כוכבת "האח הגדול" הצליחה לעורר סערה בטיקטוק: מה הקהל לא הצליח להבין?

כוכבת “האח הגדול” הצליחה לעורר סערה בטיקטוק והקהל בכלל לא קלט!

השמועה אומרת...

יוצאת העונה האחרונה של “האח הגדול”, שרין אברהם אומנם לא יצאה משם עם זוגיות נוצצת שתורמת לקטוף לא מעט כותרות במדורי הרכילות כמו חלק מחבריה לבית. אך נראה שהיא לגמרי מצאה נתיב שהוביל אותה לחשיפה רבת מימדים. מה הצליח לבלבל את הגולשים? זה לא היה דבר אחד

שתפו

גם לאחר חודש וחצי לאחר סיום עונת “האח הגדול”, נראה כי לא מעט מהדינמיקה שנרקמה בבית נותרה דומה או זהה גם בחיים שבחוץ. במקרה של שרין, היא לגמרי נשארה בקשר עם חברי הקבינט: קאזם, ריוואה ודינה. אך מה לגבי הגברברים איתם הייתה מעורבת בבית בפאן מעט שונה?

 

זוגיות עם שחף לא ממש קרתה ומי שהיו חברים טובים בבית המפורסם נותרו ניטרליים לכל היותר לאחר שקשר נרקם בינו לבין טליה. במקרה של משה שנכנס לחזר אחריה, זה היה כשלון מוחלט והשניים אפילו לא נותרו בקשר קרוב לאחר מכן.

כוכבת "האח הגדול" הצליחה לעורר סערה בטיקטוק: מה הקהל לא הצליח להבין?
שרין וקאזם מתוך הטיקטוק

ובינתיים שרין הספיקה לעשות לא מעט שינויים בחייה כולל שני קעקועים אמיצים וחדשים ברגל וביד, וגם טיפול בחומצה היאלורונית בשפתיה. מייקאובר? גלואפ? הגולשים לגמרי התבלבלו ואפילו לא הצליחו לזהות אותה בשני סרטוני טיקטוק שהפכו לווירליים ברשת.

 

שרין העלתה שני סרטונים בחשבון הטיקטוק שלה שעושים שימוש בטרנד מצליח ברשת החברתית. באחד מהם כתבה:“אם הכתם לא יורד מהבגד אפשר לנסות מסיר כתמים. אין צורך לזרוק את החולצה”. בחלק השני נכתב:“הסרטון לא מדבר על נקיון”.

כוכבת "האח הגדול" הצליחה לעורר סערה בטיקטוק: מה הקהל לא הצליח להבין?
הצליחה לעלות על הגל הטרנדי והגיעה למאות אלפי צפיות

האנלוגיה בטרנד מרמזת באופן שכיח לשימוש בחפצים כדי להקביל אליהם אנשים, בדרך כלל גברים(במקרה של נשים). אך פתוחה לאינטרפרטציה אישית. התגובות בסרטונים התחלקו לכאלה שכלל לא הצליחו לפענח שמדובר בשרין והוכו תדהמה מהלוק החדש:“לא נפל לי האסימון שזאת היא עד שראיתי את התגובות, אמאלה!” כתבה אחת הגולשות.

 

כמות אדירה מהתגובות היו גם מגולשים שהיו בטוחים שכוונת המשוררת הייתה לחברה מבית “האח הגדול”, שחף רז. אחת הגולשות השתעשעה:“אני מתה העיקר כל הזמן ניסתה לחמם את שחף”. אחרת עקצה:“*הסרטון מדבר על שרין שלא מפסיקה לחפור ולהיות אובססיבית ולהבין שה15 דק שלה ממזמן קוצרו ל2”

@sharinavraham1 יש לי עוד מלא כאלו בארסנל😜 #foryou ♬ original sound – ben

שני הסרטונים הללו של שרין הצליחו להגיע לקרוב למיליון צפיות ברשת הטיקטוק, אז למה בעצם היא התכוונה או רמזה אתם שואלים והאם היה קשר לשחף או אולי משה? שאלנו את שרין וזה מה שהיה לה למסור בנושא.

 

– מה דעתך על טענות חוזרות ונשנות ברשתות שהתכוונת בסרטון לשחף?

שרין:“זאת מטאפורה לחיים ולא משהו ספציפי, תבינו מה שתבינו”.

 

– כוכבת טיקטוק בהתהוות?

שרין:“לא מתיימרת להיות. אפליקצייה כיפיית, אני בעד הומור ולצחוק כמה שיותר אז כיף שם”

38 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאת
7 חודשים

חחחח…..”כוכבת האח הגדול”….ממש הגזמתם….מינימום טובה להיקרא “חיזור גורלי”

עוקבת
7 חודשים

חמודה את לא מעניינת אף אחד.
איך שהתנהגת לטליה לא מגיע לך שום במה.
היא לא עשתה לך כלום ואת סתם התנפלת עלייה אז נשמה הסתיימו לך ה15 דקות תהילה מזמן.
בעוד מאה שנה לא תהיי כמו טליה כי היא לא מתלהמת כמוך והיא יותר השפוייה וטליה היא המלכה שלנו.
אז יאאלה

תמי
7 חודשים

איזה כוכבת ואיזה נעליים????