"מעניין באיזה חודש היא": האם אשתו לעתיד של אליאב אוזן בהריון?

“מעניין באיזה חודש היא”: האם אשתו לעתיד של אליאב אוזן בהריון?

השמועה אומרת...

הזוגיות של המקעקע וכוכב “האח הגדול”,אליאב אוזן ושלי קורן סוקרה במשך זמן קצר מאוד במדורי הרכילות. השניים שנמצאים במערכת יחסים של כשלושה חודשים בלבד צפויים להינשא בקרוב מאוד ונראה שהספקולציות לגבי הריון בהפתעה לא אחרו לבוא. מה הייתה התגובה של אליאב ומה התגובות ברשת?

שתפו

אליאב אוזן ובת זוגו שצעירה ממנו בכחמש עשרה שנים, שלי קורן התאהבו לפני כשלושה חודשים ואף בילו יחדיו במספר יעדים קסומים כולל בפסטיבל הברנינג מן ובחופשה חלומית בתאילנד, השניים אף שיתפו ברשתות החברתיות לא מעט רגעים רומנטיים ודביקים ולא הצניעו את הקשר הזוגי.

 

נראה כי מסלול הקשר המהיר שלהם הוביל אותם היישר לחתונה המיועדת שתתרחש בעוד כשלושה חודשים וצפויה להתקיים בצפון הארץ בהפקה שווה במיוחד אליה יגיעו כמאה מחבריהם המשותפים ובני משפחה בלבד, אך האם יש סיבה מיוחדת לטיימינג של החתונה הקרבה?

"מעניין באיזה חודש היא": האם אשתו לעתיד של אליאב אוזן בהריון?
הכחיש את השמועות להריון. אליאב ושלי מתוך האינסטגרם

ברשת עלו לא מעט תהיות והשערות כי מדובר בהריון לא מתוכנן של הזוג המאוהב. מנגד היו גם רמיזות מעט עוקצניות בקבוצת הפייסבוק “כמעט מפורסמים” שם עלה הנושא באחד הפוסטים וזכה לתגובות רבות של חברי הקבוצה.

 

אחת הגולשות בקבוצה המדוברת כתבה:“בטח הריון… מעניין באיזה חודש היא”. חברת קבוצה אחרת עקצה:“כמה נואש להוכיח שהיא לא ריבאונד?” ונוספת אף החמירה בתגובה:“15 שנה מעכשיו יש לה תוכנית בוקר עם דנית”.

אליאב ושלי מתוך האינסטגרם

בנוגע לשמועות על הריון, אליאב הספיק להכחיש את הנושא וטען שבת זוגו שלי אינה בהריון כפי שחשבו רבים. “על היריון נעבוד בע”ה מיד בתום המסיבה. לכולם מאחל שמחה, אהבה, פרגון ולב נקי”.

אליאב ושלי מתוך האינסטגרם

3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ירו
6 חודשים

מענין מאוד כל המדינה בלחץ יאללה חאליק

סוזי
6 חודשים

אליאב ובת זוגתו שיהיה במזל טוב. אמן.🌷🍇🍒🍂🍁🌹