חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
רון נשר נגד סאבלימינל והצל:"אין גבולות לחוצפה של שני הדינוזאורים האלה!"

רון נשר נגד סאבלימינל והצל:”אין גבולות לחוצפה של שני הדינוזאורים האלה!”

השמועה אומרת...

לצד החדשות המשמחות לקהל המעריצים לגבי האיחוד של צמד ההיפ הופ המוכר והאהוב – סאבלימינל והצל. ברשת עלו גם ביקורות לגבי האיחוד בהקשר של משפחת טאקט בהרכבה המלא, הראפר רון נשר החליט להתייחס לדברים ויצא נגד הצמד המוזיקלי.

שתפו

סאבילימינל והצל שהחליטו לעשות מעשה היסטורי ושמו סוף לסכסוך ארוך השנים שלהם כדי לצאת במופע משותף זכו להצלחה כל כך גדולה שאף נפתח מופע משותף שני של השניים בהיכל מנורה, אך נראה שלא הכל על מי מנוחות ברשתות והתקשורת.

לצד ההתלהבות הרבה מהקאמבק הזוגי של סאבלימינל והצל, נראה כי חלק מחברי הרכב משפחת טאקט המקוריים לא כל כך מרוצים. במקרה של הזמרת, סיוון בהנם – הוצע לה ע”י יוזמי המופע להיות רק על “תקן אורחת” לדבריה, דבר שאכזב אותה וגרם לה לרדת ממופע האיחוד של השניים – בין היתר הוסיפה:“אני מודה ומתנצלת מכל הלב בפני כל מי שרכש כרטיס למופע הזה בין היתר גם בגללי”.

עכשיו כבר לא דממה: סאבלימינל והצל פותחים לראשונה את הכל אחרי הסולחה!
צילום: אור גפן

רון נשר החליט להתייחס לאכזבתה של סיוון שלא תקח חלק מהמופע בעקבות ההצעה המפתיעה לה סורבה ויצא בביקורת חריפה נגד סאבלימנל והצל:“אין גבולות לחוצפה של שני הדינוזאורים האלה. בלעדייך זה מופע של דיסק און קי עם זמרות ליווי שינסו לחכות אותך חיקוי זול מעלי אקספרס!”

 

נשר המשיך לעקוץ את הצמד המוזיקלי המתקאמבק לאחר ששיתף והגיב לסטורי פרסומי למכירת כרטיסים למופע של השניים בשיתוף חברת קנאביס:“רשום שמשפחת תאקט מגיע להופיע! אבל אז קולטים גם שפורסם סולד אאוט מראש.

 

והוסיף:“ופתאום רואים מבצעים של חברת קנאביס על קנניה מעל כמות גרמים מקבלים כרטיס מתנה. מה שאומר שלא באמת קנו כרטיסים אלא מכרתם לעסק מראש כרטיסים. אה.. ושגם שניכם לא מעשנים, עוד פעם לשווק משהו שלא קשור אליכם.”

נשר המשיך בביקורת של התנהלות השניים בשרשרת של סטוריס ואז זרק עקיצה נוספת:”כרגיל הייתם גדולים בלחגוג את עצמכם על חשבון הכשרון של הסובבים שלכם. תנו להופיע לקהל שקיבל כרטיס חינם על קניה מרוכזת של גרמים. רק לא נעים לי לספר לכם שמי שמעשן מעולם לא עישן ושמע אתכם.”

 

איציק בוסקילז, חבר נוסף בהרכב המקורי אותו הזכיר נשר בסדרת הסטוריז החליט לבשר לעוקביו המאוכזבים שלא פנו אליו כלל למופע האיחוד של משפחת תאקט:“חברים יקרים, בשבועות האחרונים אני מקבל המון המון פניות בכל ערוץ תקשורת אפשרי לגביי הופעת האיחוד של סאבלימינל הצל ומשפחת תאקט בהיכל מנורה אענה פה במרוכז לכולכם. לא פנו אליי לגביי הופעת איחוד של משפחת תאקט ולכל מי שהבין שאהיה חלק מההופעה צר לי לאכזב. מחמיא לי מאוד מאוד שאחרי ככ הרבה שנים ישנם עדיין אנשים שרוצים לשמוע את המוסיקה שלי, אוהב אתכם.”

משפחת תאקט בהרכב שזכור לרבים לפני שני עשורים

Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל(י)
גיל(י)
1 שנים

מתבאס שלעולם לא תהיה כמוהם?

אאאא
אאאא
1 שנים

אהבת חינם. לשון הרע לא מדבר אליי.

יוסף
יוסף
1 שנים

מי שעשה את הכתבה הזאת המינימום לפני ששולחים כתבה לרשת
לבדוק לפחות 20 פעם שאין שגיאות כתיב .
טאקט במקום תאקט , איציק בוסקילז במקום גיא בוסקילז .
טוב שלפחות את הכינוי של סאבלימינל והצל רשמתם טוב חצי נחמה .