זרקה פצצה: אדל בספלוב חושפת שהיא ובעלה מאץ' לא גרים ביחד!

זרקה פצצה: אדל בספלוב חושפת שהיא ובעלה מאץ’ לא גרים ביחד!

צילום: רותם לבל

השמועה אומרת...

אושיית הרשת וכוכבת הריאלטי אדל בספלוב החליטה לעלות עם עוקביה ברשת האינסטגרם בנוהל המקובל של שאלות ותשובות, וכהרגלה, ענתה תשובות אותנטיות לחלוטין שחשפו עובדה שהצליחה להדאיג חלק מהן בקשר למגורים עם בעלה מאץ’.

שתפו

לפני קצת יותר מארבעה חודשים, אדל בספלוב הפכה לאמא בפעם השנייה לאחר שילדה את בנה השני ליב יעקב. הסיפורים מחדר הלידה היו לא פשוטים ואף נחשפה שם טראומה שהובילה אותה להחלטה שאינה מעוניינת בלידה נוספת בעתיד.

 

אך מה לגבי הזוגיות לצד בעלה מאץ’ מאז הלידה? העוקבים והעוקבות החליטו להציף את בספלוב בשאלות בנושא. תחילה נשאלה אדל:“בעלך מודע לזה שאת הכי חזקה בתעשייה שמה שאת מפרסמת הכל סולט האוט?!”

זרקה פצצה: אדל בספלוב חושפת שהיא ובעלה מאץ' לא גרים ביחד!

אדל השיבה:“נשים ובנות אהובות. בעלי מודע להכל, מפרגן להכל, אוהב ומעריץ את האדמה שאני דורכת עליה. הסירו דאגה מליבכן.” אך לאחר מכן נשאלה אדל האם היא ומאץ’ גרים ביחד, הפעם היא הפתיעה והשיבה:“לא”. לאחר מכן עוקבת נוספת כתבה לה:“אמאל’ה למה בעלך לא גר איתך?” אדל השיבה הפעם:“אין לא גר. גרים בנפרד”.

זרקה פצצה: אדל בספלוב חושפת שהיא ובעלה מאץ' לא גרים ביחד!
לא גרים ביחד, בספלוב משיבה לעוקבות המופתעות בסטוריז

לא ברור עדיין מה הוביל לצעד המגורים הנפרדים בין אדל למאץ’ כפי ששיתפה לעוקביה או שהאם אדל אמרה זאת כלל בהומור. אך נראה שלא צריך להגיע למסקנות דרמטיות וחפוזות במיוחד על הקשר שלהם. שנשאלה ע”י העוקבים:”כמה כסף יש לך?” השיבה בספלוב:“אתה ממן אותי אז אתה יודע”. ותייגה את מאץ’ בסטורי.

 

עוד שיתפה אדל על בשורה נוספת ולא פחות קיצונית. מתברר כי אדל ניתקה את הקשר עם אביה שחי במוסקבה לאחר שהשניים חוו משבר בחודשים האחרונים. אדל נשאלה:“את בקשר עם אבא שלך?” והפעם השיבה:“מהיום שלא הגיע לברית של ליב, לא.”

זרקה פצצה: אדל בספלוב חושפת שהיא ובעלה מאץ' לא גרים ביחד!
אין גבול למתיקות – אדל עבד בספלוב והבן ליב. צילום מסך מתוך הסטורי של אדל באינסטגרם

Subscribe
Notify of
35 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לילך
10 חודשים

אדל את מקסימה, תתפללי על עצמך ועל ילדייך , קראי תהילים, תנסי להתחיל לשמור שבת (תכתבי בגוגל: שמירת שבת למתחילים) רק תרוויחי …. כל טוב נסיכה!!!♥

רחלי
10 חודשים

אדל את מקסימה מבינה אותך טוב מאוד את לא חייבת דין וחשבון לאף אחד מאחלת לך רק טוב

רחלי
10 חודשים

אדדל אוהבים אותך התינוק מהמם