לזה לא ציפינו: שיתוף הפעולה המפתיע בין אופק לוי לשי חי

השמועה אומרת...

יוצאי “האח הגדול”, אופק לוי ושי חי, הגיעו הבוקר יחדיו לראיון ובו חשפו לראשונה על צעד משותף ומאוד מפתיע. האם זה הולך להיות השוס הבא העולם המדיה?

שתפו

הבוקר, שני דיירי העבר מבית “האח הגדול”, אופק לוי ושי חי, התארחו בתכנית “העולם הבוקר” ברשת 13 והודיעו על שיתוף פעולה בלתי צפוי. חברת מדיה בשם “ערוץ 19” שמטרתה לשווק עסקים בצורה ויראלית, בהשתתפותם של כוכבי רשת וריאליטי נוספים.

שי חי ואופק לוי בתכנית “העולם הבוקר”

בראיון אופק ושי חי סיפרו על החברה: “המטרה לייצר סרטונים ויראלים לעסקים בצורה חכמה, בהשתתפות של כוכבי ריאליטי וכוכבי רשת, כל סרטון מעלה את החשיפה האורגנית לאותו בעל עסק בכמה מאות אלפים, אם עושים סרטון נכון שהתוכן מדויק, הערכים של המותג עוברים בצורה טובה. אנחנו אלה שבונים את הרעיון”.

אופק לוי בכניסתו לבית “האח הגדול”

אופק עצמו מנהל בשלוש השנים האחרונות את חברת “אונליין שמונליין”, חברה שמתעסקת בכל תחומי הדיגיטל. ועכשיו מתרחב לחברה נוספת בגיל צעיר יחסית(22) ובשיתוף פעולה עם שי חי, שאותו הכיר דרך הסוכן המשותף שלהם מאיר קוטלר.

שיתוף פעולה בסרטון ויראלי בעבר בין שי חי לנירו לוי

כזכור, בשנת 2020 שי חי פתח חברה דומה לשיווק ויראלי, והעלה לרשת סרטונים לצד מפורסמים, בהם נכללו גם יוצאי “האח הגדול” לרבות דודו כהן, קסניה טרנטול ונירו לוי. בשנת 2022, דעכה הפעילות בחברה בצורה משמעותית. יכול להיות שהפעם זה יהיה הקאמבק המוצלח של שי חי?

 

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רינת
רינת
1 שנים

נשמע אחלה רעיון, העתיד טמון במדיות. שתראו ברכה והצלחה אופק ושי.

גיל(י)
גיל(י)
1 שנים

בהצלחה להם!

מלי
מלי
1 שנים

שני מוכשרים , הרעיון מעולה וחסר בשוק כחבילה אחת .
המון בהצלחה, אופק אתה משהו מיוחד , אין ספק @