חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"זה פשוט לא עבד לי יותר": השינוי הדרמטי שעשתה קורין גדעון בחייה!

“זה פשוט לא עבד לי יותר”: השינוי הדרמטי שעשתה קורין גדעון בחייה!

השמועה אומרת...

מנחת הריאלטי שכבר מזמן הפכה לאושיית אינסטגרם מכובדת, קורין גדעון החליטה שהיא “עושה מה שמרגיש לה נכון” והחליטה להיפרד מהסממן המזוהה ביותר שלה. התלתלים, וכבר הספיקה לעמוד בפני ביקורות הגולשים?

שתפו

את קורין גדעון הכרנו על מסכי הטלוויזיה בתור המנחה של הריאלטי “האח הגדול” ו”2025″ ומאז נראה שהיא הספיקה לעשות שינוי משמעותי בחייה והפכה להיות מובילת דעת קהל ואושייה מדוברת ברשת האינסטגרם.

 

אך דבר אחד שרבים לא חשבו שיקרה, זה המעבר של גדעון מהתלתלז’ המזוהה איתה לשיער חלק. היום זה קרה כאשר זו עברה החלקה והיא ממש לא מתנצלת על כך, אלא להיפך. ומי שטען ועקץ אותה שמדובר באייטם פרסומי לגמרי מתבלבל:“לא ממומן ולא נעליים” השיבה גדעון.

"זה פשוט לא עבד לי יותר": השינוי הדרמטי שעשתה קורין גדעון בחייה!

קורין הבהירה ושיתפה את עוקביה לאחר המהפך בשיער:“אני לא רוצה שזה יראה שזה בא מאיזשהו מקום שאני לא אוהבת את התלתלים שלי. כי אני הכי אוהבת את התלתלים שלי! וגם כל השנים אהבתי אותם והתפארתי בהם והתגאיתי בהם, עד שזה באיזשהו שלב לא עבד לי יותר.”

 

והוסיפה:“כאילו אני אומרת, מה יותר חזק יותר מלעשות מה שבא לנו? מלעשות שינוי שאת מרגישה שאת צריכה אותו. אז כן, עם כל האהבה לתלתלים, הייתי צריכה שינוי.”

"זה פשוט לא עבד לי יותר": השינוי הדרמטי שעשתה קורין גדעון בחייה!

קורין סיכמה בדברים:“ואני עדיין אוהבת את התלתלים, ואולי אני אחזור אליהם גם בקרוב ממש. ואולי לא , ואולי לא יודעת. אני אעשה מה שעושה לי טוב ומה שמרגיש לי נכון. והרגיש לי נכון לעשות שינוי, לשנות קצת.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by קורין גדעון (@corringideon)

Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מרום שלמה
מרום שלמה
1 שנים

היא לא מענינת