הפתיע את אלה? לא תאמינו איפה בן הזוג שלה מאור שושן הולך לככב!

צילום: אלירן אביטל

השמועה אומרת...

זוכת “הישרדות VIP” הטרייה, אלה אייבינדר נמצאת בעיצומה של סערה תקשורתית לא פשוטה סביב הניצחון שלה במבחן האש בגמר הריאלטי שנתקל במספר קשיים טכניים ואף התנגדות של אחת המתמודדות. דבר שדרש בדיקת פוליגרף אותה צלחה אלה כנגד כל המצקצקים. ועכשיו נחשפת הפתעה נוספת לצד בן הזוג המקומבק.

שתפו

אחרי שהוטחו בפני אלה אייבינדר מספר האשמות לא מבוססות על כך שעשתה מהלך לא חוקי במבחן האש בגמר “הישרדות VIP”, היא החליטה לשכור שירותי עו”ד שיעמדו לצידה ואף עברה בדיקת פוליגרף מטעם הזכיינית, אותה עברה בהצלחה מרובה.

 

אלה אף שיתפה את עוקביה בנושא וטענה שתפעל למען הצדק ונגד מפיצי השמועות הזדוניות:“אתם יכולים להגיד עלי מה שאתם רוצים אבל שקרנית אני לא!!! ניצחתי בקרב אמיתי וביושר!!! בעונה הזאת יש רק מנצחת אחת וזאת אני!!” והוסיפה:“עם כל השקרנים אנחנו ניפגש במשפט”.

הפתיע את אלה? לא תאמינו איפה בן הזוג שלה מאור שושן הולך לככב!
צילום: אלירן אביטל

אך נראה שסערת הזכייה של אייבינדר חולפת לה אט אט למרות שעניין זכייתה עדיין נמצא תחת בדיקה של זכיינית הפורמט בחו”ל. ובינתיים. אלה הצליחה להפתיע בהופעה צמודה לצד מי שנכנסה איתו לביף תקשורתי קל לאחר שמועה על זוגיות ואז פרידה זריזה – מאור שושן.

 

אייבינדר הגיעה אמש להשקת מופעו החדש של מנחה הריאלטי האהוב גיא זו-ארץ ברידינג 3 שנקראת “הפארטייה של גיא זו-ארץ”. אך לא לבד, אלא צמודה לבחור שכבר הכחישה זוגיות איתו בעבר מאז הספיקו לעקוץ אחד את השנייה ברשתות החברתיות, היהלומן מאור שושן.

צילום: אלירן אביטל

על פי העדויות שהגיעו לשמועה וגם מפי מקורבים, מאור שושן ואלה אייבינדר בילו האחד במחיצת השנייה והיו צמודים במיוחד בכל מהלך הערב. כנראה שמשהו אחר מתבשל שם. ואם זה לא מספיק מחכה לשורדת האחרונה הפתעה מבן הזוג הנוכחי.

 

על פי הפרסומים, מאור שושן צפוי ללכת בעקבות בת הזוג הנוכחית ובקרוב מאוד!! לעלות על טיסה לאיי הפיליפינים כדי להשתתף בעצמו בעונה הבאה של “הישרדות” – האם הוא יקבל את ברכתו של בת זוגו כדי להפוך לשורד האחרון בעצמו?

למרות שאלה ומאור לגמרי הצליחו לגנוב את ההצגה במופע החדש של גיא זו-ארץ, לא מעט סלבס נכחו גם הם בהשקה של מנחה הריאלטי. למופע הגיעו: יעל בר זוהר אשתו של גיא וכוכבת רוקדים עם כוכבים, לירון ויצמן, טיל טיל ואשתו, ישראל אטיאס, אסי בוזגלו ואשתו, דודו אוואט ואשתו, מעיין רובין (חתונה ממבט ראשון), נועה כוכבא מלכת היופי.

צילום: אלירן אביטל

 

צילום: אלירן אביטל

 

צילום: אלירן אביטל

 

צילום: אלירן אביטל

20 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איילה
1 שנים

אלה יקירה, שימרי נפשך מג׳קי.
את יכולה להגיע לדירה ולהגשים את החלום. עוד כמה קמפיינים פלוס כספי הזכיה.

אורלי לב
1 שנים

אלה חזקי ואמצי

אלה היא הזוכה!
1 שנים

איילה