כבר חזרו? מה באמת קורה לאחר הפרידה של ג'קי אזולאי ודניאל בוסי

כבר חזרו? מה באמת קורה לאחר הפרידה של ג’קי אזולאי ודניאל בוסי

השמועה אומרת...

נראה שידיעה אחת מצליחה השבוע לגרור את סקרנותם של לא מעט גולשים ברחבי הרשת. הפרידה של כוכבת הריאלטי ג’קי אזולאי ובן זוגה הצעיר, הכדורגלן דניאל בוסי. אך האם רגע אחרי שנפרדו יש כבר ניצנים ראשונים של קאמבק זוגי?

שתפו

ביום ראשון האחרון מדורי הרכילות והרשתות החברתיות הוצפו בידיעה על פרידתם של ג’קי אזולאי ודניאל בוסי שהחלו את מערכת היחסים הזוגית המפתיעה אך סופרצמודה שלהם לפני קרוב לשנה.

 

ובזמן שהשניים משדרים ביזנס כרגיל, ואפילו פריחה מחודשת ואושר עילאי לאחר הפרידה האחד מהשנייה. נראה שדווקא מצידה של ג’קי היה מסר בתגובה עסיסית לתמונה חדשה שהעלה האקס אמש שהצליח לבלבל לא מעט אנשים.

כבר חזרו? מה באמת קורה לאחר הפרידה של ג'קי אזולאי ודניאל בוסי

אתמול עלה סט תמונות של דניאל בוסי ברשת האינסטגרם בחליפת גברים של חברת ארגו. אומנם דניאל לא העלה את התמונות באופן אישי אך תויג בפוסט של החברה והתגובה היחידה לפוסט הייתה לא אחרת משל האקסית הטרייה!

 

ג’קי הגיבה אמש לתצלום של בוסי בחליפה “הכי יפה בעולם!”. אך לפני שאתם מתחילים לגרד את הראש כדי להבין מה בדיוק קורה שם בין השניים. מתברר כי ג’קי הייתה צריכה להגיב ולפרגן לו בתמונה המדוברת עם החליפה כחלק משת”פ לו הייתה מחויבת עוד מהימים שהיו ביחד.

כבר חזרו? מה באמת קורה לאחר הפרידה של ג'קי אזולאי ודניאל בוסי
ג’קי אזולאי מגיבה אמש לתמונה החדשה של דניאל בוסי בחליפה

“זה היה ברור לה שזה ימשוך תשומת לב, אבל היא הייתה מחויבת” סיפרה מקורבת. אז האם יש מעבר לנראה לעין או שהתגובה המפרגנת הייתה רק חלק ממחויבות בלבד?

 

למרות שהפרידה של השניים הגיע בבום והצליחה להתפיע לא מעט. מקורב נוסף סיפר בתקשורת כי לדעתו הפרידה ככל הנראה אינה סופית וציין:“אי אפשר להאמין לכל מה שקורה ברשתות החברתיות ואי אפשר לדעת מה קורה בין בני זוג.”

 

והוסיף:“דניאל ליווה, פרגן ותמך בג’קי בכל התקופה האחרונה, אני לא רואה את הפרידה הזו כסופית. מדובר בריב שהתפתח, הם בקשר ואני בטוח שהם יחזרו. זה עניין של ימים”

כבר חזרו? מה באמת קורה לאחר הפרידה של ג'קי אזולאי ודניאל בוסי
עניין של ימים עד הקאמבק? ימים יגידו

58 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מאיה
10 חודשים

לא מעניינת שתילך לגדל תילדים שלה במקום להסתובב

אני
10 חודשים

תרדו לנו מהמסך
את מאוסה והוא אחד שרוצה להתפרסם

שושי
10 חודשים

דרך לתפוס עוד קצת כותרות. אושיית הרשתות תעשה הרבה כדי לא להמחק ממודעות הקהל.