זה נגמר בדמעות: גל גברעם לא ציפתה להפתעה הזאת ליום הולדתה!

זה נגמר בדמעות: גל גברעם לא ציפתה להפתעה הזאת ליום הולדתה!

השמועה אומרת...

לא מעט ממעריציה של כוכבת “האח הגדול”, גל גברעם דואגים בעת האחרונה לשלומה לאחר שחשפה כי היא שרויה בדיכאון לאורך תקופה ממושכת, הפרידה הכואבת מבן זוגה האחרון, תום חיימוב לא הוסיפה לשלוות נפש, אך אמש היא זכתה להפתעה מעודדת ומרגשת במיוחד.

שתפו

כוכבת הריאלטי והדוגמנית, גל גברעם חשפה לפני קרוב לחודשיים למאות אלפי העוקבים שלה שתהו מדוע היא לא מעלה תכנים הרשתות החברתיות ו”נעלמה”. זאת בעקבות דיכאון בו היא נמצאת כבר כחצי שנה ואף נימקה את מלחמתה בנושא בסטורי דיי מפורט.

 

ולאחר תקופה ממושכת בה היו לא מעט שמועות לפרידה בינה לבין בן זוגה האחרון תום חיימוב, הפרסומים התבררו כנכונים והזוג שכבש את רבבות המעריצים על מסך הטלוויזיה החליט לפנות לדרכים נפרדות לאחר כשנה, גל חזרה להתגורר בבית אמה.

אתמול היה יום ההולדת ה-21 של הכוכבת הצעירה, ונראה שהיא החליטה לחגוג אותו במתכונת מאוד מצומצמת לצד בני המשפחה שלה. בפיג’מה, בבית של אמא. וזאת בשונה למסיבות והפקות יום ההולדת שהרימו לכבודה בשנים הקודמות.

 

לאור התקופה הקשה אותה עוברת גברעם לאחרונה, האינטימיות ואי החשיפה לאור הזרקורים מובנים למדי. אך נראה שלמרות שהיא החליטה לחגוג את יום ההולדת מתחת לרדאר, היו חברים מאוד מוכרים שהתעקשו לבוא ולהפתיע אותה בבית המשפחה.

זה נגמר בדמעות: גל גברעם לא ציפתה להפתעה הזאת ליום הולדתה!
ההתרגשות בשיאה: גל גברעם מקבלת בחיבוק את זהבה בן בפתח דלתה

חברתה לבית “האח הגדול”, מנצחת העונה בה השתתפו יחדיו, זהבה בן החליטה להפתיע את ילדת יום ההולדת לצד מעצב האופנה, דרור קונטנטו.

 

השניים הגיעו עד לפתח דלתה של גל גברעם כדי להפתיע אותה. היא לא יכלה לעצור את פרץ ההתרגשות והזילה דמעות של אושר כאשר זהבה נתנה לה חיבוק חם וחגיגי במיוחד.

זה נגמר בדמעות: גל גברעם לא ציפתה להפתעה הזאת ליום הולדתה!

43 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שירז
10 חודשים

אין על זהבה בן, כשמה כן היא זהב טהור !!!! טובת לב , צנועה אמהית וחברה אמיתית שבאה לעזרה.
מזל טוב גל… אל תדאגי… בסוף הכל עובר !!!

גיל
10 חודשים

המון מזל טוב גל! שדמעותייך יהיו רק מאושר

שרונה
10 חודשים

ילדה מהממת טובה מתוקה מצחיקה הרבה יותר מעניינת מתום הבייבי של אמא שלו שרק אכל והפליץ באח הגדול כל יום כל היום גל גם הרבה יותר בוגרת ממנו ופשוט יותר מעניינת בלי גל הוא שום דבר.