אחרי ההחלטה הגורלית של אייל גולן: דניאל גרינברג לוקחת כיוון אחר

אחרי ההחלטה הגורלית של אייל גולן: דניאל גרינברג לוקחת כיוון אחר

השמועה אומרת...

בזמן שהאקס הטרי של כוכבת הריאלטי דניאל גרינברג, הזמר אייל גולן החליט לעשות מספר שינויים בחייו מאז הגירושים שהתחילו בשינוי שמו הפרטי ולאחרונה גם הסרת הקעקוע המשותף אותו חקק לצד גרינברג, מגיעה תורה של דניאל לומר מה תעשה בנידון.

שתפו

ארבעה חודשים עברו מאז שהזוג לשעבר שהיה הזוג המדובר ביותר בביצה המקומית, החליט ללכת לדרכים נפרדות לאחר שעבר תהליך גירושים מלא. ונראה שאת מקומם של חילופי המהלומות ביניהם ברשת תופסים שינויים בחייהם האישיים.

צילום: אלירן אביטל

לאחר הגירושים המדוברים של אייל גולן ודניאל גרינברג, המון פרטים שטרם נחשפו בזמן שהיו בזוגיות לאורך השנים יצאו מה"ארון" וגררו מהלכים דו כיוונים ביניהם במיוחד ברשתות החברתיות.

 

אך מאז אור הזרקורים עבר לשינויים אותם הם מבצעים בחייהם האישיים. דניאל גרינברג שנכנסה לכאורה זוגיות חדשה עם תום שקד. בחור שהכירה בזמן שהייתה בחופשת הסקי. ואייל גולן החליט לשנות את שמו לאיל בעצת הרב – אך גם להסיר\לשנות את הקעקוע המשותף אותו ביצע עם דניאל בזמנו.

ארבעה חודשים אחרי הגירושים מדניאל גרינברג: הצעד הדרמטי שעשה אייל גולן!
אייל גולן ודניאל גרינברג לצד המקעקעת הקבועה שלו ליז. והקאבר שעשתה לו לקעקוע המשותף.

עיניהם של לא מעט מעריצים ועוקבים של השניים, ובמיוחד של דניאל רצו לדעת מה המצעד המשותף של דניאל לאחר שאייל גולן עשה קאבר לקעקוע המשותף אותו חרטו על גוף בסוף שנת 2018 בכך שהחליט להחליף את האות של דניאל, וכמו כן התאריך המדובר מהכתובת בצורות משולשים וסימן שאלה.

 

במסגרת שאלות ותשובות בחשבון האינסטגרם של דניאל גרינברג, היא החליטה לענות לשאלות העוקבים שלה אחת ולתמיד ולענות לשאלה: מדוע היא לא עושה קאבר לקעקוע המשותף עם אייל גולן כפי שעשה?

 

דניאל נתנה תשובה מאוד ברורה בנושא:"וואלה לא חשבתי על זה. אני רואה את הקעקוע הזה, אני רואה את הילדים שלי מולי. הוא לא מפריע לי בשום צורה כך שכרגע הוא לא ישנה צורה"

אחרי ההחלטה הגורלית של אייל גולן: דניאל גרינברג לוקחת כיוון אחר
דניאל גרינברג חושפת בסטורי שלא מתכוונת לעשות קאבר לקעקוע המשותף

אז האם ה"כרגע" יהפוך לקבוע או כאשר תעמוד בפני מעמד של זוגיות רצינית ואולי חתונה היא תחליט לעשות שינוי כפי שהקדים ועשה בעלה לשעבר? כנראה שנצטרך לחכות.

 

אחרי ההחלטה הגורלית של אייל גולן: דניאל גרינברג לוקחת כיוון אחר

51 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
א.מ
3 חודשים

שני דבילים שאת הבלאגן שלהם מראים לכולם ושוכחים שהיו פעם נשמה אחת ושיש נשמות קטנות שהביאו לעולם אז אם לא בשבילכם זוג דבילים לפחות בשביל הילדים שבו בשקט ותאדו למחתרת

רון
3 חודשים

הזוג הכי פלצן שהיה במדינה דייי תחיו את החיים

אורחת
3 חודשים

כמה אםשר לעסוק בהם????? אין יותר אנשים בעולם????
כל גרפס שלהם צריך לעניין את העולם????