הקרב על הירושה: מירית שם אור ושלושת ילדיו הבוגרים של צביקה פיק משנים עמדה

הקרב על הירושה: מירית שם אור ושלושת ילדיו הבוגרים של צביקה פיק משנים עמדה

השמועה אומרת...

פרשת הירושה של המוזיקאי המנוח, צביקה פיק ממשיכה להסתעף לאחר שהערב נחשפו פרטים נוספים וצעדים חדשים מצד גרושתו, הפזמונאית מירית שם אור ושלושת ילדיהם המשותפים שעלולים לשנות את פני הדברים.

שתפו

כזכור, לאחר פטירתו של הזמר האגדי צביקה פיק, התברר כי על פי צוואתו הוא הוריש את כל הרכוש שלו ששווה עשרות מיליוני שקלים, דירה בבניין יוקרה, זכויות על יצירותיו ועוד לבת זוגו לשעבר שירה מנור וילדיו הקטנים.

 

לאחר אותה חשיפה שהצליחה לייצר לא מעט רעש בתעשייה, התברר כי ילדיו של פיק מנישואיו הראשונים, שרונה, דניאל ובנלי אינם מתנגדים או מערערים על מה שנפסק בצוואתו של אביהם לטובת ילדיו הקטנים מהקשר האחרון שלו.

הקרב על הירושה: מירית שם אור ושלושת ילדיו הבוגרים של צביקה פיק משנים עמדה

היום נחשף כי קרוב לחודשיים לאחר אותה הסכמה, גרושתו הראשונה מירית שם אור ושלושת הילדים הבוגרים המשותפים צפויים להתנגד לצוואתו המקורית של צביקה פיק. על פי הדיווחים שרצים ברשתות בשעות האחרונות, מירית וילדיה המשותפים עם פיק שכרו את עו"ד מאיר בר מוחא בעניין המדובר, אך זה סירב להתייחס לפרסומים.

 

גרושתו של צביקה פיק ז"ל – מירית שם אור. צילום: שלומי פינטו

מירית שם אור שכתבה לא מעט שירים ולהיטים של הזמר המנוח הייתה אשתו הראשונה בשנות השבעים עד לאמצע שנות התשעים ולהם שלושה ילדים משותפים. פיק הכיר את בת זוגו האחרונה שירה מנור בתחילת שנות האלפיים ולהם שני ילדים משותפים. באשר לירושה? כנראה שנצטרך להיות סבלניים.

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Noa
3 חודשים

לדעתי מגיע לה לפחות חלק מהירושה . כי היא עזרה לו כל השנים וכתבה כמה מהלהיטים הגדולים שלו . אז מגיע לה להתחלק בירושה עם שירה והילדים הקטנים

מיכל אפרתי
3 חודשים

אני מצפה מהאתר קודם לברר את הפרטים ולא העיקר לפרסם. שירה מנור כלל לא כלולה בצוואה וילדיו הקטנים יקבלו את הירושה רק בגיל מסוים כשיהיו בוגרים. אז מה זה השטויות שכתבת

מגי
3 חודשים

מה ירושה שיתיבישו להם איזו מצבה עשו לו לזמר ומוזיקאי גדול. כאילו הוא היה חיי לבד ובודד .מצבה שעושים לכול אחד שאין לו משפחה וחברים בעולם הזה .😪