"פיצצו אותי במכות של רצח שמישהו יתקשר לניידת": הדרמה של כוכבת האח הגדול

“פיצצו אותי במכות של רצח שמישהו יתקשר לניידת”: הדרמה של כוכבת האח הגדול

השמועה אומרת...

יוצאת “האח הגדול” והדוגמנית עומר קינן שרק לאחרונה יצאה בשרשרת סטורים זועמים בחשבון האינסטגרם שלה נגד חבריה התל אביב שהבריזו מלבקר אותה בבית החולים הפסיכיאטרי בו היא מאושפזת. יצאה שוב במתקפה קשה והפעם נגד המשטרה ומשרד הבריאות בטענות שעברה שלל התעללויות הכוללות אלימות פיזית קשה ואף אחד לא ניצב לעזרתה.

שתפו

קינן שלאחרונה עלתה לכותרות המדורים והפעם לא בגלל האקס המפורסם, ג’וזי זירה אלא בעקבות אשפוזה בבית החולים הפסיכיאטרי בפרדסיה העלתה לאחרונה טענות חריפות לחשבון האינסטגרם שלה על כך שחבריה התל אביביים שהבטיחו לבקרה, הבריזו והצליחה לייצר שיח רב.

 

אך אמש החליטה עומר להעלות שרשרת סטוריז מדאיגים במיוחד בהן היא מעלה טענות קשות על כך שעברה התעללות ואלימות פיזית במחלקה הסגורה בבית החולים בו היא מאושפזת בכפייה כבר שלושה שבועות. כאשר נשאלה ע”י עוקבים אם זה קשה להיות במחלקה סגורה היא השיבה:

"פיצצו אותי במכות של רצח שמישהו יתקשר לניידת": הדרמה של כוכבת האח הגדול
עומר קינן בבית “האח הגדול” בעונה השביעית

“הכל נהדר חוץ מזה שקבלתי יריקות לפרצוף, פיצצו אותי במכות רצח. משכו לי בשיער ותלשו לי תוספות מהשיער. ובנוסף להכל גם גנבו לי את כל האוכל שההורים שלי הביאו לי היום *מה שלא הורג מחשל חברים* משרד הבריאות? משטרה? אמבולנס? לכולם התקשרתי והעולם שותק כמובן”.

 

לאחר מכן העלתה סטורי מדאיג נוסף בו כתבה:“שמישהו מאיזור תל אביב/צפון הארץ יתקשר לניידת ויבקש שתגיע לכאן במיידי! כי אם לא באמת חבל על כך משטרת ישראל ועל הבושות שאני יעשה לכם וגם למד’א במיידי!”

"פיצצו אותי במכות של רצח שמישהו יתקשר לניידת": הדרמה של כוכבת האח הגדול
הסטוריז שהעלתה עומר קינן

עוד החליטה לחשוף קינן:“בואו אני אספר לכם את האמת כמו שהיא. אני נמצאת כאן מאושפזת בכפייה כבר 3 שבועות בגלל שקרים שההורים היקרים שלי שסיפרו למשטרה שאני ‘עושה בלאגן ברחוב, מנסה להרוג אנשים, מנסה לגנוב כסף מאנשים’ ואני בכלל ישבתי ועשיתי מניקור בציפורניים.”

 

והוסיפה:“יש לי הכל מתועד במצלמות בטלפון הנייד שלי ובמצלמות אבטחה של העסק עצמו, ומשטרת ישראל היקרה אפילו לא באה לבדוק את מה שאני אומרת שזה אמיתי. הכל מתועד במצלמות גם אצלי בטלפון הנייד וגם במצלמות אבטחה של המקום הזה.”

וסיימה בכאב:“אני רוצה לצאת מכאן בכל מחיר. מוכנה גם לשלם כסף כדי ללכת לישון בדירה הקטנה והשקטה שלי ברחוב סוקולוב בהרצליה, אז בבקשה ממכם תעזרו לי!”

"פיצצו אותי במכות של רצח שמישהו יתקשר לניידת": הדרמה של כוכבת האח הגדול

Subscribe
Notify of
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאת
10 חודשים

תתביישו רואים שהיא במצב נפשי רעוע במיוחד ממש בגבול החוסר מודעות הרי ברור שכשהיא תחזור לשפיות הפרסומים שלכם כל כך יביישו אותה אז בשביל מה?מה אתם מנסים להשיג?בשביל עוד אייטם ש”יצדיק את קיומכם”?תפרסמו דברים חיוביים על אנשים במקום לדרוך על פצעים!בכל מקרה רפואה שלמה מהרה

טל
10 חודשים

לדעתי הבחורה מסכנה,המקום הזה באמת חרא ואלים,למה לא שמו אותה בגהה,שם יותר נחמד,ולהורים שלה הילדה מסכנה צריך לעטוף אותה באהבה למרות שהיא משתוללת ומקללת אותכם,היא פשוט חולה!!! תזכרו תהיו שם בשבילה אחרת תצטערו כשהיא תתאבד לכם,זה מאניה דיפרסיה, זה יעבור לה לאט לאט,היא לא סתם זועקת תבקרו אותי,היא זקוקה לז

מיכל. מ
10 חודשים

גועל נפש שמעלים פוסט כזה
הבחורה במצוקה נפשית למה להשתתף בחגיגה הזאת גם אם היא פרסמה היא לא במצב טוב
אבל לצערי יעשו הכל בשביל אייטם צהוב