חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה קרה לקאזם חליליה? ההליך הרפואי שעבר והדאיג את הגולשים

השמועה אומרת...

כוכב “האח הגדול” החליט לשתף את עוקביו ברשת האינסטגרם בתמונה שלו מבית החולים כאשר הוא שכוב במיטה ועוטה חלוק והצליח לעורר בהלה רבה בקשר למצבו, עכשיו הוא מעדכן בהליך שעבר ובמצבו הרפואי.

שתפו

קאזם חליליה הצליח לעורר לא מעט סערות כאשר על כיכב על המסך בעונת “האח הגדול” האחרונה. בזמן שספג לא מעט ביקורות ברשת על התנהלותו הפחות מעודנת, הוא הפך גם לאחת הדמויות הבולטות וסחף אחריו כמות לא מבוטלת של מעריצים.

 

קאזם החליט לנאום לעוקביו רגע לפני חשיפת תוצאות הבחירות אמש:“אני מקווה שיצאתם להצביע כדי שתוכלו באמת להשפיע, אני חושב שללכת להצביע זו לא רק זכות. אלא גם חובה. חובה למען העתיד, המשפחה, הילדים.” והודיע:“אם תהיינה בחירות שישיות, אני אשקול להתמודד לכנסת”.

 

אך כבר היום, פחות מיממה מאותו נאום שלו בחליפה לעוקביו הוא החליט לשתף אותם בתמונה שלו מהחדר בבית החולים כאשר הוא עוטה חלוק וכובע ונראה כי הוא לפני ניתוח. העוקבים המודאגים הציפו אותו בשאלות לגבי מצבו ולבסוף הוא החליט לעדכנם.

קאזם שיתף בסטורי נוסף לאחר הניתוח כאשר כל עינו השמאלית מכוסה בפד:“רציתי לעדכן אותכם שיש לי מאות הודעות באינסטגרם. אז קודם כל תודה לכל מי שדואג. עברתי ניתוח בעין שמאל, ניתוח קטנטן. אני בסדר ויעבור בקרוב.”

 

והרגיע את עוקביו שחששו כי אותו פד יהיה מוצמד לעינו עוד ארוכות:“מחר אני מוריד את הפד, תודה באמת, תודה לכל מי ששאל. אני מצטער שלא עניתי, פשוט הייתי בחדר ניתוח… וזהו”.

Subscribe
Notify of
guest
32 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אהובה נוראני
אהובה נוראני
1 שנים

בריאות איתנה ורפואה שלמה אמן ואמן סלה!!;

❤️❤️
❤️❤️
1 שנים

הרבה בריאות והצלחה מהירה 💐

שרה
שרה
1 שנים

המלצה : תרוץ לכנסת עם הדר מוכתר , ודאי שניכם תגיעו רחוק .