האם הפרידה מדיאן קרתה בגלל שיר? נתנאל מגיב לראשונה ושם סוף לספקולציות!

השמועה אומרת...

יממה לאחר שדיאן שוורץ החליטה להגיב לראשונה לפרידה בראיון טלוויזיוני ולא ממש הרבתה במילים, בן הזוג לשעבר נתנאל רודינצקי מחליט לשבור שתיקה ויוצא בחריפות נגד הטענות שעשה תרגיל לקידום שירו החדש.

שתפו

בשבוע החולף עלו אינספור דיונים ברשתות החברתיות בנוגע לדבר הפרידה של כוכבי “האח הגודל”, דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי. רבים סירבו להאמין שהשניים אכן נפרדו שאכן קודם לכן נראה הכי מאוהבים ובזוגיות חזקה.

 

אך לצד הצקצוקים היו גם לא מעט טענות שהופנו כלפי הזוגות בכך שהם מביימים פרידה כדי לקדם את שירו החדש של נתנאל. דבר שהביא את דיאן לצאת נגד אותן ההאשמות בסטורי ואף יצאה במתקפה נגד נתנאל עצמו וקידום השיר על חשבונה לטענתה.

רודינצקי החליט להגיב הערב לסאגה המתמשכת הזאת באופן ישיר בוידאו לעוקביו ברשת האינסטגרם. ונראה שהוא לא מרוצה מאותן האשמות. אלו הדברים שהיו לומר:“חברים שלי תפסיקו לשאול אותי אם כל זה קרה ונגרם בגלל שיר. האם אני מקדם את כל הדבר הזה בגלל שיר.”

 

והמשיך:“חודש וחצי קודם לכן אני אמרתי לכם שאני מתכוון להוציא שיר. וזה אותו שיר מדובר. כן נפל בטיימינג שקרה מה שקרה אבל אני לא אעצור את החיים שלי בשביל זה ואני לא אכנס לדיכאונות מעבר למה שנכנסתי כבר.”

“השיר יוצא כרגיל כמתוכנן אני עוד מעט אפרסם גם תאריך מדויק, וזהו. ותפסיקו עם כל הספקולציות האלה. יש שם עדיין עם רגש ועם לב וזה נורא נורא פוגע בי ומאכזב אותי לקרוא דברים כאלה שאתם חושבים. עלי לפחות בכל אופן. אני אוהב ומכבד את כלכם וזהו, שרק נשמור על אנרגיה טובה, וגם אם מסיימים דברים יש אחלה דרך לסיים, אפשר לסיים את זה פשוט בשלום.”

@shmua.comהאם הפרידה מדיאן קרתה בגלל שיר? נתנאל מגיב לראשונה ושם סוף לספקולציות!

♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

34 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שרונה
3 חודשים

הבחור הזה טיפוס לא נעים שלושה חודשים באח הגדול הוא היה אכזבה לצופים התנהגות לא הולמת בלשון המעטה כל התירוץ הזה להגיד מי שלא היה באח הגדול לא מבין זה שקר היו עוד מלא דיירים אותה כמות של זמן עם התנהגויות הרבה יותר טובות משלו

טל
3 חודשים

שילך לעבוד, זמר הוא לא!!! גם ראפר לא!!!

נערך לאחרונה 3 חודשים על ידי טל
משה
3 חודשים

הרסת את נחיים שלך .שנכנסת לקשר הזה מלחתחילה.ניכנסת לאח הגדול לקדם מוזיקה שלך.ומה שקרה לך..וכך אומרים שה…. עומד השכל בתחת וזה מה שקרה לך ילד תתבגר……….להבא תחשוב.