רוסלנה רודינה פותחת על הקשר עם אייל גולן:"ברגע שהרגש נעלם, אנחנו מגלים אדם אחר שיושב מולנו"

השמועה אומרת...

רבים הסתקרנו סביב המפגש שהתרחש אמש בין רוסלנה רודינה והאקס המיתולוגי, הזמר אייל גולן שהיחסים ביניהם לא תמיד היו חיוביים מאז הפרידה לפני קרוב ל-6 שנים. היום היא החליטה לחשוף כיצד היא מתנהלת בקשר עם גולן בהווה.

שתפו

מערכת היחסים של הזמר אייל גולן והאקסית, הדוגמנית וכוכבת הריאלטי, רוסלנה רודינה נמצאת בזמן האחרון במקום מאוד מפרגן וחיובי. וזאת לאחר תקופה ארוכה מאז הפרידה של השניים ועם ילד משותף שיחגוג בקרוב יום הולדת 8.

 

השניים שנפגשו אמש, השתעשעו, צחקו אחד על השנייה ואף תיעדו זאת ברשתות החברתיות הצליחו להעלות מספר תהיות לגבי טיב הקשר שלהם. רוסלנה החליטה להגיב היום בנושא בשידור במהלך התוכנית "הדו'ח היומי" ונתנה גם כמה טיפים חשובים מהמצב.

רוסלנה רודינה פותחת על הקשר עם אייל גולן:"ברגע שהרגש נעלם, אנחנו מגלים אדם אחר שיושב מולנו"
רוסלנה רודינה ודרור רוקנשטיין פותחים בשידור "הדו'ח היומי" על הזוגיות הקודמת

רוסלנה דיברה על ההתנהלות שלה ביחסים עם האקס מאז הפרידה מגולן:"קודם כל צריך לתכנן את הדברים האלה מראש, ז'תומרת שמדברים על זה מראש. יש שני הורים שהם תמיד יהיו חלק מהילדים שלהם וצריך לשמור על יחסים טובים."

 

והוסיפה:"עדיף לדעת ממי להתגרש, את לא באמת יודעת ממי את הולכת להתגרש. את לא יודעת באמת עם מי את מתחתנת. כי בסוף ברגע שהרגש נעלם, אנחנו מגלים אדם אחר שיושב מולנו. אז אי אפשר באמת לדעת לפני."

רוסלנה רודינה ואייל גולן במפגש האחרון

והמשיכה לתת את דעתה בנושא:"אני כן בעד יחסים טובים, ואם יש משהו אז אפשר לפתור אותו בדרכי נועם ובלי כל הרעש והצלצולים. ובסופו של דבר יש לנו ילד שככל שהאבא יצליח או האמא, הילד יהיה יותר מאושר."

 

עוד חשפו בפאנל את היחסים שלהם עם הגרושות, ישראל אזולאי שסיפר על ההתנהלות עם ג'קי מאז הפרידה שלהם ודרור רוקנשטיין שחשף את היחסים המפגנים שלו עם הגרושה שאפילו הרימה לו וסייעה לו בזמן שהיה בבית "האח הגדול":

@shmua.comרוסלנה רודינה ודרור רוקנשטיין מדברים על האקסים בשידור הדו"ח היומי♬ צליל מקורי שמועה בידור

51 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מורן
3 חודשים

אין על רוס!!
הכי התאימה לו!

דנה
3 חודשים

למה היא ניפחה את הפנים בצורה כזו?

שיר.ד
3 חודשים

הוא אהב אותה בלי ספק.. לדעתי הייתה האישה בה"א הידיעה בשבילו…