דיאן נגד נתנאל: אחרי הבשורה על פרידה הזוג לשעבר יוצא למתקפה ברשתות!

דיאן נגד נתנאל: אחרי הבשורה על פרידה הזוג לשעבר יוצא למתקפה ברשתות!

השמועה אומרת...

החרפה ביחסים של זוג יוצאי “האח הגדול”, דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי שרק אמש הסירו עוקב האחד מהשנייה במה שנראה כמו משבר ביחסים או פרידה. אך אז דיאן החליטה לצאת למתקפה נגד נתנאל עצמו בעקבות תלונות שמדובר בתעלול יחצ”ני לקידום השיר החדש שלו.

שתפו

נפרדו או לא נפרדו, זו השאלה. נראה שהחידה שמציפה את מדורי הרכילות והרשתות החברתיות ביממה האחרונה בעקבות הסרת העוקב בין דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי הצליחה לקבל תפנית לא כל כך חיובית, וזאת לאחר שדיאן החליטה לצאת נגד נתנאל בעקבות הטיזרים ששחרר לשירו החדש בסמוך לידיעות על פרידה.

 

ברשת עלו לא מעט תאוריות שמדובר בתעלול יחצ”ני של השניים שלא נפרדו כלל ועושים את כל התהליך הזה על מנת לקדם ולתת פוקוס לשירו החדש של נתנאל ולאחר מכן לחזור להיות זוג בדיוק כפי שהיו קודם לכן.

דיאן נגד נתנאל: אחרי הבשורה על פרידה הזוג לשעבר יוצא למתקפה ברשתות!
התרגיל מסתבך או שאולי לא היה פה כלל אחד כזה?

אך נראה שלדיאן הספיק בשלב מסוים לספוג את כל המהלומות לגבי העניין והיא החליטה לצאת בהבהרה ואף בעקיצה חריפה במיוחד נגד בן זוגה לשעבר! דיאן טענה:“וכן לשאלתכם זה פוגע שמקדמים שיר על חשבון הנפש שלי. במיוחד כזה מגיע מבן אדם שהיה הכי קרוב אליי בעולם.”

 

“ראיתי שאתם מרגישים שמזלזלים באינטליגנציה שלכם. מבינה אתכם. גם אני מרגישה ככה. רוצה להבהיר דבר אחד. אני לא קשורה לתעלול היחצני הזה. מאחלת המון הצלחה בהמשך ושהיא תהיה מבוססת על כשרון ולא על רפש כזה.”

דיאן נגד נתנאל: אחרי הבשורה על פרידה הזוג לשעבר יוצא למתקפה ברשתות!
דיאן יוצאת להתקפה בסטורי נגד האקס

נתנאל עצמו שנחשף לסטורי העקיצה הזה של בת זוגו לשעבר החליט גם הוא לצאת להתקפה או יותר נכון להגנה סביב אותם האשמות. רודינצקי כתב בסטורי:“אין לי דבר להראות או לשתף אתכם מלבד המוזיקה שלי, פעם שיתפתי אתכם בבת זוגתי ובמוזיקה שלי, היום רק במוזיקה שלי.”

דיאן נגד נתנאל: אחרי הבשורה על פרידה הזוג לשעבר יוצא למתקפה ברשתות!
נתנאל יוצא להגנה\התקפה אחרי הסטורי של דיאן

החדשות התחדדו כאשר נתנאל עצמו העלה פוסט עם טיזר לשירו החדש תחת הכותרת “-בקרוב-” באותו הטיימינג של הפרידה לכאורה. הפוסט הזה של נתנאל זכה ללא מעט תגובות וביקורות. אחת המגיבות רשמה:”איזה מהלך עלוב עם הפרידה, לא להאמין. לפחות היית ממתין קצת”.

 

מנגדת עוקבת אחרת חיזקה את נתנאל:“נתנו לה ככ הרבה צ׳אנסים להוכיח את עצמה מחדש עכשיו הגיע התור שלו ומה מעט צאנסים שהיו לו באח הוא עשה את זה מושלם ואני בטוחה שאם רגע יבינו במי מדובר יבינו שעדיף רגע להקשיב לו ולא לה , מגיע לו טוב”

דיאן נגד נתנאל: אחרי הבשורה על פרידה הזוג לשעבר יוצא למתקפה ברשתות!
דיאן ונתנאל והתמונה שנמחקה היום מהפיד של השניים

גולשת נוספת כתבה בתגובה:“לא הבנתי למה לא מאמינים שהם נפרדו? בגלל שיר? מה עד כדי כך טמבלים? אין מצב לא מאמינה”. וזכתה לתגובה בנושא:“זה נקרא יח’צ רצח , הם יפרדו ידברו עליהם בלי סוף והופ מוציא שיר ואז יכנסו לשמוע ויגידו שזה על הפרידה ויעשו רעש על השיר שלו והשיג מה שהוא רצה.”

הסטורי של דיאן שעלה וירד אחרי שניות אמש – רמז עקיף ששם את הדברים במקום אחר

חדי העין שמו לב אולי לסטורי אותו העלתה דיאן אמש ונמחק אחרי מספר שניות ובו היה מסר שאולי חושף דווקא צד אחר ממה שכתבה בסטורי היום? דיאן העלתה ציטוט משירה של קארדי בי עם המילים(בתרגום חופשי לעברית):“הם משתמשים בשם שלי בשביל קליקבייט. הכלבות אפילו רוצות להתחיל ביף מזויף, ביף מזויף”. אנחנו לגמרי מבולבלים כבר.

32 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חני
3 חודשים

דיאן את שוב מוכיחה שאת חסרת רגישות ורגש ואין לך אמונה בכלום.פשוט רוע טהור.

יעל
3 חודשים

דיאן לפסיכיאטר ומהר..רואה את העולם ואנשים דרך פריזמה של רוע מזוקק.צריכה טיפול צמוד צמוד.הכל ניבט מהמבט בעיניה …….

עידן
3 חודשים

נתנאל מגיע לך הרי כולם הזהירו אותך ממנה. היא בדיוק כמו אמא שלה ולא הבנת את זה. תגיד תודה לאל שהתרחקת מהפסיכופטית הזאת. אם ההורים שלה אטהבים אותה דיאשפזו אותה דחוף