נפרדו או חזרו? ג'קי אזולאי מבלה עם מישהו וזה לא האקס שלה!

נפרדו או חזרו? ג’קי אזולאי מבלה עם מישהו וזה לא האקס שלה!

השמועה אומרת...

מבולבלים, גם אנחנו. בזמן שהאקסים הטריים: כוכבת הריאלטי והשפית, ג’קי אזולאי והכדורגלן, דניאל בוסי הפרידו ומשדרים אושר ואושר בנפרד במסיבות, אימונים ומה לא. המקורבים מספרים שאינם רואים את הפרידה כסופית. אך הפעם ג’קי נתפסה בעדשת המצלמה קרובה לבחור מפורסם במיוחד שאינו האקס.

שתפו

שבוע הפרידה של ג’קי אזולאי ודניאל בוסי הוליד לא מעט ידיעות במדורי הרכילות ופוסטים ברשתות החברתיות. ובזמן שרק אתמול סיפרנו שג’קי השאירה לאקס תגובה אופטימית לאחד הפוסטים שלו וכתבה:“הכי יפה בעולם”. נראה שהמפגש שלה אמש בחוף הים לא כלל את דניאל.

נפרדו או חזרו? ג'קי אזולאי מבלה עם מישהו וזה לא האקס שלה!
ג’קי אזולאי ודניאל בוסי בתקופה הזוגית. צילום: אור גפן

אתמול במהלך יום הזכרון לשואה ולגבורה נתפסה בעדשת צלמי הפאפראצי בחוף הים, ג’קי אזולאי לצד איש העסקים והיהלומן ישראל אור שכזכור, לפני כשלושה שבועות הוא ומלכת היופי לשעבר תהילה לוי החליטו להיפרד לאחר חצי שנה של זוגיות.

נפרדו או חזרו? ג'קי אזולאי מבלה עם מישהו וזה לא האקס שלה!
ישראל אור ותהילה לוי בימי הזוגיות שחלפו. צילום: אור גפן

אז האם הסטטוס הזוגי המתחלף של השניים בעת האחרונה הביא לפתיח רומנטי בין השניים בארוחה מהנה בשמש החמימה בחוף הים? לפני שאתם רצים לשדך אותם. מתברר כי ג’קי וישראל חברים כבר שנים ועל פניו אין שום דבר רומנטי שיכול להגיח פתאום.

אז מה בדיוק קורה שם? אם בכלל. צילום מסך אינסטגרם – ניר פקין

ג’קי שהופתעה ע”י צלמי הפפראצי לא ממש אהבה את החדירה לפרטיותה במהלך הארוחה המפנקת עם ישראל. ונראה שגם כשניסו להדביק לה תווית רומנטית הקשורה אליו היא הכחישה וטענה “אני לא מתנחמת בזרועות של אף אחד”.

 

אך לשמועה נמסר כי את התשובה לשאלת השאלות נקבל כנראה ביום שני הקרוב! ג’קי אזולאי צפויה לחגוג ולארח את השורדים במסיבת סיום משלה לעונה החולפת של “הישרדות VIP”. היא אומנם לא זכתה בפרס הראשון ונוצר סקנדל בעקבות מבחן האש. אבל זה לא מונע ממנה להרים וואחד הפקה.

 

באירוע שמפיק לה שון בלאיש בנמל תל אביב בשני הקרוב צפויים להגיע לא מעט אורחים מכובדים כולל החברים מ”הישרדות”. האם זוכת העונה אלה אייבינדר תהיה נוכחת באירוע לאור הנסיבות המשפטיות מול ג’קי?

נפרדו או חזרו? ג'קי אזולאי מבלה עם מישהו וזה לא האקס שלה!
האקס הטרי דניאל בוסי מוזמן? ההזמנה לאירוע של ג’קי אזולאי בשני הקרוב. בהפקת שון בלאיש

אך נראה ששאלת השאלות, ואולי החשובה ביותר לקוראים הסקרנים. האם האקס, דניאל בוסי שלפי דיווחים לשמועה: הוזמן לאירוע – יגיע גם הוא? דבר שיעזור לשפוך אור על היחסים שלו מול ג’קי מעבר לפרסומים האחרונים. ואולי קאמבק חגיגי במיוחד??

85 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יפה הימן
10 חודשים

אישה דפוקה לכבוד מה המסיבה לכי תתעסקי בלגדל את הילדים שלך

מ.
10 חודשים

ג’קי עושה מסיבה, כי היא רוצה שוב לשלוט על כל משתתפי הישרדות לאחר שרובם התרחקו ממנה , כנראה, ותמכו באלה.
היא רוצה להיות שוב במוקד העניינים ובעצם להתחנף לכולם.
מוזר אם כל אלה שסלדו ממנה ילכו למסיבה.
אבל מה לא עושים בשביל כמה תמונות לרשתות…

טליטלי
10 חודשים

לא הבנתי בשביל מה מסיבה