חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אביו של בן זיני נעצר לחקירה: אף אחד לא האמין שזה מה שקרה!

אביו של בן זיני נעצר לחקירה: אף אחד לא האמין שזה מה שקרה!

השמועה אומרת...

היחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית של להב 433 במשטרת ישראל פשטה על ביתם של מספר חשודים שביניהם גם אביו של הזמר, בן זיני. וזאת לאחר חקירה סמויה ארוכה שממצאיה דרמטיים ביותר.

שתפו

אתמול(שלישי) נעצרו לחקירה חמישה מעורבים בחשד לייבוא של עשרות קילוגרמים של הסם קוקאין לארץ דרך הים, ולא סתם בדרך שגרתית אלא בהברחה דרך אוניית שהובילה פחם בדרכה לארצנו. אחד המעורבים בפרשה: יקותיאל זיני, אביו של הזמר המפורסם.

 

אותה פשיטה ושורת מעצרים הגיעו לאחר חקירה סמויה ממושכת של מספר חודשים לא מועט ביאחב”ל לצד מכס ומע”מ חיפה ברשות המיסים. באותה חקירה נתפסו עשרות קילוגרמים של הסם קוקאין שהוברחו ע”י ספינת הפחם לישראל מדרום אמריקה.

אביו של בן זיני נעצר לחקירה: אף אחד לא האמין שזה מה שקרה!
קותי זיני במסוק בדרך לבן בתקופת “האח הגדול”

במסגרת החקירה הסמויה הסתמן כי קיים חשד למעורבותם של חמשת החשודים בייבוא הקוקאין לארץ. דבר שהוביל למעצרם והפשיטה\חיפוש בביתם כדי לדלות עוד ראיות בנושא. לאחר הפשיטה החשודים הועברו לחקירה ביחידת להב 433 ואף הובאו להארכת מעצר בבית המשפט עד לתאריך ה24.11 כדי להמשיך את החקירה.

 

אחד החשודים כאמור הוא אביו של כוכב הרשת, בן זיני שבעבר פורסם כי היה מעורב בפרשות פליליות, כגון חשד לסחיטה באיומים של איש עסקים מירושלים. למרבית מצופי הריאלטי השם שלו אולי יצלצל מתקרית אחרת.

 

כזכור, עוד בתקופת “האח הגדול” ביקר יקותיאל את בן זיני במסוק מעל לנווה אילן אך לא הכל עבר בשלום, זאת לאחר שתועדה שם תקרית אלימה מצידו שכללה אגרוף לזכוכית חלון המסוק אשר ניפצה את השמשה.

Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
כיקה
כיקה
1 שנים

דיי אני לא מאמינה שזה נגמר חשבתי שזה לתמיד