בתו של שר המשפטים הותקפה ברשתות והגיבה:"תקפצו לי, נשארת פה על אפכם וחמתכם"

בתו של שר המשפטים הותקפה ברשתות והגיבה:”תקפצו לי, נשארת פה על אפכם וחמתכם”

השמועה אומרת...

נראה שתוצאות הבחירות הטריות לא באו בטוב למספר מפורסמים וכוכבים בביצה המקומית. במקרה של אלונה סער, בתו של שר המשפטים וכוכבת “המפקדת”, תחושות האכזבה שלה היו מעט מרומזות יותר מה שהוביל למתקפה נגדה ברשת באינסטרם.

שתפו

בזמן שתוצאות האמת התגבשו בסיום יום הבחירות שהתרחש אמש, במדגמים כבר הוצגה תמונה דיי ברורה של הממשלה ההולכת ונבנית. הסתמן כי גוש הימין בראשות בנימין נתניהו צופה ניצחון גדול אך לא כולם היו מרוצים מהנושא.

 

מי שהביעה באופן דיי ברור את אכזבתה מתוצאות המדגמים הייתה בתו של שר המשפטים, גדעון סער – אלונה סער שכתבה תחילה בסטורי “נתראה באירופה”. לאחר מכן אף המשיכה לדון בנושא וביקשה מעוקביה לעזור לה “לראות את החצי המלא של הקנקן”.

בתו של שר המשפטים הותקפה ברשתות והגיבה:"תקפצו לי, נשארת פה על אפכם וחמתכם"

העוקבים זרמו עם הקו הציני של אלונה בנושא הבחירות. אחת מהן כתבה לה:“לא יהיה bad hair day עם שביס”. אלונה השיבה:“זאת הרוח!”. נוסף כתב:“אולי תמותי ממשבר האקלים לפני שיספיקו להרביץ לך למוות בהפגנה בשביל הזכויות שלך”. אלונה השיבה בציניות:“מתרגשת משתי האופציות”.

 

אלונה אף העלתה סטורי נוסף לאחר מכן שקורא לעוקביה להצביע בשעה שהקלפיות כבר נסגרו, ונראה שחלק מהגולשים כבר לא יכלו לשאת את הרמיזות והעקיצות שלה בנוגע לתוצאות הבחירות והחלו לתקוף אותה בהודעות פרטיות.

 

אלונה קיבלה כמה הודעות מעליבות מגולשים והחליטה לשתף אותם בסטורי ואף לחשוף את האנשים ששלחו לה את אותן הודעות. לאחר מכן קיבלה הודעה קשה במיוחד:“מוזמנת לשתף אותי י’סמרטוט רצפה. את והאבא שלך, שורף לכם אהה? ביבי על הראש שלכם ויאללה שבן גביר ישלול אזרחות לסמרטוטיות כמוך ושוב עופי לאירופה. אל תחכי תוך 14 יום יש ממשלת חרדם בישראל י’בדיחה מהלכת”.

בתו של שר המשפטים הותקפה ברשתות והגיבה:"תקפצו לי, נשארת פה על אפכם וחמתכם"
אחת ההודעות שקיבלה סער ושיתפה בסטורי

אלונה שכתבה תחילה בציניות “נתראה באירופה” לאחר חשיפת המדגמים החליטה הפעם לענות באופן תקיף יותר בסטורי שלה:“תקפצו לייי, לא עוברת לשום אירופה. נשארת פה על אפכם וחמתכם להפיץ שמחה ולהלחם על זכויות בסיסיות כמו להתנשק עם בנות ולעשות הפלה”.

בתו של שר המשפטים הותקפה ברשתות והגיבה:"תקפצו לי, נשארת פה על אפכם וחמתכם"
אלונה סער בתגובה בסטורי לאחר שחטפה הודעות קשות ברשת

Subscribe
Notify of
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נטלי פרץ
10 חודשים

דומה לזין

אור
10 חודשים

שתלך לאירופה. שתעוף. אפשר לחשוב ששם גן עדן. גם שם סובלים מהערבים. רק לפני שבוע ילדה נרצחה על ידי אשה ערביה. ששמה אותה במזוודה. תלכי כבר תלכי

גיל(י)
10 חודשים

אסור לבנאדם להיות ציני?