התפתחות בפרשת אייל גולן והקטינות: “הוא קורבן בפרשה”

השמועה אומרת...

9 שנים עברו מאז שהתפוצצה פרשת “משחקי חברה”, אחת הפרשות היותר מדוברות בעולם הבידור. אחרי רגיעה יחסית, צפו מחדש הראיות והתרחש העימות הראשון מאז עם שתיים מהמתלוננות, ואיך זה מתקשר לנועה קירל ולשירה החדש “פנתרה”?

שתפו

בשלישי האחרון הגיעו לתחנת המשטרה ביפו אייל גולן ושתי המתלוננות נ’ ו- ט’ לעימות הראשון מזה 9 שנים ואי אפשר היה להתעלם מקריאות התמיכה והמחאה של המפגינים והמפגינות משני הצדדים.

 

כזכור, חקירת הפרשה החלה אי שם ב-2013, כאשר זומנו לחקירה ארבע נערות שטענו לכאורה כי קיימו יחסי מין עם הזמר המפורסם שהיה בן 42 בזמנו, ועם אביו, וכולנו זוכרים את העדויות המזעזעות שעלו. מהר מאוד, למרות צו איסור פרסום, פורסמה הפרשה הבלתי נשכחת ועשתה רעש רב.

המפגינות. צילום: יריב כץ

בסוף העימות ט’ מסרה לפני הצהרותיהן: “בדיוק לפני שנה הגשנו תלונות נגד חברים במנגנון הניצול המיני של אייל גולן. היום הוא סוף סוף הגיע להתמודד עם מה שהוא עשה לי. הוא העביר אותי מיד ליד כאילו אני צעצוע, דחף לי סמים כדי שאסתום את הפה, שאמשיך להיות שפחה, הדבר שהכי הפתיע אותי בעימות הוא כי גולן חושב שאביו, שאנס אותנו, הוא קורבן בפרשה. הוא אמר שאביו ‘ישב בכלא סתם'”.

ט’ ו- נ’ מחוץ לתחנת המשטרה

כולם חיכו לשמוע את תגובתו של אייל בנושא ובהמשך פורסמה מטעמו הצהרה בה אומר את הדברים הבאים: “הגעתי היום לעימות עם ט’ ו-נ’, אחרי תביעה אזרחית חסרת בסיס שהן הגישו נגדי, הן הבינו שאין שום יסוד לטענות שלהן. מדובר בשלל גרסאות שהשתנו עם השנים, כשכל גרסה סותרת את הגרסה האחרת, ולכן הן הגישו תלונה למשטרה, מתוך מחשבה שאני אבהל ואסחט למלא את הדרישות הכספיות שלהן, ברור שאם הייתי משלם כסף, שום דבר מהתלונות והתביעות לא היה קיים, אבל לא הסכמתי לכך משום שאני יודע שלא נפל רבב במעשיי”. 

אייל גולן עם ט’ ו- נ’

הוסיף: “תודה רבה על האהבה והתמיכה שלכם, זה נותן לי כוח לעמוד חזק מול הרדיפה הזאת. אנחנו כולנו תומכים בכל מי שחווה או חוותה פגיעה מינית, אבל אנחנו לא יכולים להשלים עם ניסיון לקחת את הערכים המקודשים של המאבק בהטרדות מיניות, ולאפשר לזה להיות כלי בידיים של מי שמפיצים שקרים בוטים. אני שמח שהייתה לי ההזדמנות לבהיר אחת ולתמיד את העובדות בעימות שהתקיים היום. מודה לכם מעומק ליבי על התמיכה וסומך על גורמי אכיפת החוק שיעסקו את מלאכתם בלי להתייחס לרעשי רקע”.

 

כידוע אייל עובד בימים אלה על אלבומו החדש. כמה שבועות מוקדם יותר, אייל פרסם בעמוד הטיקטוק שלו סרטון שבו הוא שר את השיר החדש של נועה קירל “פנתרה” רק עם טוויסט מזרחי שגרם למעריצים שלו לעוף על הביצוע, וחלק אף טענו שזה מתעלה על הביצוע המקורי של נועה. ימים ספורים לאחר מכן עלה שירו החדש “פנתרה” בהפתעה מוחלטת וגרר תגובות שונות ומגוונות.

 

@eyalgolan10 כל ערב אני נמצא באולפן ההקלטות בעבודה על האלבום החדש ואתמול בין העבודה התחשק לי ככה ספונטנית לחזור למקורות 🤣🐆 @noakirel ‏#איילגולן #פנתרה ♬ צליל מקורי – eyalgolan10

“גם אם הוא ישיר את ההוראות של מרשמים של תרופות הוא יעיף באוויר אנשים”, “סחתיין על ההרמה לקירל, פשוט מלך המוזיקה”, “משאיר אבק לכולם, להיט”, “וואי זה גדולללללללל! לא זוכרת איך נשמע פנתרה של נועה אחרי זה”, “נועה קירל יכולה לשים פאוץ׳ לצלצל בפעמון ואז לשלם לך מיליון דולר על הביצוע”.מנגד, מעריצים של נועה תקפו את אייל בטענה שזו העתקה ברורה ואייל טוען שאין שום קשר בין השירים לרבות המילה “פנתרה”.

אייל גולן ונועה קירל לפני ארבע שנים

 מיוצרי “פנתרה” של אייל גולן נמסר: “זה לא מועתק, אבל זה לא היה יוצא אם ‘פנתרה’ של נועה לא היה קיים, אף אחד לא יתבע את אייל גולן, אף אחד מהיוצרים. מי רוצה להתעסק עם אייל גולן? רוצים לעבוד איתו ולא להסתכסך איתו ועם אנשיו”. תגובה נוספת לנושא של עו”ד לירון קורן ממחלקת הקניין הרוחני במשרד עורכי דין ש. פרידמן, אברמזון ושות’: “אם הדבר היחיד שזהה בין שני השירים הוא השם, כנראה לא מדובר בהפרת זכויות יוצרים”.לא התקבלה תגובה בנושא מטעמה של נועה קירל, האם יש לזה קשר לפרשה? או שזה מאותה סיבה שגורמיו של אייל הציגו, שעדיף לא להסתכסך עם אייל?

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לינור
לינור
1 שנים

בצע כסף

לימור
לימור
1 שנים

היחיד שקורהן בכל הסיפור ההסוי הזה זה איל גולן בושה לאמא שמוכרת את הבת שלה בשביל כסף וסחיטה

גיל(י)
גיל(י)
1 שנים

בהשראת השיר של נועה קירל