חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"שהשדים והרוחות ישרפו אותך ואת כל מה שיש לך!" אמא של אלה לי נגד מאיה ג'ריס!

“שהשדים והרוחות ישרפו אותך ואת כל מה שיש לך!” אמא של אלה לי נגד מאיה ג’ריס!

השמועה אומרת...

במהלך השנה האחרונה סוקרו לא מעט דרמות מחייה האישיים של כוכבת הריאלטי והזמרת העולה אלה לי להב. הידיעות סביב הקשר הזוגי שלה עם כוכבת הרשת, מאיה ג’ריס שידע לא מעט עליות וירידות, פרידות וקאמבקים. אך עכשיו מגיע שיא חדש לאחר שלרשת דלפו הודעות קשות במיוחד שנשלחו לכאורה מאמא של אלה לי, חגית לבת הזוג, אלה ג’ריס.

שתפו

רק בשבועות האחרונים עלו דיווחים באתרי הרכילות והרשתות החברתיות על קאמבק זוגי בין אלה לי ומאיה ג’ריס. שנפרדו כזכור בחודש יולי אשתקד לאחר חמישה חודשי זוגיות שקדמו לפרידה.

 

ונראה שמי שלא ממש התלהבה מחידוש הקשר הזוגי והרומנטי של השתיים היא לא אחרת מאשר אמא של אלה לי, חגית להב שעל פי דיווחים והדלפות ברשת שלחה לג’ריס הודעות ואיחולים לא לבביים בלשון המעטה.

"שהשדים והרוחות ישרפו אותך ואת כל מה שיש לך!" אמא של אלה לי נגד מאיה ג'ריס!
צילום: אור גפן

על פי ההדלפות, חגית שלחה הודעות אלימות ומוגזמות במיוחד לג’ריס שנחשפו בשעות האחרונות ברשתות החברתיות. וכך נכתב בהודעות הלא סימפתיות האלה שספגה ג’ריס מאימה של אלה לי:

 

“שהשדים והרוחות יחזרו אלייך וישרפו אותך ואת כל מה שיש לך אמן! ושתסבלי מיסורים קשים וזוועות כל החיים והגלגולים שלך אמן!” וזה לא נגמר כאן. עוד נכתב באותו שרשור הודעות קיצוני:

 

"שהשדים והרוחות ישרפו אותך ואת כל מה שיש לך!" אמא של אלה לי נגד מאיה ג'ריס!
אלה לי להב ואימה חגית להב

“שטן!” לצד כמות מכובדת של אמוג’ים תואמים. “אשמדאי ולילית יואו אלייך היום בלילה! מחלות קשות ומוות יחזרו אלייך!”.

"שהשדים והרוחות ישרפו אותך ואת כל מה שיש לך!" אמא של אלה לי נגד מאיה ג'ריס!
ההודעות שדלפו לרשת שנשלחו לג’ריס

ברשת עלו לא מעט תגובות בעקבות הדברים הקשים הללו שהודלפו ברשת מההודעות הפרטיות שקיבלה מאיה ג’ריס. אחד המגיבים כתב:“שונא להיתקל באנרגיות הקשות האלה ועוד בכניסת שבת ובגדול אם כבר כן להתייחס אז מסכנה האמא, אם היא הגיעה למצב כזה כנראה שהמצב לא וואו, נראה טקסט של התמוטטות עצבים וזה הכי פרטי שיששש . בכל זאת זאת אמא שדואגת וחרדה לבת שלה ואי אפשר לדעת מה היה , שיהיה רקקקק טוב ושבת שלום”

 

מגיבה נוספת הוסיפה:“אי אפשר לדעת כלום, אתה מראה פה תמונה חלקית, אולי אם נראה את התמונה המלאה נקבל את המידע הזה בצורה אחרת. קצת אכזרי להראות רק צד אחד ולעשות נזק לשם של האמא, שאני מניחה שרק רוצה להגן על הילדה האהובה שלה”

סטורי התגובה של ג’ריס שהוסר לאחר זמן קצר

Subscribe
Notify of
guest
23 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מבט למרחוק
מבט למרחוק
1 שנים

לב של אמא מרגיש מה טוב לבת שלה
ואם היא הגיבה ככה .כנראה יש סיבה טובות לזה.וכנראה היא מודעת לאנרגיות ההרסניות של הקשר הזה.

אמא
אמא
1 שנים

זוגיות חולה כאמא גם הייתי דואגת מאוד אבל היא צריכה לדבר עם הבת שלה ! מאיה נראת טיפוס אלים ומפחיד למה הם ביחד אלה פשוט מחפשת כותרות

יניב
יניב
1 שנים

אין לי ספק שהאמא היא הצודקת. היא אוהבת את הבת שלה ויודעת יותר מכולם איזה נזק נגרם לה מהקשר הזה. זה מראה שהאמא מאוד אוהבת את הבת שלה.