"הסתגרתי בבית, הנפש שלי נפצעה באח הגדול" הראיון עם אליאב אוזן שכמעט התפוצץ!

“הסתגרתי בבית, הנפש שלי נפצעה באח הגדול” הראיון עם אליאב אוזן שכמעט התפוצץ!

השמועה אומרת...

שמונה שנים חלפו להם מאז שהמקעקע וכוכב “האח הגדול”, אליאב אוזן יצא מהבית המפורסם ונראה שבעקבות לא מעט סערות סביב יוצאי התוכנית שהביעו או טענו לגבי נזקים נפשיים בעקבות השתתפותם, הוא החליט לדבר על הפצע מאותה התקופה ואף לחשוף מיזם חדש בנושא.

שתפו

אוזן כזכור השתתף בעונה השישית של הריאלטי המדובר עוד כשהייתה בזכיינית קשת והכיר שם את אשתו לשעבר, דנית גרינברג. והיה גם הוא תחת אש בעקבות המשולש הרומנטי בינו לבין דנית ונופר לאחר יציאתו מהבית.

 

אומנם אליאב אוזן בן ה-39 כבר בשלב אחר בחייו וכיום הוא עומד להינשא לבת זוגו הצעירה והחדשה, שלי קורן בת ה-24. אך הפצע מהעבר עדיין מהדהד ואליאב שחשף שהסתגר בביתו במשך שלושה חודשים לאחר הדחתו, החליט להרים את הכפפה ולצאת במיזם חדש למען נפגעים נפשיים בנסיבות דומות בשם “עד לידית”.

"הסתגרתי בבית, הנפש שלי נפצעה באח הגדול" הראיון עם אליאב אוזן שכמעט התפוצץ!
אליאב אוזן ופנינה רוזנבלום בראיון, הסכימו על הקונספט שהציע אליאב.

אליאב חשף בראיון בתוכנית “הדו’ח היומי” ברשת 13: “צריך להבין, כשמסיימים תוכנית ריאלטי. בין אם אתה הזוכה או בין אם אתה יוצא אחד שמותקף שפגע בשתי בחורות וכל הסיפורים שבנו שם. אתה חווה משהו קצת לא נורמטיבי, ותודה על החוסן הנפשי שהיה לי כי גם אני סגרתי על עצמי דלת שלושה חודשים.”

 

אליאב רמז על אשפוזה של עומר קינן וגם לפוסט של רועי קורנבלום נגד “האח הגדול” לכאורה והוסיף בראיון:”אני היום מרים מיזם שנקרא עד לידית. אני שלושה חודשים שהבנתי שהנפש שלי נפצעה באח הגדול סגרתי על עצמי דלת של בית. יש לנו כאלה שהולכים לפרדסיה חברים שלנו, כאלה שמנסים לשים קץ וכאלה שמעלים פוסט”.

 

אליאב הוסיף:“אני סגרתי את עצמי ורק השליח היה מביא לי אוכל עד לידית, הייתי מקבל אישור הזמנה ולא הייתי רוצה לפגוש אף אחד ולראות אף אחד.” חברת הפאנל רוסלנה רודינה הוסיפה באותה נשימה:“אני חושבת שבתקופה שהתחלתי לצאת עם אייל. להפוך מאנונימית לגמרי למישהי שפשוט רודפים אחריה לכל מקום זה לא פשוט. ובגלל זה גם היום אני לא חושפת את בעלי כי אני יודעת מה המחיר שאני שילמתי.”

"הסתגרתי בבית, הנפש שלי נפצעה באח הגדול" הראיון עם אליאב אוזן שכמעט התפוצץ!
רוסלנה רודינה מביאה את הצד שלה במחיר לפרסום ומביאה את מקרה האקס אייל גולן

בהמשך פנינה רוזנבלום שישבה כאורחת בפאנל לצד אליאב חיזקה אותו ואמרה:“אתה יודע מה שמפתיע אותי? שלא מעבירים אותם סדנה מיוחדת איך להתמודד. כי אותם אנשים באמת נדפק להם המח”.

 

טילטיל ניסה לתת קונטרה לדיון שהחל להתלקח כנגד התוכנית וטען:“לא לא לא לא, חבר’ה בואו נעשה ככה, רגע רגע. יוצאים אחר כך מ’האח הגדול’ יש פסיכולוגיים מדברים איתך, לא זורקים אותך ככה..”.

"הסתגרתי בבית, הנפש שלי נפצעה באח הגדול" הראיון עם אליאב אוזן שכמעט התפוצץ!

אוזן בלם את טענותיו של טילטיל והמשיך בדברים:“טילטיל טילטיל, עצור עצור עוצר. לא מקבלים שום פסיכולוגים. אני כשהגעתי הביתה היו לי פמיניסטיות מתחת לבית עם שילוט. לא הבנתי מה קרה איתי בכלל”. וטען בהמשך:“אני נתנו לי דרך התוכנית פעם אחת הפסיכולוגית של התוכנית ואל דבר איתי. חוץ מזה מניחים אותך בבית ונגמר!”

 

הראיון הגיע לסף פיצוץ כאשר טילטיל ומאיה בצלאל העבירו את הנושא וקטעו את הטענות של אליאב לכאורה. צפו בראיון הגדוש ברגש הזה מתוך הדו”ח היומי ברשת 13:

 

@shmua.comהראיון עם אליאב אוזן על האח הגדול שכמעט התפוצץ? מתוך הדו”ח היומי בערוץ 13♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

Subscribe
Notify of
guest
15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אופירה
אופירה
1 שנים

מאיה וטילטיל שני לקקני תחת פאתטיים..

דניאלה
דניאלה
1 שנים

טילטיל הלקקן של רשת! חחח פאתט

חנה
חנה
1 שנים

מאמינה לו מאוד!! הם עוברים שם התעלחותתפסיכולוגית רגשית נפשית. הדחות זה כמו חרם!! מוציאים מישהו מהחברה. וכל המשימות שמזמנות התמודדויות שאני בבית על הספה קופאת, מה יגיד מי שעובר את זה לעיני כל עם ישראל, משפחה, מכרים… התעללות לשמה!! פשוט לא ללכת לריאליטי