חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
קאמבק? לא תאמינו איך נתפסו ביחד סטטיק ושרית פולק

קאמבק? לא תאמינו איך נתפסו ביחד סטטיק ושרית פולק

סטטיק ושרית מתוך הארכיון

השמועה אומרת...

לאחר תקופה ארוכה של שמועות על משבר בנישואים בין הזמר סטטיק מהצמד המפורסם ואשתו, כוכבת הריאלטי שרית פולק. השניים חשפו כי הם פרודים וסטטיק עזב את הדירה המשותפת. אך תקופה שכבר לא עלו עדכונים בנושא הזוגי שלהם. האם יש הפתעה לטובה?

שתפו

סטטיק ושרית פולק אומנם עדיין נשואים כדת וכדין, אך מערכת היחסים שלהם בתקופה האחרונה ידעה זמנים טובים יותר. השמועות על בגידה, המעבר מהמגורים המשותפים. וגם ההתנצלות של סטטיק בפני שריתוש רגע לפני יום כיפור יצרו עוד יותר בילבול.

 

אז האם יש התפתחות חיובית בנושא הזוגי של השניים? הזוג הפרוד תועד מוקדם יותר היום בהליכה משותפת ברחבי איזור הבורסה ברמת גן. שלובי ידיים אומנם לא, אך מי שיבחר להסתכל על חצי הכוס המלאה יראה בזה אולי סממן ראשון לבאות.

קאמבק? לא תאמינו איך נתפסו ביחד סטטיק ושרית פולק
סטטיק ושרית בתמונה מהבורסה ברמת גן היום

רק היום נחשף כי סטטיק נכנס למשך חודש לווילה יוקרתית בקיסריה. בין היתר כדי לצבור אנרגיות וגם להתפנק במתקנים השונים שם הכוללים ג’קוזי, בריכה, סאונה ועוד. אך גם כדי להתרכז בעבודה על אלבום הסולו הראשון שלו ללא בן אל תבורי.

 

סטטיק שפתח במקום הנוצץ מחנה יצירה, מקבל אליה אורחים שיעזרו לו במשימה המאתגרת. אך נראה שלמרות ההסתגרות שלו בוילה בקיסריה. היה גם חלון זמן אותו הקדיש למפגש הזה עם שרית ברמת גן. אחד מיני רבים שיבואו?

קאמבק? לא תאמינו איך נתפסו ביחד סטטיק ושרית פולק

ברשתות התגובות לא איחרו לבוא. אחת המגיבות יצאה להגנת הרפש על סטטיק בטוקבקים:“תפסיקו ללכלך עליהם ולהיכנס לזוגיות שלהם. כל מה שנאמר היה לכאורה ואין לנו איך לשפוט ולדעת מה קורה ביניהם בחדרים. תנו להם לחיות איך שהם רואים לנכון. ושיהיה להם המון חמלה סבלנות והכלה”.

 

לתגובה הזאת בעמוד האינסטגרם של ערן סויסה הגיבה טוקבקיסטית שפחות התחבר לדברי הכותבת:“סליחה באמת שהבנאדם שהכי תפסתי ממנו מתברר כבוגד ושקרן וסתם לפרוטוקול שלחתי לסטטיק הודעה שהכול התפוצץ לא קיללתי ולא לכלכתי אמרתי לו את האמת הוא ראה את ההודעה הזאת וחסם אותי כנראה נגעתי לו בנקודה רגישה וכבר מאז אני יודעת בוודאות שהוא עשה את מה שעשה כמו שאמרתי אהבתי אותו ותפסתי ממנו היום אני בזה לבנאדם הזה ולא מצטערת”.

Subscribe
Notify of
guest
37 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל(י)
גיל(י)
1 שנים

ברור שיהיה קאמבק

אבישג
אבישג
1 שנים

אני מתה שיחזרו הם מושלמים ביחד ואני לא קונה את החרטה של רון נשר ומאיה סתם קנאים שלא יודעים להתקדם אין להם חיים אז הם חייבים להרוס כל דבר טוב… סטטיק הוא מושלם ושרית נסיכה מושלמת ושניהם פשוט מושלמים ומשלימים אחד את השני ופשוט רוע זה להפריד ביניהם …

משה
משה
1 שנים

כול הכבוד על תתנו להם לחגוג.רון נשר תיתפוצץ יבהמה איש מתוסכל