רוסלנה רודינה נשאלה שאלה נוקבת על מערכת היחסים עם אייל גולן בעבר וככה השיבה!

רוסלנה רודינה נשאלה שאלה נוקבת על מערכת היחסים עם אייל גולן בעבר וככה השיבה!

השמועה אומרת...

מאז המפגש המתועד של הדוגמנית והשחקנית, רוסלנה רודינה והאקס, הזמר המפורסם ואבי ילדה המשותף, אייל גולן. נראה כי לא מעט שאלות צפו שוב מהעבר של השניים. הפעם רוסלנה החליטה להשיב לעוקביה לשאלה חודרנית במיוחד באותו הנושא.

שתפו

התיעודים ברשתות החברתיות מצד כוכב הזמר הים תיכוני אייל גולן לצד האקסיות שלו, דניאל גרינברג ורוסלנה רודינה ובטיימינג כמעט זהה הצליחו לייצר שוב שיח ברשתות החברתיות לגבי טיב הקשר שלו עם בנות הזוג לשעבר.

 

כזכור, לפני כשבוע רוסלנה רודינה ואייל גולן העלו תיעודים משעשעים בסטורי על המפגש המשותף שכלל גם בעיית חניה שנפתרה לאחר שגולן נחלץ לעזרתה של האקסית. מאז רוס הספיקה לשתף בראיון טיפים על פרידות מזוגיות ואיך מתנהלים מולן לעתיד הרחוק יותר למרות הקושי הרגשי.

רוסלנה רודינה נשאלה שאלה נוקבת על מערכת היחסים עם אייל גולן בעבר וככה השיבה!
לא הייתה מחזירה את הגלגל לאחור ובוחרת בני זוג אחרים, רוסלנה רודינה

במהלך סשן שאלות ותשובות של רוסלנה רודינה ברשת האינסטגרם עם קרוב למיליון עוקביה, חמישה עוקבים או אולי עקובות ברות מזל קיבלו מענה לשאלותיהם. באחת השאלות נשאלה רוסלנה:"אם היית מחזירה את הגלגל לאחור, היית בוחרת בני זוג אחרים? מה הייתה משנה?"

 

לשאלה שמתייחסת באופן עקיף לאקס המדובר, אייל גולן. השיבה רוסלנה בשלילה ופירטה:"לא. כל אדם שנכנס לחיי היה לו תפקיד.. בללמד אותי, לחוות, לכאוב, לצחוק, לבכות, לחלום, להגשים, לשבור לי את הלב, להרכיב מחדש, להפוך אותי לאמא וכו'. ככה שאין מה להתחרט, האופי שלנו נבנה על ידי הדברים האלה והאנשים שהיו חלק מאיתנו."

עוד שאלה מסקרנת אליה הגיבה רוסלנה הייתה בהקשר לילדם המשותף, יאן גולן. רוסלנה נשאלה:"את יוצאת לגינה, סופר או סתם דברים פשוטים עם הבן שלך? או שיש חשש ממצלמות. האם אנשים חופרים לסלפי?"

 

רוסלנה השיבה וחשפה שלא תמיד היא עומדת בפני ברירה בעניין בעקבות הפרסום:"בוודאי! גינה, סופר, בית ספר, קניון, גן חיות וכו'. אני משתדלת להיות הכי רגילה ובתכלס אני הכי רגילה מבחינתי."

 

"אני הולכת עם יאן למקומות שלפעמים לא בא לי להגיע אליהם בגלל שאני לא אנונימית אבל אין ברירה. אני אמא לפני הכל. ואת הזכרונות והחוויות אני רוצה שיאן יחווה איתי ולא עם אנשים אחרים. אז אני בולעת רוק ומתמקדת במטרה, והמטרה לשמח את יאן גם לפעמים כשלי לא כל כך בא."

30 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שושי
3 חודשים

למרות שקראתי בעיון לא הצלחתי להבין את טיב היחסים בין גולן לרוסלנה . או שאני קשה תפיסה אושמי שכתב הוא קשה כתיבה.

Oshi
3 חודשים

מהממתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
מבפנים ומבחוץ

נערך לאחרונה 3 חודשים על ידי Oshi
חגית
3 חודשים

מהממת ביופסיה ובאופיה 🤩