“שהשם יסלח לי אבל מגיע לכם למות”: דניאל גרינברג בהצהרה קיצונית במיוחד!

השמועה אומרת...

זו לא הפעם הראשונה שכוכבת הריאלטי והדוגמנית, דניאל גרינברג יוצאת בסטוריז שלה באופן חריף ואף תקיף ביותר לאור פרשות ושערוריות מזעזעות שרצות ברשת. הפעם זה קרה שוב, והתגובה שלה הייתה ללא מעצורים!

שתפו

הנושא הבוער של התעללויות בגני ילדים נוגע בנקודה הרגישה ביותר ללא מעט אנשים. כך גם במקרה של דניאל גרינברג שהיא בעצמה אמא לשני ילדים קטנים. מיאל ורון. גרינברג נחשפה למקרה המזעזע של תקיפת הפעוטות בגן “רחל לי” במושב עזריה ולא יכלה להחזיק בבטן את מה שהיא מרגישה.

 

באותו המקרה, כתב אישום הוגש כנגד מספר עובדים בגן המדובר בעזריה שבין היתר הואשמו בכליאת פעוטות באמבטיה. עידוד אלימות בין ילדים. הרעבה ואלימות פיזית כלפי הילדים. בתיעודים הקשים נשמעות צרחות הילדים מהגן ונראה שדניאל גרינברג שנחשפה גם היא לאותם תיעודים ברשתות, חטפה בעקבות כך התקף חרדה והחליטה לצאת למתקפה בסטורי שלה.

"שהשם יסלח לי אבל מגיע לכם למות": דניאל גרינברג בהצהרה קיצונית במיוחד!

דניאל כתבה:“אני עם דמעות בעיניים, צמרמורות בגוף וגלי חום!!! אני אפילו לא הצלחתי להקשיב עד הסוף! אני פשוט לא מאמינה שקיימת זוועה כזאת. אני לא רוצה לחשוב אפילו מה אותם הורים מרגישים ועוברים. אני הייתי מתאשפזת מהתקף לב!”

 

והוסיפה:“האלימות הזאת בגני ילדים… המקרים האלה? אלו דברים שלא יכולים לקרות! הבהמות האלה צילקו הורים וילדים לכל החיים כי בחרו מקצוע שלא מתאים להם! זאת פשוט טראומה! איך החוק אומר שלהורים אין גישה למצלמות? איך? מה זה החוק המטומטם הזה?”

 

והמשיכה בסטורי הכעוס:“מי יתן לנו ביטחון? אמון? אמאל’ה אני מתחרפנת. האחד או האחת שתיגע באחד מהילדים שלי הסוף שלהם יהיה מר מאוד! אבל מאוד! זה יותר גרוע מלהיות מחבל! זה להתעלל בילדים ותינוקות תמימים וחסרי ישע!”

 

וסיימה בדברים הקשים:“טפיי! שהשם יסלח לי אבל מגיע לכם למות. כן ועד כדי כך. גם כן מדינה עם חוקים פח! גועל נפש”. גרינברג הוסיפה וידאו עם תמונות העובדים המתעללים מהמקרה בגן “רחל לי” וכתבה:“שיתעללו בכם עד יומכם האחרון אמן!”

"שהשם יסלח לי אבל מגיע לכם למות": דניאל גרינברג בהצהרה קיצונית במיוחד!
לא יכלה להתאפק לאור הזוועות, מתוך הסטורי של דניאל גרינברג

בסטורי נוסף דניאל החליטה לתת טיפים לאמהות לגבי הפעלת שיקול דעת על פי אינטואיציה באותו נושא וכתבה בין היתר:“אני לא באה להפחיד חלילה אמהות שהולכות לקראת הרשמה לגנים. אני באה להעיר אתכן להיות תמיד עירניות ועם היד על הדופק.”

"שהשם יסלח לי אבל מגיע לכם למות": דניאל גרינברג בהצהרה קיצונית במיוחד!
דניאל גרינברג וסטורי חריף נוסף

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל(י)
3 חודשים

עד מתי הילדים יסבלו מהמקום שנועד להגן עליהם?

פאני
3 חודשים

כל החיים זה,היה פשוט בעשור האחרון סוף סוף מדברים על כך הבן שלי ננעל במקלט לפני 15 שנים ואני שמעתי את הצעקות שלו ורבתי עם הגננת ועל כך סבל שנים מבכי בכיתה היו משחררים אותו שבע שנים מוקדם בגלל בכי ואף אחד לא הקשיב,כולל במחלקת חינוך בעירית אשדוד מצער מאוד

אורי
3 חודשים

נכון , זה פשוט מדהים, הקלות בה גננת אכזרית יכולה להכות ילדים חסרי ישע. לכן, זה אינטרס משותף של כולם, גם מי שאין לו ילדים ,ויש לו אחיינים נניח. לעודד שיכניסו מצלמות לכל גן. שיהיה חוק בעניין, ושהמשטרה תוכל לגשת לזה ,ואז אולי יהיה הרתעה. אם לא ,שבוע הבא, ובזה שעבר וכך הלאה ימשיכו כל פעם לצאת סיפורים..