לצד רוסלנה רודינה: הברכה המרגשת של אייל גולן לבנו יאן!

לצד רוסלנה רודינה: הברכה המרגשת והמפתיעה של אייל גולן לבנו יאן!

השמועה אומרת...

פחות מיממה לאחר הפרסומים על האיחוד המשפחתי המרגש בין אייל גולן ורוסלנה רודינה לצד בנם המשותף, יאן גולן שגדל בעוד שנה והחגיגות המשותפות שכולם ציפו להם יצאו לדרך. לצד התמונות הפוטוגניות של המשפחה המאוחדת, את הפוקוס גנבה הברכה המרגשת של האב לרגל המאורע, מה הייתה הבקשה הספציפית של אייל מיאן?

שתפו

הזמיר אייל גולן התייצב לצד בת זוגו לשעבר, הדוגמנית, רוסלנה רודינה ביום הולדתו ה-8 של בנם המשותף יאן שלא כדרך קבע בשנים האחרונות וזה לחלוטין היה משב רוח מרענן במיוחד לאור הרעש התקשורתי בשבוע החולף בעקבות הפרשה שצפה מחדש בגזרתו.

 

גולן ורודינה חגג יחד אתמול(שני) כפי שנחשף שעות ספורות לפני כן את יום ההולדת ה-8 של יאן גולן. ושברו את המסורת של החגיגות בנפרד שכזכור, רק בשנה שעברה אייל חגג את יום ההולדת של יאן לצד דניאל גרינברג והמשפחה הקרובה כשעוד היו נשואים.

לצד רוסלנה רודינה: הברכה המרגשת של אייל גולן לבנו יאן!

חגיגות יום ההולדת של יאן התרחשו באולם סגור ברחובות, לצד בני המשפחה והחברים והרחק מהעין התקשורתית. ההורים המרוגשים פינקו את יאן בשתי עוגות יום הולדת ספורטיביות במיוחד מענף הכדורגל והכדורסל.

 

גולן אף נצפה רוקד בסלואו צמוד עם בתו הקטנה מיאל, לעומת זאת ילדיו הגדולים, ליאם(שנמצא כעת ביוון) ואלין לא נצפו בתיעודים. אך גולן החליט לעלות על המיקרופון ולהקדיש ברכה מאוד חגיגית ומרגשת לבנו שגדל בשנה.

 

גולן איחל ליאן:“יאניון, חיים של אבא אתה. מאחל לך המון המון מזל טוב. אושר, שתגדל לעשות את הדברים הכי טובים שאפשר.” והוסיף טיפ או יותר נכון בקשה:“מכבי חיפה, ביתר ירושלים, רק לא מכבי תל אביב אבא, אני אוהב אותך”. וצחקק.

גולן המשיך בברכה המרגשת:“וNBA, מבטיח לי NBA? אתה תהיה בNBA? כן? אז תעלה ותצליח בכל מה שתעשה, הכי חשוב בעולם שתהיה בריא, כל השאר זה בונוס. תן לאבא שלך נשיקה, שרוף עליך”.

לצד רוסלנה רודינה: הברכה המרגשת של אייל גולן לבנו יאן!

 

לצד רוסלנה רודינה: הברכה המרגשת של אייל גולן לבנו יאן!
אייל גולן ביום ההולדת הקודם של יאן לצד דניאל גרינברג בחיק המשפחה הקרובה

Subscribe
Notify of
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Noa
9 חודשים

מזל טוב ליאן המהמם . איזה כיף שאייל ורוסלנה שומרים על קשר חברי במיוחד לידו