“מוכן לתביעה שלי? עכשיו לא אשתוק לך” ג’קי אזולאי במסר חריף שנחשף ברשת!

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי והשפית, ג’קי אזולאי ידעה לעמוד לא פעם מול ביקורות הגולשים ולעיתים קרובות גם יצאה נגדם בחריפות בלי יותר מדי להתחשבן מה יגידו. הפעם בעקבות טענות שהופנו לכיוונה היא החליטה לחשוף התכתבות עם ישראל אזולאי, הגרוש שלה. כוכב רשת מוכר החליט להגיב לפעולתה של ג’קי בחריפות וזכה למתקפת נגד מכיוונה.

שתפו

לאחרונה היחסים בין ג’קי אזולאי לגרוש שלה ישראל נראו פחות גועשים ומלאי דרמות והטחות בכלי תקשורת כבעבר. לפחות על פי הפרסומים האחרונים וראיון מפרגן יחסית של ישראל שנשאל שלל שאלות בקשר לאקסית שלו ובן זוגה הטרי והצעיר.

 

ובזמן שג’קי חובקת לאחרונה זוגיות עם בני פרץ לאחר הפרידה מדניאל בוסי, גם ישראל אזולאי נמצא בזוגיות יציבה לצד אוראל עגיב. אך כמובן שלשניים יש 4 ילדים משותפים מנישואיהם ונראה כי לג’קי היה חשוב לעדכן את העוקבים שלה בהתכתבות עם ישראל איתה בקשר לזמני השהות שלו איתם.

"מוכן לתביעה שלי? עכשיו לא אשתוק לך" ג'קי אזולאי במסר חריף שנחשף ברשת!
ג’קי אזולאי. צילום: אור גפן

ג’קי שיתפה בסטורי:“שרוליק, זה לא אישי נגדך אבל נמאס לי לשמוע שאומרים לי: ‘תהיי קצת עם הילדים שלך, למה הם עם אבא שלהם כל הזמן?’ אז לכל המודאגים הנה לכם הודעה רשמית מישראל אזולאי”. והוסיפה התכתבות מפי ישראל לטענתה הקשורה לילדיהם המשותפים:“מודיע לך מלבד היום שלי כרגע אם הילדים אני לא נמצא לקחת להיות או להוציא אותם! כל טוב“.

מי שהחליט לצאת למתקפה נגד ג’קי בעקבות חשיפת ההודעות האישיות מצד הגרוש שלה ישראל. היה כוכב הרשת אביב ראובן שהעלה בסטורי שלו:“כמה אפשר להיות אמא רעה, גרושה רעה, אשה רעה ובן אדם רע כדי לפרסם הודעה אישית כזאת משבוע אחד ספציפי שהאבא המדהים הזה היה עסוק.”

 

והוסיף:“ולהציג מצג שווא כדי להסית את האש ולנסות לכפר על העובדה שאת אמא גרועה שמעדיפה לבלות עם בחורים בגיל של אחיינים שלי במקום להיות אמא לילידם שלך? מאחל לכל האוהבים שלי אבא כמו ישראל ואמא וגרושה שמוך לא מאחל גם לאויבים שלי”.

הסטורי הזה של אביב ראובן הגיע גם לג’קי שהחליטה להגיב לו בסטורי שלה עם איום מפורש לתביעה? “בוא נתבע אותך קצת שהכסף שלך יכסה את המזונות שאבא של הילדים שלי לא משלם להם. מי גיבור של אמא?”

"מוכן לתביעה שלי? עכשיו לא אשתוק לך" ג'קי אזולאי במסר חריף שנחשף ברשת!
אביב ראובן, יצא במסר תקיף נגד ג’קי וקיבל איום מפורש?

אביב ראובן שקלט את התגובה של ג’קי החליט לחשוף בסטורי שלו לעיני כל את ההודעות שג’קי שלחה לו לכאורה באופן פרטי. “מוכן לתביעה שלי? אם לא אז תתכונן. פעם ראשונה שתקתי, עכשיו לא אשתוק לך”. אביב ראובן הוסיף לדברים האלה שכתבה לו ג’קי:“ממתין אחותי(גם ההודעות הקודמות שמחקת קיבלו צילום מסך).”

109 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
להקיא עליה
4 חודשים

אישה רעה שטן 😈 איך היא לא מתביישת להכפיש אותו בכל מקום כזה בחור טוב בכל ראיון הוא מוציא אותך מלכה ולא מלכלך אפילו מילה רעה עלייך יה מגעילה טפי עלייך מרוקאית דוחה 🤮🤮🤮

איריס
4 חודשים

מה שהורים גרושים לא מבינים שילדים לא נדפקים מגירושים . הם נדפקים מהמלחמות בין ההורים חד וחלק .

נורית
4 חודשים

אולי באמת תנסי לא להלחם בו?! די להשמצות פשוט לנסות לשמור על קשרים טובים הקריירה עלתה לראש וחבל הילדים משלמים מחיר יקר מתוך ניסיון אישי תאמיני לי יש גרושים יותר גרועים ומנסים לחיות בשלום למען הנפש של הילדים.אל תשכחו שבב’יהס שלהם רואים ושומעים הכל.די תשתדלי להתאפק התגרש המשכת הלאה אבל תניחי גם לו