חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"בדיוק כמו בן אל תבורי": עומר קינן חושפת את הסיבה לאשפוז!

“בדיוק כמו בן אל תבורי”: עומר קינן חושפת את הסיבה לאשפוז!

השמועה אומרת...

יוצאת “האח הגדול” שהאירועים האחרונים בחייה הצליחו להדליק נורה אדומה לא פעם ולהתפרסם במדורי הרכילות והתקשורת, החליטה לחשוף את הסיבה לאשפוזה בבית החולים הפסכיאטרי וגם את המכנה המשותף שלה עם הסופרסטאר בן אל תבורי.

שתפו

כוכבת הריאלטי עומר קינן שיתפה בשבוע שעבר גל נוסף של סטוריז ברשת האינסטגרם עם ווידוים קשים במיוחד מהמחלקה הסגורה בבית החולים הפסיכיאטרי בפרדסיה בו היא מאושפזת כבר מספר שבועות.

 

קינן טענה בין היתר כי קיבלה שם מכות רצח וניסתה ליצור קשר עם המשטרה ומספר גורמים ממשלתיים שלא נענו לתחנוניה. היום(שבת) היא החליטה לחשוף את הסיבה המדויקת שהובילה אותה לאשפוז שכללה גם פרגון לזמר בן אל תבורי שחשף לאחרונה כי הוא סובל ממחלה דומה, המאניה דיפרסיה.

"בדיוק כמו בן אל תבורי": עומר קינן חושפת את הסיבה לאשפוז!
בן אל תבורי לצד סטטיק בתקופה שהסתיימה לה

קינן הרגיעה תחילה את עוקביה כי אותה בחורה שגנבה לה את האוכל ופיצצה אותה במכות לכאורה כבר איננה במחלקה. לאחר מכן התחילה לפתוח את הסיבה שהגיעה לאשפוז:“אבדתי שני חברי קרובים בתקופה של חודשיים. הראשון זה כליל קמח שנהרג באסון הבולען בבריכה. אני וכליל היינו שותפים ביחד באותה דירה בתל אביב במשך שנתיים.”

 

והמשיכה:“החבר השני זה יהונתן שלזינגר שהיה כמו אח שלי ונהרג בתאונת דרכים קטלנית שהיה בדרך אליי הביתה.” לאחר מכן חשפה את אבחנתה הפסיכולוגית והחליטה לפרגן לבן אל:“אני מאובחנת במאניה דפרסיה. בדיוק כמו בן אל תבורי הנסיך! אז קודם כל אני רוצה להצדיע לבן אל על האמץ לשתף ולספר!”

"בדיוק כמו בן אל תבורי": עומר קינן חושפת את הסיבה לאשפוז!

והוסיפה:“כי בריאות הגוף והנפש עובדים ביחד, קבלתי כמות הודעות מטורפת בעקבות הסיפור הזה מאלפי אנשים שסובלים מבעיות נפשיות כאלה ואחרות. אז קודם כל זו לא בושה חברים, זה בדיוק כמו שבן אדם שובר את הרגל וצריך רופא לגבס. אני הייתי צריכה רופאים לנפש שלי.”

 

“ההורים שלי בחרו לעשות את המהלך הזה בגלל שפרצה לי המחלה שוב בעקבות החברים שאבדתי שעשה לי דפרסיה עמוקה ובמקביל קרה משהו מאוד גדול ומשמח בעקבות האקזיט שעשיתי, בהתחלה כעסתי עליהם אבל היום מבינה ומכירה במחלה ומבינה שזה היה הדבר הכי נכון בשבילי ואין כמו אבא ואמא שיודעים בסוף מה הכי טוב בשבילנו.”

"בדיוק כמו בן אל תבורי": עומר קינן חושפת את הסיבה לאשפוז!
עומר קינן והחשיפה בסטורי

Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איריס
איריס
1 שנים

בדרך כלל אירועים נוראיים בחיי אדם גורמים להתפרצות או שימוש בסמים ….עצוב מאודדד ושכולם יהיו בריאים בגוף ובנפש אמןןן

אורי
אורי
1 שנים

יישר כוח עומר, על הכנות הפתיחות והאומץ !! זה הרבה יותר מאחרים שמתכחשים לצורך לטפל בקושי/מחלה בנפש, אחרים שיש להם גם צורך בהכרה בקשיים בנפש ובחיים ,מסתירים ןמתביישים,שזה רוב האנשים בכללי. אז עצם זה שכתב. כך בכנות פתיחות ואומץ. את עושה דבר הרבה יותר גדול ומשמעותי. בטח בדור הריאלטי הריקני. שאפו !!!

ליז
ליז
1 שנים

בריאות ומזל הכי חשוב להתמיד בטיפול. מאחלת לך חוזק נפשי והצלחה בכול