"אייל כוכב, הוא יהיה חסר": אייל גולן נפרד אבל זכה לפרגון מפתיע!

“אייל כוכב, הוא יהיה חסר”: אייל גולן נפרד אבל זכה לפרגון מפתיע!

צילום: אלירן אביטל

השמועה אומרת...

כוכב הזמר הים תיכוני, אייל גולן חשף בתחילת החודש לעוקביו כי הוא צפוי להיעדר מעונת גולסטאר יוון שתשודר בהוט לאור לו”ז ההופעות הצפוף שלו שמתנגש עם צילומי התוכנית. המאמן הוותיק שייע פייגנבוים נשאל על העדרותו העתידית של שותפו הכדורגלן והזמיר איתו ידע לא מעט רגעים מעורבים במהלך התוכנית וזה מה שהיה לו לומר בנושא.

שתפו

גולן שכיכב בתור מאמן במהלך העונות האחרונות של התוכנית “גולסטאר” בהוט לצד המאמן הוותיק שייע פייגנבוים הודיע בתחילת חודש נובמבר לעוקביו “אני רוצה לספר לכם שספציפית בעונה החדשה אני לא אקח חלק כמאמן” וזאת בעקבות לו”ז הופעות החורף שלו.

שייע פייגנבוים נשאל בראיון בלעדי מספר שאלות נוקבות על העונה בהיעדר גולן, שכזכור, השניים אומנם הפכו לצמד מאמנים בלתי נפרד בתוכנית אך לא תמיד הסתדרו ואף היו מקרים שהסתיימו ביניהם בגידופים דו צדדיים לא פשוטים.

"אייל כוכב, הוא יהיה חסר": אייל גולן נפרד אבל זכה לפרגון מפתיע!
שייע פייגנבוים, צילום: אור גפן

רגע לפני שיטוס לצילומי העונה החדשה של גולסטאר ביוון בשבוע הבא, המאמן האגדי שייע פייגנבוים הגיע עם אשתו מלכה, לחדש את המלתחה הספורטיבית שלו ולהתחדש בנעליים ב”סאקוני” בנמל תל אביב.

שייע נשאל במהלך המאורע: “מה בעצם קרה עם אייל גולן? הוא יחסר לך?“. והשיב:“אייל כן, תשמע הוא כוכב.. בשטח שלו. ואני בשטח שלי. הוא זמר בינלאומי. אני מאמן ושחקן כדורגל בענף שלי אז מתחבר חזק, רציני ואין צחוקים, לא אצלו ולא אצלי.”

 

עוד שאלה שעלתה בפניו בהקשר לגולן:“הוא כתב באינסטגרם שיש לך עכשיו עונה אחת לקחת את הגביע. מה יש לך להגיד על זה?” ושייע השתעשע והגיב:“אני צוחק, הוא היה אורח אצלי ואני כמובן נותן לו את הכבוד. ואני לא יכול לגלות כמובן מה קורה.. אבל אין ספק שאם הוא חוזר בהמשך, איך אומר השיר? ימים יגידו.”

"אייל כוכב, הוא יהיה חסר": אייל גולן נפרד אבל זכה לפרגון מפתיע!
אייל גולן בגולסטאר

שייע עוד נשאל על בנו של אייל גולן, ליאם:“יהיה שם את הבן של אייל, ליאם”. שייע השיב:“ליאם, אלירז ועוד הרבה כוכבים וסלבים שאני לא יכול להגיד את שמם. זה הגולסטאר ה-11!”. והשאלה לגבי ליאם המשיכה:“ליאם יהיה ככה בגמר איתך? איך הוא בכדורגל, כמו אבא שלו?”

 

שייע:“ליאם רציני מאוד, הוא צריך להתאמן עוד הרבה מאוד להגיע לאייל מבחינת שחקן כדורגל. אייל היה שחקן. אבל הוא גם כן נכנס לצעדים הנכונים וליכולת ובטח שאני רוצה אותו בקבוצה שלי.”

"אייל כוכב, הוא יהיה חסר": אייל גולן נפרד אבל זכה לפרגון מפתיע!
שייע ומלכה פייגנבוים. צילום: אור גפן

בעונה הקרובה של גולסטאר שייע יפגוש את אנדי רם ויוני ארליך, ג׳ובאני רוסו, רז זהבי, ג’קי מנחם, ליאור דיין, ליאם גולן ואת איאן זירינג כוכב הסדרה “בוורלי הילס 90210”.מי שאימן לצידו בעונה הקודמת, הזמר אייל גולן, הפעם נשאר בארץ ולא יהיה בעמדת המאמן העונה. אייל הודיע כי לא ייקח חלק בצילומים שייחלו בשבוע הבא.

"אייל כוכב, הוא יהיה חסר": אייל גולן נפרד אבל זכה לפרגון מפתיע!
צילום: אור גפן

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אורלי
אורלי
1 שנים

אין על איל גולן יהיה חסר צחוקים..

רותייייייי
רותייייייי
1 שנים

אין תחליף למלך כזה ושיתפוצצו הקנאיםאייל גדול מכולםםםםםםםםםם

טל
טל
1 שנים

אייל גולן מלך