצעת נישואים משעשעת. נראה שרגע לאחר שג’קי סיימה במקום השני של גמר הריאלטי “הישרדות VIP” ממנו יצאה במחאה, הגיעה גם הפרידה הדרמטית מדניאל בעקבות ריב עליו לא הצליחו להתגבר מעט בסמוך לכך.

כבר אמש ג’קי החליטה כי היא מגיבה לפרידה מדניאל בוסי בסטורי שלה וכתבה:“אני שמחה ומאושרת” לצד תמונה קורנת שלה עם פיטלר תואם. ונראה שבן זוגה לשעבר, דניאל בוסי כלל לא מבכה על הפרידה בעצמו.

 

דניאל בוסי נצפה היום בחוף הים בתל אביב, שמח וקורן לחלוטין עם כוס בירה צוננת ובחברת חברים קרובים. נוכחים במקום סיפרו כי “הוא במצב רוח ממש טוב ומקבל הרבה תשומת לב מהסובבים”.

@shmua.comרגע אחרי הפרידה: דניאל בוסי במסר לג’קי אזולאי? 

ונראה שדניאל בוסי מקבל לא מעט שיחות עידוד ותמיכה מהסובבים אליו וגם מהתגובות ברשת. ולפי הסטורי שלו הוא לגמרי לא שוקע בבאסה של הפרידה אלה הספיק לעבור לסדר היום ואף להשאיר מסר סמוי לאקסית שלו בסטורי עם שיר של עומר אדם?

ובזמן שדניאל החליט לבלות בים, אצל הספר שלו, וגם במכון הכושר בתוספת לא מעט חיוכים ואווירה טובה. גם ג’קי מנגד החליטה שהיא חוזרת לעניינים וכתבה:“מודה שהרבה זמן לא עשיתי ספורט וזה חסר לי בטירוף. היום חוזרת בכל הכח ומבטיחה לשתף בתוצאות”

ובינתיים ג’קי אזולאי חוזר לעשות ספורט

עוד שמועה שהגיעה בלעדית לאוזני המדור ועל פיה כבר אתמול מישהו שדומה לאקס הטרי ישב בערב בבר התל אביבי “סושיאל קלאב” לצד בחורה ועל פי עדויות העוברים ושבים, היה מתוצפת מהרכב על ידי מישהי מוכרת כדי לבדוק אם זה אכן הוא. בהחלט מעניין.

16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מר
10 חודשים

גקי היגיע הזמן שתירגעי עם ארבעת ילדייך בבית ..את פשוט לא מעניינת אף אחד.. ..ספורט לא ספורט באמת את חושבת שזה מענין..פג תוקפך..

קרן
10 חודשים

היה צפוי מראש
אחרי ההתנהגות בהישרדות.ואחרי ההתנהגות אחרי.שהתעקשה שהיא הזוכה נראה לי שירד לו ממנה

מוטי מ.
10 חודשים

באמת באמת הג’קי הזאת נמאסה ברמות.אישה שבהמה יותר מתורבתת ממנה.