“מה דוחה? שלא בא לה עוד ילדים?”: חן טל העלתה סטורי ועוררה סערה ברשת!

השמועה אומרת...

אושיית הרשת והכוכבת שהתפרסמה בעברה הרחוק בזכות תכנים פרובוקטיביים במיוחד, נשואה כיום באושר ואף חובקת ילד שכבר הספיק לגדול. אך מה לגבי תינוקות או ילדים קטנים בעתיד? התשובה של חן טל הצליחה להשאיר כמה פיות פעורים.

שתפו

חן טל או בכינויה הנפוץ, חנטל. התפרסמה אומנם בעברה בזכות תכנים שאולי לא יתאימו לכל גיל. אך כיום היא משפיענית אינסטגרם ידועה עם 135 אלף עוקבים בחשבון וקהל מעריצים לא קטן שעוקב אחרי כל צעד שלה בחיים.

 

כזכור, חן טל נישאה לבן זוגה אלירן בחתונה חשאית בטירה בצ’כיה לפני כ-7 שנים ומאז השניים הביאו לעולם ילד משותף ומתוק בשם אילור ועברו להתגורר בדירה חדשה בפתח תקווה. אך האם יש כיוון לילד או ילדה נוספים בעתיד הקרוב? לפי התגובה הבאה של חן טל כנראה שהיא לא ששה לעניין.

"מה דוחה? שלא בא לה עוד ילדים?": חן טל העלתה סטורי ועוררה סערה ברשת!

חן טל נשאלה:“למה את כל כך נרתעת מילדים קטנים? נראה שאת לא ממש אוהבת. מה הסיבה? זה תמיד היה ככה? האנטי?” חן טל פתחה בשרשרת אמוג’ים מתפוצץ מצחוק ואז הוסיפה תשובה מאוד לא פוליטיקלי קורקט.

 

“כשהן קטנים הם בוכים וצורכים ופולטים ומריירים והבכי הזה מעצבן אותי. מבינה שהם לא בוכים סתם אבל הקטע הזה שהם לא שותקים וצורחים מביא לי תסעיף”. פתחה, והוסיפה:“ואז הם גדלים קצת ומתחילים ללכת ולגעת בהכל ולזחול לכל קום ולהגיד לא פתאום להכל”.

 

“ולנגב להם תתחת מקקי ולהאכיל אותן והכל נופל מסביב ואין לי סבלנות נו. ואי אפשר לשלוט עליהם עדיין חחחחח. ואז בגיל 5, לפעמים 4 הם נהיים עצמאיים ויש עם מי לדבר וזה סבבה לי.”

"מה דוחה? שלא בא לה עוד ילדים?": חן טל העלתה סטורי ועוררה סערה ברשת!
הסטורי של חן טל שעורר סערה ברשת

התשובה הזאת של חן טל עוררה דיון סוער בקבוצה “כמעט מפורסמים” בפייסבוק. פותחת הפוסט שיתפה את דבריה וכתבה:“חן טל שופכת את האמת שלא כולם מוכנים להודות בה”. אך כותב אחד לא הסכים איתה כלל:“מה ציפית בדיוק? ומה הגאווה בלהסכים איתה? ציפית באמת שילד בגיל חצי שנה יידע לנגב לעצמו את התחת?”

 

הדיון המשיך להתלהט כאשר כותבת הפוסט הגיבה:“לא קשור, היא מציגה את טענתה באור כנה ולא שילדים זה אושר ושמחה וכמה כיף לי לנגב קקי כמו בערך כמעט כל האמהות באינסטגרם”. אל זכתה לתגובת המשך:“נכון, אבל איך שהיא מציגה ומה שהיא טוענת שזה הדברים הבסיסיים של ילד שנולד משדר סלידה עצומה מילדים והנה בגיל 5 יש לו עם מי לדבר אז שיתמודד”.

"מה דוחה? שלא בא לה עוד ילדים?": חן טל העלתה סטורי ועוררה סערה ברשת!
חן טל לצד בעלה אלירן וילדם המשותף

לבסוף החיזוקים לחן טל עלו על ההתנגדויות לדבריה:“מה דוחה? שלא בא לה עוד ילדים? שהיא מתארת אובייקטיבית מה זה ילדים קטנים?” גולשת נוספת כתבה:“היא צודקת בגדול. וגם היה לה דיכאון אחרי לידה והיה לה נורא קשה בהתחלה אז הרתיעה שלה דיי הגיונית גם מעוד ילדים..היא כתבה המון פעמים שאחרי שהבן שלה נולד היה לה מאוד קשה והיא בכתה המון”.

Subscribe
Notify of
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכלי
10 חודשים

לבעלי האתר, לא חייבים להעלות פוסט אם אין מאחוריו כלום. באמת שלא

אתי פרץ
10 חודשים

צודקת מאה אחוז כמו כל דבר בחיים צריך לרצות. צריך לרצות להתחתן צריך לרצות להביא ילד לעולם וגם צריך אוקיינוס של סבלנות אז חן טל אני איתך

יופי טופי
9 חודשים

אם זו הגישה שלה, שלא תביא עוד ילדים לעולם.. לגדל ילד זה לא פשוט, אבל לדבר בצורה הזו, שהוא “לא בא לה טוב” ומפריע לה בחיים… עדיף שתישאר עם ילד אחד. מקווה שהוא מקבל אהבה וחום ולא התמרמרויות וכעס מצידה…