חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכוכבת שחזרה הביתה להפתעה: הצעת נישואים או התנצלות מופרזת?

השמועה אומרת...

כל אישה הייתה רוצה לחזור הביתה אחרי יום ארוך למחווה שקווין הכין לאביבית בר זוהר אתמול בערב. כל פעם מחדש אביבית מלמדת אותנו איך עושים את זה נכון. אז גברים, אתם מוכנים?

שתפו

אמש (ראשון) חזרה האושיה אביבית בר זוהר הביתה להפתעה מושקעת מבן הזוג קווין. בר זוהר תיעדה לסטורי את המאורע, בו רואים מסדרון מלא בתמונות מתוקות שלהם ובעלי כותרת אדומים שמובילים לחדר השינה מלא בבלונים של לבבות וסידור עם פרחים של המילים “אני אוהב אותך” על המיטה.

אביבית בר זוהר וקווין צרפתי

אנחנו פשוט לא יכלנו להתעלם מהפתקים הקטנים שהיו מפוזרים סביב המיטה, בחדות עין הצלחנו לתפוס כמה מהם שמפתחים לנו סקרנות של ממש ומשאירים אותנו עם טונות של שאלות, אנחנו ניתן לכם לראות ולשפוט.

“לאהבה אמיתית יש טבעת”
“המלכה הזאת צריכה מלך”
“תסלחי לי”

אם חשבתם שפתקים מלאים בהכרזות האהבה של קווין אל אביבית מספיקים, תחשבו שוב, קווין גם פינק את אביבית בארוחת שף ולבסוף קינוח לא אכיל במיוחד: תיק של גוצ’י. ובתגובה אביבית תיעדה ואמרה: “זה גאוני הקינוח גוצ’י, כל גבר בישראל צריך ללמוד, בבקשה, זה קינוח”.

הקינוח של אביבית

עדיין לא ברור אם זו הצעה אמיתית, או שמא זהו ניסיון של קווין לכפר על מעשה שעשה וידע בדיוק מה יעזור לרכך את אביבית? לא ידוע, אבל נשאיר את התמונות לדבר בעד עצמן, במיוחד את התמונה של הפתק “התנשאי לי?”

 

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יפצוק
יפצוק
1 שנים

מזל טוב אישה יפה הלוואי שתתחתנו בקרוב וימותו כל הקנאים

יעל
יעל
1 שנים

הוא לא צריך להתגרש קודם ?????