“וואי אני בהלם”: מה גרם לאילנית לוי להתרגש כך מול העוקבים?

השמועה אומרת...

מלכת היופי לשעבר, הדוגמנית והשחקנית אילנית לוי הייתה בעברה המעט רחוק מהמתנגדות המוכרות להצטרף לרשת האינסטגרם. אך כחלוף הזמן נראה שהיא נטעה ברשת החברתית שורשים חזקים במיוחד והפכה שם למגה כוכבת. זה לא עצר אותה מלהיכנס לשוק הבא.

שתפו

אילנית לוי הייתה ידועה ממש עד לפני 4 שנים כסרבנית אינסטגרם ידועה במיוחד, שום טיעון מחבריה לתעשייה לא עזר כדי להכניס אותה לרשת הפופולרית אך לבסוף היא השתכנעה ע”י חברה הטוב מיקי בוגנים ונראה שהשאר היסטוריה.

 

לוי היא בין המשפיעניות המובילות ביותר בזירה המקומית ועכשיו יש לה סיבה לחגוג מכיוון שהיא הגיעה להישג הנדיר של 400 אלף עוקבים! אך זה לא עצר אותה מלהיות מופתעת, או אולי יש פה נגיעה מכישורי המשחק המשובחים שלה?

אילנית שיתפה את עוקביה:“400 אלף עוקבים! יאאא הלם! תודה תודה תודה. מי היה מאמין לפני 3 שנים שמצבי יהיה זה, מכורה פלוס פלוס. אוהבת אתכם ושרק נמשיך לדמיין”. והוסיפה דברים בוידאו מצולם.

 

“יואוו אני פותחת את האינסטגרם ואני ב-400 אלף עוקבים. יא אני בהלם, יא תודה רבה לכם. אני ממש מתרגשת. לא רואים את זה על ההכנה אבל תדמיינו. יא איזה קטע, אני בשוק! אלינה אומרת אמא כנסי כנסי לעמוד שלך, פתאום אני רואה 400 אלף עוקבים. וואו תודה.”

וזאת לא הייתה ההפתעה היחידה. אילנית לוי החליטה לחגוג מסיבת הפתעה לחברת הילדות שלה, מעצב הארט ומפיק האירועים מנדי כץ. בהפקה עם הפתעה מאוד לא סטנדרטית. בובת דבורה ענקית שנכנסה לחצר וגרמה לכולם להתפקע מצחוק, אילנית אף השתעשעה איתה והציעה לה במבה, צפו בקטע בהמשך!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mendy Katz (@menzzz)

Subscribe
Notify of
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאור
10 חודשים

דאי כבר לא מענינת כל הזמן סיפור אחר עליהם את מי הם מענינים בכלל תגידו מספיק כבר סיפורים והכול אצלהם כמו דרמות

ירו
10 חודשים

מי עוקב אחרי הגלום הזו

מומו
10 חודשים

חשבתי שהיא מצאה עוד פלולה בפרצוף
שלה