הקרב עדיין נמשך: המהלך הדרמטי של בן אל תבורי מול אורטל עמר

הקרב עדיין נמשך: המהלך הדרמטי של בן אל תבורי מול אורטל עמר

השמועה אומרת...

שדרנית הרדיו וכוכבת הריאלטי אורטל עמר תכננה לחשוף את פניו של בנה המשותף עם האקס המפורסם בן אל תבורי, תו פרינס לרגל יום הולדתו הרביעי. אך עכשיו מתברר כי בן אל תבורי יצא נגד המהלך עם צו מניעה. האם תוכניות החשיפה של עמר צפויות להשתנות?

שתפו

כבר קרוב לארבע שנים שתמונותיו של תו פרינס עולות ברשתות החברתיות כאשר פניו מטושטשות או לא מופנות כלפי המצלמה וזאת בעקבות ההסכם בין ההורים, בן אל תבורי ואורטל עמר. ההסכם שהיה אמור לפוג קיבל תפנית חדשה כשבן אל החליט לעשות מהלך משפטי.

 

בן אל שבירך היום באינסטגרם את בנו תו פרינס בעודו מעבר לים לרגל יום הולדתו ה-4. התנצל בפניו ובפני הקהל הרחב על ההקלטות הקשות שלו שעוררו סערה ואף חשף שהוא מאובחן במניה דיפרסיה כבר מגיל 18, אך לא הסתפק רק בכך.

הקרב עדיין נמשך: המהלך הדרמטי של בן אל תבורי מול אורטל עמר
בן אל תבורי בפוסט יום ההולדת שחשף את

אורטל שהחליטה כי תחשוף את פניו של תו פרינס לכבוד יום הולדתו שחל אמש עודכנה כי עורכת הדין שגית ארגמן הוט שמייצגת את בן אל תבורי, פנתה באופן דחוף לבית המשפט כדי למנוע את פרסום הפנים של תו הצעיר ברשתות החברתיות.

 

האם זה ימנע ממנה לעשות זאת למרות ההבטחות שעלו לפני אותה סוגיה? לבינתיים, מתברר שעמר כבר חשפה את פניו של פרינס באופן פומבי בלי להתכוון לכאורה כאשר הביאה אותו איתה אמש לשידור ברדיו לב המדינה. שם התוכנית מצולמת ומשודרת אונליין וכל מי שנכנס לשם נחשף לפניו.

הקרב עדיין נמשך: המהלך הדרמטי של בן אל תבורי מול אורטל עמר
נחשף באולפן של רדיו לב המדינה. תו פרינס על אמא אורטל

בחשבון האינסטגרם של עמר עלתה ברכת יום ההולדת לתו פרינס כאשר פניו עדיין לא חשופות כפי שציפו אולי עוקביה ומעריציה. אורטל הצליחה לרגש וכתבה לו מסר חם ואוהב במיוחד:“את המילים האלה אני כותבת לך בגרון מלא בדמעות של התרגשות, נסיך שלי. אתמול בלילה הלכת לישון, נתתי לך נשיקה וסיפרתי לך שמחר יש לך יום הולדת, מרוב ההתרגשות נרדמת כל כך מהר כדי שיגיע כבר הבוקר.”

 

“אהוב שלי, תינוק שלי אתה בן 4, כל כך גבוה כל כך יפה. יש לך חיוך ממיס, ריסים ענקיות ותלתלים קטנים. אין יום שאני לא חושבת מה יעשה אותך מאושר, מה יגרום לך לחוות את החיים בצורה הטובה ביותר. כשנולדת כמו כל קלישאה החיים שלי באמת השתנו, הפכת אותי לאמא ולאדם טוב יותר. יצאתי איתך למסע, בתוכו גם רגעים מורכבים, גילית לי כוחות בעצמי שאני לא מכירה וביחד ניצחנו הכל.”

הקרב עדיין נמשך: המהלך הדרמטי של בן אל תבורי מול אורטל עמר
צילום: משה נחומוביץ’

“אני מאחלת לך אהוב שלי, שתפתח את כל הכשרונות שלך, שתמשיך לצייר כמו שאתה אוהב, שתמשיך להושיב את כולם סביבך כדי שימחאו לך כפיים, שתישאר הילד הלבבי הזה שכולם רוצים להיות חברים שלו וכזה שנותן לאמא שלך המון נחת. אני גאה שאתה הבן שלי, אני זכיתי בך ואתה בי. אנחנו לנצח שניים ולנצח אחד. אני אאחל לנו, להרחיב את הקן, וכמו שאנחנו מבקשים כל לילה לפני השינה, להביא לך אח או אחות קטנים. החיים יפים ואיתך הם מושלמים. אמא תמיד כאן לעטוף ולחבק לאהוב ולחנך ולדאוג שתהיי מאושר. אל תגדל לי מהר מידי, שלך, אמא מזל טוב גור שלי. החגיגות הגדולות עוד לפנינו.”

הקרב עדיין נמשך: המהלך הדרמטי של בן אל תבורי מול אורטל עמר

Subscribe
Notify of
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תומר
10 חודשים

גולדיגרית- תמיד היית ותמיד תהיי, גם בריאיון לגיא פינס עוד כשרק הכרתם והייתם חברים עשית איתו הסכם ממון דרקוני כאילו אתם כבר נשואים, את פשוט בחורה פח אשפה , מתבייש שיש אנשים כמוך שרק מנצלות והורסות. את פשוט דוחה !

גיל(י)
10 חודשים

לטובת תו פרינס הם חייבים להפסיק להתנצח מול כל המדינה

נץ
10 חודשים

מסכן הילד הזה. שני הוריו דפקו לו את החיים לגמרי. מקווה ששניהם יצרו קרנות שופעות כספים לחייו עם פסיכולוגים, פסיכיאטרים ומטפלים צמודים.
שני מפגרים עם אגו בגודל של עזריאלי וזין קטן במיוחד.