"זה לא מרגיז אותך, זה מצחיק אותך?": דניאל גרינברג הותקלה בראיון וככה השיבה!

“זה לא מרגיז אותך, זה מצחיק אותך?”: דניאל גרינברג הותקלה בראיון וככה השיבה!

השמועה אומרת...

דניאל גרינברג כבר התרגלה לכך שכל צעד פחות שמרני בחייה מוביל להדים וביקורות ברחבי הרשתות החברתיות. אחרי עוד חופשה שלא לצד הילדים כדי להיטען למענם לדבריה. זה קרה שוב. הפעם היא החליטה לענות על הכל שלא כהרגלה בראיון והיא ממש לא מתנצלת.

שתפו

זו לא הפעם הראשונה וגם כנראה לא הפעם האחרונה שהדוגמנית וכוכבת הרשת, דניאל גרינברג נסעה לחופשה כשהיא מוקפת בחברות – מינוס הילדים. תוך כדי שהיא משדרת שהחיים שלאחר הגירושים הם לא סיבה שלא לתת מנוחה וחופש לנפש, הרחק מהמשפחה.

 

גרינברג החליטה לחרוג ממנהגה ולעלות לראיון בתוכנית “פאולה וליאון” בערוץ 12, שם נשאלה מספר שאלות נוקבות בנושא ואף התבקשה להגיב למקרה של כוכבת אחרת בסטטוס דומה: ג’קי אזולאי, שלא מזמן חטפה ביקורות ברשת על עניין הזמן עם הילדים.

"זה לא מרגיז אותך, זה מצחיק אותך?": דניאל גרינברג הותקלה בראיון וככה השיבה!

דניאל נשאלה בין היתר על ידי צמד המנחים פאולה וליאון על התקופה האחרונה וביקורות הגולשים:“את מקבלת תגובות שאומרים לך ‘מה אמא לילדים, מבלה כל כך הרבה!?'”. גרינברג השיבה:“קודם כל, כל כך הרבה זה כל אחד וההגדרה שלו לפי היכולת שלו.”

 

והתייחסה לביקורות:“אני מקבלת הרבה תגובות של ‘עוד פעם טעינה?’, ‘עוד פעם את בחופשה כאילו לא היית הרבה זמן בחופשה’. אז קודם כל אני יכולה להגיד כלפי עצמי אני יודעת איזה אמא אני, אני אמא טובה ואני אמא מסורה ואני אמא ששם בשביל הילדים שלה, מבחינת החינוך, הערכים והאהבה והכל מהכל”.

"זה לא מרגיז אותך, זה מצחיק אותך?": דניאל גרינברג הותקלה בראיון וככה השיבה!

והשיבה:“אבל אני חושבת שכדי שאני אהיה אמא שהיא טובה לילדים שלה. אסור לי לוותר לעצמי. ולא לוותר על עצמי זה כן אם אני מרגישה צורך לצאת ולהנות עם חברות אני אהנה. וכן אם אני רוצה לטוס, אני אטוס!”

 

ליאון התקיל את דניאל בשאלה:“אבל זה באמת לא מרגיז אותך? לא מרגיז אותך שאנשים אומרים ‘את לא מספיק עם הילדים? מה זה הסוף שבוע הזה!'”. דניאל השיבה:“לא, אני צוחקת על זה! כי מי כמוני יודעת וכל אמא שנמצאת עם הילדים שלה בבית. כמה אנחנו עם הילדים. וכמה אנחנו נותנות מעצמנו וסביבם”

ליאון המשיך וחידד:“זה לא מרגיז אותך? זה מצחיק אותך?” וגרינברג המשיכה:“האמת שזה כבר מזמן לא מרגיז אותי. אני כאילו כבר עונה לתגובות האלה בצחוק, לפעמים מחזירה באותה עקיצה. אבל אני גם בוחרת גם להעלות ולשתף כדי לנרמל את זה”.

 

דניאל סיכמה את תגובתה:“כי היום זאת דניאל שהיא מוכרת, ומחר זאת מישהי שהיא לא מוכרת שמישהו יכול לבוא ולבקר אותה על האמא שהיא. ולמה היא הולכת ולמה היא טסה? ומותר, מותר!”

Subscribe
Notify of
guest
27 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שמחה
שמחה
1 שנים

דניאל את לא חייבת לענות מה עושה זה בושה לנשים שחושבות שאמא אסור לצאת מהבית יש לילדים גם אבא וזה בסדר שהיו גם אצלו חוצפה של אנשים שנכנסים מותר להם להכנס לנשמה של דניאל

משה
משה
1 שנים

תעשי מה בא לך בשקט.ואם עת רוצה פירסום.יש תגובות גם לא נעימות.את אוהבת פרסום חלאס

הילה
הילה
1 שנים

הכל טוב, אם זה מה שצריך בשביל הנפש