בקרוב הקאמבק? לדניאל גרינברג יש מסר מרגש במיוחד לאקס שלה!

בקרוב הקאמבק? לדניאל גרינברג יש מסר מרגש במיוחד לאקס שלה!

השמועה אומרת...

שלושה חודשים בלבד עברו מאז שכוכבת הריאלטי, דניאל גרינברג ובן זוגה האחרון, יזם הנדל”ן תום שקד גדעו את הקשר הזוגי שלהם, וזאת למרות שהשניים נראו מאוהבים בטירוף. האם ישנה עוד תקווה לקאמבק זוגי? כי נראה שהאקס תפוס חזק עדיין בליבה של גרינברג

שתפו

הזוגיות של דניאל גרינברג ותום שקד הייתה אחת ממערכות היחסים המדוברות והמסוקרות של השנה. השניים שפצחו בזוגיות לעיני כל כחודשיים בלבד לאחר הגירושים של דניאל מאייל גולן הצליחו להסעיר רבים וגרור לא מעט ביקורות על הטיימינג, אך גם לזכות לשבחים ופרגונים רבים.

 

אך למרות שהשניים נראו מאוהבים בקשר שנמשך ארבעה חודשים שלמים וכלל חופשות זוגיות מעבר לים, הוא לא שרד את מבחן המציאות כאשר דניאל הודעה כי חייה כאמא בראש סדר העדיפויות. בין היתר שיתפה גרינברג בזמן הפרידה:”כשאוהבים באמת גם צריך לדעת לשחרר ולהרפות ולהבין שזמן ומקום זה לא תמיד כאן ועכשיו”

בקרוב הקאמבק? דניאל גרינברג חושפת שלא הפסיקה לאהוב את האקס
האהבה עוד לא כבתה. דניאל גרינברג והאקס, תום שקד בתקופה של הביחד

אז האם שלושה חודשים לחוד עזרו לדניאל להבין משהו חדש בקשר לאקס? דניאל נשאלה ע”י העוקבות שלה:“את תפוסה רגשית?”. גרינברג לא היססה ופתחה את הלב:“חח וואלה כן, ישיר ופתוח לומר שעוד אוהבת את האקס?”

 

עוד נשאלה גרינברג על העמידות שלה בפני טוקבקים וביקורות שליליות ברשתות החברתיות. הפעם גרינברג החליטה לחשוף את דעתה בנושא:“לא קוראת טוקבקים, בקושי נכנסת לקרוא את הכתבה עצמה… לפעמים כותרת מספיקה ועובר יום וביי.”

בקרוב הקאמבק? דניאל גרינברג חושפת שלא הפסיקה לאהוב את האקס
כנראה לא התכוונה לאקס להזה?

והוסיפה:“פעם הייתי קוראת, נפגעת ואפילו בוכה… בוכה מטמטום של אנשים שמחפשים להפיץ רוע במקום אור וזה נוגד את העקרונות שלי.. אני תמיד אבחר להפיץ אור ולא משהו אחר, לכן אותם אנשים לא ראויים בכלל שאתייחס לתסכול שהם זורקים על המקלדת. מזמן לא שם. ועדיין שולחת להם אור ואהבה”.

 

ומה לגבי האקס המיתולוגי שלה, בעלה לשעבר אייל גולן? גם כאן דניאל נשאלה ע”י העוקבות שלה:“כשאת רואה את הקשר המחודש של איל ורוסלנה את מאמינה שגם אתם תצליחו לשים הכל בצד באחד הימים?”

 

גרינברג השיבה:“אני שמחה מאוד על כך וכך צריך להיות. הכל כבר מזמן בצד והרבה מאחור, כל אחד במקום שלו בחיים וכל מה שקשור בגידול הילדים אנחנו החברים הכי טובים שיש ואין סיבה שיהיה אחרת.”

בקרוב הקאמבק? לדניאל גרינברג יש מסר מרגש במיוחד לאקס שלה!

עוד סטורי מעניין שחשפה גרינברג לעוקבות שלה במסגרת סשן שאלות ותשובות היה כאשר שיתפה תמונות ופרטים מהשירות הצבאי שלה. גרינברג חשפה תמונות שלה מחיל האוויר וכתבה:“משקית יח’צ והפקות אירועים. נהנתי מכל רגע וגם חתמתי עוד 8 חודשי קבע באותו התפקיד ופיקדתי על 3 חיילות מושלמות.” קבלו את התמונות:

בקרוב הקאמבק? דניאל גרינברג חושפת שלא הפסיקה לאהוב את האקס
דניאל גרינברג בתקופת השירות הצבאי. המראה כמעט זהה לזה של היום

Subscribe
Notify of
guest
19 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שמיל
שמיל
11 חודשים

אית מי זה מענין קבלת מתנה הי. במקום לטפל ילדים שלך מחפשת פרסם כמו ילד בית 16

ירו
ירו
11 חודשים

מענינת לנו את התחת

סיון
סיון
11 חודשים

את באמת לא מעניינת אותנו רק רוצה פרסומת