חיים אתגר מתפוצץ בסרטון זועם ויוצא בחריפות נגד מערכת המשפט בארץ

חיים אתגר מתפוצץ בסרטון זועם ויוצא בחריפות נגד מערכת המשפט בארץ

השמועה אומרת...

המגיש ומנחה הטלוויזיה חיים אתגר נתקל ונלחם לא פעם בעוולות החברה. אם זה על גבי המסך הגדול בתוכניות תחקירים כמו "חשיפה" או במלחמה בעוקצים ב"יצאת צדיק". הפעם הוא החליט להעלות נושא בוער עליו יצא בזעם רב ברשת האינסטגרם ותקף את מערכת המשפט בארץ.

שתפו

חיים אתגר חטף לא פעם איומים לחייו ולחיי משפחתו בעקבות הפרסומים והתחקירים שהעלה ברשתות התקשורת השונות. רק אתמול חשף כי כנופיית עבריינים ניסתה לטרפד את שידור התוכנית "יצאת צדיק" שתשודר מחר ע"י איומים דומים ואף פנתה לבית המשפט בעניין, אך לבסוף בית המשפט החליט כי התוכנית תשודר.

 

אך היום הוא החליט לחשוף צד אחר ופחות חיובי של מערכת המשפט בפרשת הפורץ מהפזורה הבדואית שפרץ ותקף מינית ילדה בת עשר, לא התחרט על כך בפני שופט וקיבל חמש שנות מאסר בלבד. אתגר שיתף לעוקביו:

חיים אתגר מתפוצץ בסרטון זועם ויוצא בחריפות נגד מערכת המשפט בארץ
חיים אתגר ברילס זועם במיוחד על מערכת המשפט והעונש שקיבל הפורץ

"תארו לכם את הסיוט הבא. אתם בבית שלכם ישנים עם ילדים\ילדות קטנות. נכנס פורץ הביתה והמנוול הזה תוקף מינית ילדה קטנה. לא הייתם רוצים שהאיש הזה יענש בצורה הכי חמורה שיש? יימחק מהחברה, ישלח לכלא לשנים ארוכות, יעלם מהנוף נכון? בית משפט בישראל כנראה חושב אחרת."

 

והמשיך:"בדרום, צעיר בדואי פרץ לבית, תוקף מינית ילדה בת עשר. כמה הוא קיבל? 20 שנה, 10 שנים. 5 שנים! מה יישאר מהחמש שנים האלה אני לא יודע? והוא נדרש לשלם 70,000 שקלים לילדה. זה מה שהטראומה שלה שווה. זה מה שהנעורים שלה שווים. הילדות שלה שווה"

חיים אתגר מתפוצץ בסרטון זועם ויוצא בחריפות נגד מערכת המשפט בארץ
קיבל איומים, במקרה הזה מערכת המשפט הייתה לטובת שידור התוכנית

וסיכם בזעם:"החיים שלה עכשיו. אני לא רוצה לדמיין את החיים שלה! זה מה שהם שווים. זה מה ששופט בישראל חושב ששווים החיים של הילדים שלנו אם מישהו פוגע בהם מינים, זה מטורף! וגם האבא אומר שהאיש הזה בכלל לא ביקש סליחה. איזה בזיון, איזו בושה!"

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Haim Etgar (@haimetgar1)

3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אנונימי
18 ימים

פשוט בושה למדינה שיש לה שופטים כאלה על זה צריך רענון טוב לבתי המשפט בשביל שהשופטים יבינו מה תפקידם בזיון

מלחמת עולם
18 ימים

מה נגיד? מיום ליום זה פחות מדינת ישראל וזה יותר מדינה מזעזעת. מערכת המשפט לא שופטת פדופילים ונותנת להם חיסיון. עושה עסקות טיעון מטורפות על גבם של ילדים. מה נגיד? ואז באים קיצונים דתיים ורוצים להרוס לגמרי את מערכת המשפט בגלל שאיפות פוליטיות. באמת שאין כבר מה להגיד.

....
17 ימים

השופט צריך להאנס. הגוזל חייב להגזל. עין תחת עין.