בשעה טובה: לכוכב האח הגדול שכלכם מכירים נולדה בת!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

אפשר להגיד שהעונה הראשונה של הריאלטי הכי מדובר במדינה, "האח הגדול" הייתה העונה הכי זכירה ואולי גם מוצלחת של הפורמט שעלה לאוויר בישראל לראשונה בשנת 2008. לסקרנות הצופים או אולי תמימות הדיירים שלא ידעו לאן הם נכנסים היה משקל רב בעניין. ועכשיו, 14 שנים לאחר מכן אחד הכוכבים הגדולים של אותה עונה חובק בת טרייה!

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

עונת "הבובלילים" של "האח הגדול" ללא ספק הייתה רחוקה שנות אור מהעונות האחרונות של הפורמט שהרבה יותר מלוטשות, בתולית וגם ללא תכנונים מוקדמים ופז"ם של עונות קודמות.

 

מלבד רגע הזכייה של שפרה קורנפלד שעמדה בגמר מול יוסי בובליל, אנחנו זוכרים היטב גם את הרומן המתגבש שלה במהלך התוכנית לבין יוצא יחידת מודיעין השדה, צבר גדיש. ונראה שמאז צבר לגמרי הצליח להתנתק מכל הקשור לתעשייה והוא במקום אחר בחיים.

בשעה טובה: לכוכב האח הגדול שכלכם מכירים נולדה בת!
צבר בן ה-27 בתעודת הזהות בטרם נכנס לבית "האח הגדול"

למרות שרוב הצופים ההדוקים של הריאלטי נוהגים לעקוב אחרי כל צעד של הפליטים והכוכבים האהובים עליהם. נראה שיש כאלה שפשוט פחות מחוברים לענייני הרשתות החברתיות וקדמת הבמה. במקרה של צבר שמאז כבר הספיק להתחתן עם בחירת ליבו, ירדן, העדכונים הם כמעט לגמרי משפחתיים והפעם הוא החליט לשתף רגע מרגש במיוחד.

 

צבר העלה פוסט כאשר הוא אוחז בידה של בתו השלישית שזה עתה נולדה בבית החולים לצד מסר מרגש במיוחד:"'ההבטחה' או תמונה של לחיצת יד קטנה כשאני מצלם את לחיצת היד הקטנה הזאת בבית החולים, זה כבר לא כמו בבת הראשונה או השנייה, כשהייתי אבא טרי, עכשיו אני יודע בדיוק מה לחיצת היד הזאת אומרת."

 

"זה אומר שאת תתני לי את החיוך והצחוק הראשון שלך ואני אתן לך את הלב שלי על מגש. את תקראי לי אבא ואני לא ארדם מדאגות אני ארדוף אחריך להתקלח בכל ערב ואת תתני לי את החיבוק הכי טוב בעולם, וכמו כל הורה אני יודע לרשימה הזאת אין סוף, כמו לקבלה והנתינה לילדים שלנו. תודה לירדן גדיש האלופה שלנו, כל כך שמח שאת השותפה שלי לדרך הזאת שאנחנו עושים ביחד עם הבנות שלנו."

ואם תהיתם איך צבר ומשפחתו נראים, אז קבלו תמונה משפחתית שבקרוב תתרחב לרגל לידת בתו השלישית שטרם הצטרפה לצילומי המשפחה הפוטוגניים. שיהיה במזל טוב!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by gadish (@byarden)


8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאת
18 ימים

מזל טוב מאחלת שתרווה ממנה נחת זוכרת אותך לטובה מהאח הגדול

שירה
18 ימים

מזל❤❤❤❤❤❤ טוב 👶👶👶👶👶👶👶

רותי כהן
18 ימים

מזל טוב