חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תם עידן נתנאל: זה הצעד שעשתה דיאן שוורץ מאז מהפרידה!

תם עידן נתנאל: זה הצעד שעשתה דיאן שוורץ מאז מהפרידה!

השמועה אומרת...

שבוע לאחר שעלתה ברשתות החברתיות סוגיית הפרידה של זוג יוצאי “האח הגדול”, דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי. נראה שרוב הציבור משוכנע כבר שהשניים חזרו באמת לסטטוס פנוי\ה. ומסתבר שלדיאן כבר יש הצעה שווה שהיא לא יכולה לסרב לה.

שתפו

ימים לא פשוטים עברו על הפרודים הטריים, דיאן ונתנאל. בזמן שהורידו עוקב האחד מהשנייה ברשתות החברתיות, השניים חטפו לא מעט האשמות שהם עושים תרגיל יחצ”ני לקבל עוד כותרות ולאחר מכן האש הופנתה לנתנאל שהואשם בקידום שירו החדש על חשבון הפרסומים בנושא.

 

אך מאז נראה שגם דיאן וגם נתנאל החליטו לשבור את הכלים ולצאת בתקשורת עם מסרים נגד אותה מתקפה ברשת. היא אומנם הפילה את זה עליו ואף האשימה אותו בניצול הסיטואציה. אך הוא מנגד הגיב שהטיימינג היה מקרי והשיר תוכנן לצאת בין כה וכה.

תם עידן נתנאל: זה הצעד שעשתה דיאן שוורץ מאז מהפרידה!

ובזמן שהיא כבר הספיקה לחזור לבין ההורים בקריית גת לאחר שיצאה מהדירה המשותפת עם נתנאל בפתח תקווה. לדיאן כבר מתוכנן יעד חדש ונוצץ אותו היא צפויה לכבוש ממש בסוף השבוע הקרוב.

 

דיאן תקח פסק זמן מהדיונים והטוקבקים סביב הפרידה שלה ושל נתנאל בזירה המקומית ותטוס בסופ”ש הקרוב לדובאי לצילומי קמפיין חדש בכיכובה לחברת מוצרי הטיפוח “לה בוטה”, וגם תשמש כפרזנטורית של המותג.

תם עידן נתנאל: זה הצעד שעשתה דיאן שוורץ מאז מהפרידה!
“הביוגרפיה של דיאן ונתנאל מרתקת ממש” הבדיחה שרצה ברשת לצד ספרי הילדים

אז האם הזמן הזה בנפרד, עכשיו כשכל אחד יהיה בארץ אחרת יוכל לעזור לדברים קצת לשקוע? אין ספק ששני הצדדים בהחלט זקוקים לזה. נתנאל ציין גם כן שהוא לא מתכוון להישאב למצב רוח דיכאוני וימשיך בחייו ובקריירה שלו:“אני לא אעצור את החיים שלי בשביל זה ואני לא אכנס לדיכאונות מעבר למה שנכנסתי כבר”.


 

Subscribe
Notify of
guest
52 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליז
ליז
1 שנים

לא מצליחה להבין איך יצאה בהצהרות שהוא רוכב על הגב שלה בזמן שהיא ניצלה אותו וזרקה אותו ועכשיו קוטפת קמפיינים חדשים?! מעניין שהוא לא בא ואומר שהיא רוכבת על גל התהילה… לא יודעת למה אבל מרגיש לי שהיא הרעה בסיפור וחבל.. היא סתם פגעה בו כדי לצאת טוב ציבורית.

מייק
מייק
1 שנים

עיניים רעות מאוד יש לה.

מיכאל
מיכאל
1 שנים

מה קרה בגלל שלא נתת לה את הרכב במתנה?? או שלא לקחת אותה למסעדת מישלן