חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נקבל מדינת הלכה? נטלי דדון התקילה את בן גביר וכך הגיב

נקבל מדינת הלכה? נטלי דדון התקילה את איתמר בן גביר וכך הוא הגיב

השמועה אומרת...

הדוגמנית ואשת העסקים נטלי דדון רשמה לעצמה עוד יום רווי בהישגים, לאחר ששיתפה את עוקביה על מאבק מוצלח שהוביל לחסימת עמודי אינסטגרם אנטי ישראלים משמעותיים במיוחד, דרכיה הצטלבו בנוסף עם חבר הכנסת איתמר בן גביר אותו התקילה בשאלה נוקבת במיוחד

שתפו

דדון שחגגה היום בפוסט את חסימת חשבון האינסטגרם של מוחמד חדיד אביהן של ג’יג’י ובלה חדיד בפעם השנייה החודש, וזאת לאחר שהעלה תכנים אנטי ישראלים בוטים במיוחד. לא עצרה והמשיכה במסע לעבר התנחלות.

 

נטלי הגיעה לסט הצילומים של יום למען חומש בהתנחלות, שם באופן מקרי לחלוטין הצטלבו דרכיה עם חבר הכנסת איתמר בן גביר, שם ניצלה את ההזדמנות להציב בפניו שאלות נוקבות ופוליטיות מצד עוקביה.

נקבל מדינת הלכה? נטלי דדון התקילה את בן גביר וכך הגיב
נטלי דדון מתקילה את בן גביר בשאלות עוקביה

השאלה העיקרית שעלתה מצדה של דדון לכיוונו של בן גביר הייתה: “אם הציבור יבחר בך, נקבל מדינת הלכה?” בן גביר השיב לדדון: “אני לא נולדתי אתמול, ההורים שלי אבא שלי ואמא שהייתה קצינה בצבא הייתה הכי מדהימה, הכי צדיקה שיש. אני התעקשתי להמשיך ללמוד עד גיל 18 בבית ספר חילוני, היה לי חשוב גם כשחזרתי בתשובה.”

נקבל מדינת הלכה? נטלי דדון התקילה את בן גביר וכך הגיב

“להגיד מדינת הלכה זה שם מפוצץ כאילו אני אבוא ואכפה על מישהו כמו שניסו לכפות עליי אידאולוגיה במשך שנים. נתנו לי כל מיני צווים , עצרו אותי על כל מיני שטויות, הפגנות שהייתי בן 16 אתה מקבל את המשמעות ההפוכה, אני באהבה ואמונה וידיעה שכולם אחים.”

הישג משמעותי נוסף שריגש היום את דדון שאותו שיתפה לעוקביה הוא חסימת עמוד האינסטגרם האנטי ישראלי, Eye On Palestine. נטלי הכריזה בסטורי “שימו לב לעמוד הזה, אנחנו נלחמים בו בשיניים ימים ולילות, עמוד שנדמה כאילו השטן פתח אותו, וגם הוא מושבת ל-30 יום בזכות הדיווחים שלכם”.

נקבל מדינת הלכה? נטלי דדון התקילה את בן גביר וכך הגיב
נטלי דדון חוגגת את חסימת חשבון האינסטגרם של מוחמד חדיד

Subscribe
Notify of
guest
8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל(י)
גיל(י)
1 שנים

איך הורים כאלה איתמר לא התגייס לצבא?

בניה
בניה
1 שנים

משתמט מהצבא שלא עשה שירות לאומי. בעיקר רעש וצלצולים…. סיסמאות ריקות…. הצחוק על חשבוננו

אורחת
אורחת
1 שנים

אשת אשכולות . כל הכבוד לך. כולם עושים כל מיני דברים בכיל הנעורים. שכל אחד יסתכל אחורה על החיים שלו לפני שהם מטנפים אחרים. נכון להיום כל הכבוד לה.