חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בעקבות החשיפה: מה יהיה הצעד הבא של בן אל תבורי?

השמועה אומרת...

ארבע שנים עברו מאז שנולד בנם של בן אל תבורי ואורטל עמר. מאז, שמותיהם לא ירדו מהכותרות עם הסכסוך המתוקשר. בשבועות האחרונים המצב התלהט כששמענו על רצונה של אורטל לחשוף את פניו של תו פרינס, ולמרות האיסור של בן אל על כך היא החליטה לחשוף אותו בכל זאת!

שתפו

ביום שבת האחרון, שבוע וקצת לאחר יום הולדתו הרביעי, פירסמה אורטל עמר בעמוד האינסטגרם שלה 3 תמונות (מתוקות להפליא!!) של תו פרינס, אחרי 4 שנים של הסתרה שלו. לפני שאורטל עשתה את הצעד המשמעותי, בן אל שלח לה מכתב דרך עורכת דינו כי הוא אוסר עליה לעשות זאת, אך היא בחרה להתעלם.

למי הוא דומה יותר? (צילום מסך מאינסטגרם)

בהמשך של יום שבת האחרון נערכה מסיבת יום ההולדת הגדולה של תו פרינס, בין המוזמנים שבלטו: חברותיה הקרובות של אורטל מיכל הקטנה ומאיה בוסקילה, רוסלנה רודינה, רותם כהן, אדל בספלוב. גם הסבא שימי תבורי הגיע לברך בנוכחותו את נכדו ביחד עם אשתו יהודית באומן.

מאיה בוסקילה, מיכל הקטנה ואורטל עמר במסיבת יום ההולדת של תו פרינס
(צילום: הילה אייזינגר)
אורטל עמר עם רוסלנה רודינה וחברות נוספות (צילום מסך מתוך הסטורי)
שימי תבורי ותו פרינס (צילום: הילה אייזינגר)

אורטל ותו פרינס

בן אל תבורי לא נשאר חייב והגיב בדרך עדינה על המאורע בסטורי אחד קצר וקולע. הוא פרסם תמונה מהשפט המתוקשר ביותר בשנה האחרונה של ג’וני דפ ואמבר הרד, בו ניצח ג’וני, עם הכיתוב- “יש אלוהים! רואה הכל” בתוספת של לב אדום. ואנחנו תוהים האם זאת רמיזה לצעד הבא שלו?

הסטורי של בן אל תבורי בתגובה לחשיפה של תו פרינס

חודשים לא פשוטים עוברים על בן אל תבורי, פירוק הצמד האגדי שהיה חלק ממנו, התפרסמו ההקלטות הבוטות ששלח לאורטל, ובעקבות זאת גם שיתף שמתמודד מעל עשור עם מאניה דיפרסיה. היעדרותו של בן אל הייתה ניכרת במסיבת יום ההולדת של בנו וזאת בעקבות שנמצא בימים אלה בארצות הברית יחד עם בת זוגו דני לוי, ועובד על הקריירה הבינלאומית שלו.

אורטל עמר חושפת מה היא חושבת על הקשר בן אל והחברה החדשה!
בן אל תבורי ואורטל עמר עם תו פרינס

מקורבים של אורטל עמר שיתפו שההחלטה לחשוף את בניהם למרות ההתנגדות מצד בן אל היא בטענה שהוא לכאורה בנתק מלא מתו פרינס ושלכאורה סיכמו בעבר כשעוד היו יחד שיחשפו את פניו של תו פרינס אחרי שיחגוג את יום הולדתו הרביעי. עכשיו רק נשאר לחכות לפעולה מצדו של בן אל.

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאור
ליאור
1 שנים

בן אל צריך טיפול

אני
אני
1 שנים

צדיק מתוקקקק ה’ יברך אותו מתוק מדבש♥☺