בעקבות הפרשה: ג’קי אזולאי חושפת מה היא חושבת על הגרוש שלה ישראל בתור אבא!

השמועה אומרת...

אחרי שחשפה התכתבות עם הגרוש שלה בהקשר לשהות עם ילדיהם המשותפים ועוררה סערה ברשתות. כוכבת הריאלטי ג’קי אזולאי החליטה להבהיר לכולם בראיון חושפני מה בדיוק הוביל למהלך ומה היא חושבת על ישראל כאבא, אולי תופתעו.

שתפו

אין ספק שג’קי אזולאי היא לא אחת שנשארת חייבת ברגע שמנסים להשחיר אותה ברשתות החברתיות. לרבות כשמפנים אליה אצבע מאשימה לגבי סגנון החיים שלה או נוזפים בה שהיא לא נמצאת הרבה עם הילדים.

 

רק לפני כשבוע היא החליטה לחשוף התכתבות עם הגרוש שלה ואבי הילדים המשותפים, ישראל אזולאי ובו כתב כי כרגע הוא לא זמין לקחת את הילדים מלבד היום שלו בלבד. דבר שהצליח להרגיז לא מעט גולשים ואף להשתלשלות דרמטית עם כוכב הרשת אביב ראובן שיצא עליה בחריפות.

בעקבות הפרשה: ג'קי אזולאי חושפת מה היא חושבת על הגרוש שלה ישראל בתור אבא!
צילום: אור גפן

ג’קי הגיעה אמש להשקת השקת אדמינו 18, טיפול חדש ומהפכני לשיקום השיער היישר מאיטליה. ולצד האירוח המפנק בטיפול הקצוות השרופים, החליטה לחשוף בראיון את הצד שלה בסיפור באופן מלא.

 

תחילה נשאלה ג’קי על הצמוד החדש, בני פרץ והסירה דאגות לגבי ריחוק אפשרי:“אנחנו ביחד מאוד ובניו! אנחנו מאוהבים.” לאחר מכן נשאלה על פרשת צילום המסך של ההתכתבות עם ישראל אזולאי והגיבה:”יש טענות על זה שאני לא הרבה עם הילדים, ולרוב זה עובר דרכי ולא מזיז לי. אבל היו כמה נשים שהייתי צריכה לסתום להם ת’פה, לפעמים אני חייבת מה אני אעשה.”

צילום: אור גפן

והוסיפה:“מכירים אותי, אני לא אחת ששותקת והייתי צריכה.. אתה יודע. לסתום את הפה ולהסביר בצורה שהיא כן בוטה, אבל אתה יודע, אתה צריך הוכחה כי אף פעם לא מאמינים ש90 אחוז מהזמן הילדים איתי!”

 

ג’קי נשאלה על הקשר שלה עם ישראל לאחר אותו האקט והגיבה:“אני בטוח שהוא נפגע מזה, אבל גם אני נפגעת מדברים אחרים, אין מה לעשות.” אך הוסיפה בהמשך:“לא אמרתי לרגע שהוא לא אחלה אבא, הוא אבא מקסים. רק שבחר לראות את הילדים הרבה פחות ממני. זאת עובדה, זה לא אומר שהוא פחות טוב או יותר טוב.”

ישראל אזולאי נשאר על האקסית שלו ג'קי ובן זוגה הצעיר וזה מה שהיה לו להגיד!
ישראל אזולאי והצמודה אוראל עגיב. צילום: אור גפן

ג’קי נשאלה אם היא לא חושבת שהנושא ששיתפה אישי קצת והגיבה:“לא, אם זה לא אישי בשביל אנשים לשאול אותי אם אני עם הילדים שלי או לא, אז זה לא אישי בשבילי לענות להם.” והוסיפה:“הכביסה המלוכלכת שלי בבית, יש לי חדר כביסה ושם אני מטפלת בכביסה.”

 

וסיכמה:“אני לא מפחדת מכלום, אני חושבת שאם יש לי משהו לומר. עדיף שאני אומר אותו ויספוג. אני מכירה הרבה אנשים בתחום גם שסותמים ת’פה ואוגרים את מה שיש להם להגיד. גם טוקבקיסטים וגם אנשים נורמלים שכותבים תגובות. צריכים להבין שאם הם כותבים שיצפו לתגובות”.

בעקבות הפרשה: ג'קי אזולאי חושפת מה היא חושבת על הגרוש שלה ישראל בתור אבא!
צילום: אור גפן

עוד הגיעו לשקם את שיערם והתפנקו בהשקה: קסניה טרנטול שנחתה הבוקר מחופשה מברצלונה עם החברות, סנדרה רינגלר, יוליה פלוטקין ועוד. צפו בראיון המלא עם ג’קי:

 

ג’קי אזולאי על ההסעה. צילום: אור גפן

 

Subscribe
Notify of
guest
60 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תמר
תמר
1 שנים

נראה שאתם נותנים לה במה לכל הענינים שלה לא מעניין אני לא קראתי את. הכתבה נכנסתי רק בכדי לכתוב דיייי עם זה גקי זה פג תוקף

דנה
דנה
1 שנים

את בחרת להיכנס לכול החיים המוזרים שלך .אז אל תאשימי את ישראל..
הוא אחלה גבר… הפסדת בגדול

אנה
אנה
1 שנים

את אישה מגעילה.