"אמאלה למה היא עושה את זה לעצמה": מה גרם לגולשים לצאת ככה על אדל בספלוב?

“אמאלה למה היא עושה את זה לעצמה”: מה גרם לגולשים לצאת ככה על אדל בספלוב?

צילום: Naor Appel

השמועה אומרת...

אדל בספלוב ידועה בתור אחת שלא ממש אכפת לה מה חושבים עליה ועל ההרגלים ואורח החיים שלה ונוהגת לצפצף ולהתעלם מהמבקרים באופן קבוע. האם גם במקרה הבא היא תחליט להישאר אדישה?

שתפו

אושיית הרשת אדל בספלוב היא בין המפורסמות הנעקבות ביותר בזירה המקומית. עם מעל לחצי מיליון עוקבים ברשת האינסטגרם. נראה שהכנות וגישת התכל’ס שהיא מובילה בלי יותר מדי פילטרים בהחלט גורמת לרבים לאהוב אותה יותר, אך לאחרים גם להפציץ אותה במטר של ביקורות.

 

בין שלל המתקפות כלפיה ברשת לרבות הטחות שהיא “סמרטוטה” על כך שבעלה בגד בה והיא נשארה איתו ושלל הנושאים שסובבים את הזוגיות שלה, נראה שהיא מחליטה להתעלם באופן גורף מהטוקבקים השליליים ואפילו לא טורחת לחסום את אותם מגיבים.

"אמאלה למה היא עושה את זה לעצמה": מה גרם לגולשים לצאת ככה על אדל בספלוב?
אדל בספלוב והשינוי המטורף שעשתה לאחר 4 טיפולי פנים

אך נושא אחד מצליח להדליק נורא אדומה לא פעם ברשתות החברתיות לרבות בקבוצת הפייסבוק “כמעט מפורסמים”, עורה והשיזוף המוגזם של אדל שהצליח גם הפעם, לאחר שהעלתה תמונה עדכנית בסטורי שלה לזכות לשלל תגובות קשות במיוחד.

 

אחת מחברות הקבוצה העלתה תמונה של אדל מהסטורי שלה עם השיזוף המוגזם וכתבה:“אני יודעת שאדל והשיזוף זה נושא חרוש ביותר אבל אני בהלם כל פעם מחדש”. התגובות לא איחרו לבוא. אחת הכותבות חיזקה:“אוף אין לי כוח אליה היא כזאת טיפשה ומקדמת רק התנהגויות דוחות. רק. אמהות גרועה זוגיות גרועה הכל גרוע. זאת אישה שהעלתה סטוריז שלה שותה וודקה בחדר לידה ואמרה שאם שופכים מים כל הבטן מותר להשתזף למוות בהריון. היא מזעזעת”

"אמאלה למה היא עושה את זה לעצמה": מה גרם לגולשים לצאת ככה על אדל בספלוב?
התמונה שגרמה לגולשים להעלות אותה על המוקד, שוב

גולשת נוספת הוסיפה שאלה:“אני חייבת להבין איך היא השתזפה ככה בסוף נובמבר”. ובתגובה נכתב לה:“מעניין עוד כמה זמן היא תוציא כתבה על הנזק שיש לה בעוווור.”. “מוכרים את עצמם כדי להשאר בתודעה, זו ממש הפרעה כבר, כואב לי לראות.”.

"אמאלה למה היא עושה את זה לעצמה": מה גרם לגולשים לצאת ככה על אדל בספלוב?
התמונה הקודמת שעוררה סערה דומה

12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
3 חודשים

קבוצת פייסבוק של משועממות וקנאיות ,תתעסקו בעצמכן

רותי כהן
3 חודשים

אין ספק שבזכות טעויות שלה כולנו לומדים. אז היא הכי מתאימה להיות משפיענית. מקווה בשבילה שהמחיר לא יהיה גבוה מדי עד שהיא תתפקח, ומקווה בשבילנו שנדע להיות סובלניות. כל אחת מתבגרת בקצב שלה.

ליאל
3 חודשים

איזה כתבה משעממת.