חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
שיר אלמליח קיבלה הצעה מינית ללילה תמורת 200 אלף שקלים וככה הגיבה!

שיר אלמליח קיבלה הצעה מינית מאדם מוכר תמורת 200 אלף שקלים וככה הגיבה!

השמועה אומרת...

הדוגמנית וכוכבת הריאלטי, שיר אלמליח סיפרה לא פעם על מקרים מזעזעים במהלך הקריירה שלה שכללו הטרדות והצעות מגונות מגברים שחיזרו אחריה באגרסיביות. אך המקרה הבא הגיע דווקא ממישהי שהיא מכירה שהציע לה סכום עתק בתמורה לכך שתשכב איתו

שתפו

שיר אלמליח שהתגרשה בפעם השלישית השנה, כשזו הפעם השנייה שהיא עשתה זאת מבעלה לשעבר מייקל זנזורי, מתרגלת שוב לחיים שלבד. ובזמן שבחודשים האחרונים מספר שמועות צפו לגבי קשר אפשרי שלה לצד כתב החדשות, גלעד שלמור – היא החליטה שלא להגיב לכך באופן ישיר.

 

ועכשיו כשהיא נמצאת בסטטוס יותר פנוי, היא החליטה לפתוח מקרה מזעזע במיוחד שקרה דווקא לאחרונה. איש עסקים אותו היא מכירה באופן אישי, הציע לה לא פחות מ-200 אלף שקלים בתמורה לבילוי אינטימי של לילה יחדיו.

שיר אלמליח קיבלה הצעה מינית ללילה תמורת 200 אלף שקלים וככה הגיבה!

שיר חשפה זאת לראשונה בסטורי לעוקביה:“מישהו שלא אזכיר את שמו שיש לו חברה מאוד גדולה בישראל פנה לסוכנות שלי ושאל אם תמורת מאתיים אלף שקל אסכים לשכב איתו. התכווצתי. לא האמנתי למה ששמעתי. זה לא גרם לי להרגיש רע, אלא להיות בהלם”.

אמש, אלמליח פתחה את הנושא הזה לעומק בראיון ל”אינטימי” עם רפי רשף בקשת 12 וחשפה:“זה נורא ואיון, זה פשוט.. כן. זה גם לא התקשרו אלי, התקשרו לסוכנת שלי שזה שיא השיאים, כאילו שזו איזה עבודה או משהו. “

 

והוסיפה:“הסוכנת שלי ענתה שאפילו לא בעד שתי מיליון שקלים וניתקה לו את הטלפון בפנים אבל זה מזעזע.” ונשאלה אם היא יודעת מי זה. שיר הגיבה:“בטח שאני יודעת מי זה. איש עסקים מאוד מצליח, שחי בסרט.”

שיר אלמליח קיבלה הצעה מינית ללילה תמורת 200 אלף שקלים וככה הגיבה!

“זה מגעיל, זה לא מעליב כמו שזה מגעיל שאנשים יכולים לקנות הכל בכסף שלהם. כאילו, לא כל דבר אפשר לקנות בכסף. זה לא איזה ספה או שולחן בסלון. עכשיו זה מוזר, אבל כן, אנשים באמת חושבים שאת איזה חפץ!”

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל(י)
גיל(י)
1 שנים

אין לו כבוד לנשים

הה
הה
1 שנים

צניעות נשים רק צניעותתתתתתתתתתתת . בלבוש והתנהגות כאחד. תשמרו על עצמכן צנועות לבושות ומכובדות!!! ♥ תעיפו תתמונות הלא צנועות מהאינסטגרם.. הברכה נמצאת בסמוי מן עין האנשים

אבי
אבי
1 שנים

חברה של טהוניה עושה את זה בחינם