ההסתבכות של כוכב הפופ:"הוא אנס אותי וקרא לי כלבה קטנה ומפגרת!"

ההסתבכות של כוכב הפופ:”הוא אנס אותי וקרא לי כלבה קטנה ומפגרת!”

השמועה אומרת...

הזמר ניק קרטר מהרכב הפופ האלמותי והמצליח משנות ה-90, הבקסטריט בויז. ספד רק בחודש האחרון את אחיו ארון קרטר שהלך לעולמו בגיל 34 וכבר צריך להתמודד עם מכה חדשה. פרשיית אונס של נערה שצצה לה מתחילת שנות ה-2000.

שתפו

כוכב הפופ הבינלאומי שמוכר לרבים שגדלו בשנות ה-90, מתמודד שוב עם פרשה לא פשוטה. אחרי שב-2018 שתי נשים טענו כי תקף אותם מינית ואף אנס את אחת מהן. נחשף אמש כי אישה נוספת העלתה טענות על כך שקרטר ביצע cה מעשים מיניים בניגוד לרצונה כשהייתה רק בת 17.

 

על פי העדויות של שאנון רות בת ה-39, לאחר אחת ההופעות של הבקסטריט בויז בשנת 2001. רות שהייתה אז בת 17 בלבד הותקפה ונוצלה מינית ע”י ניק שהיה אז בן 20. עפ”י התביעה פורסם כי ניק הזמין את רות שנמצאת על הספקטרום האוטיסטי ולוקה בשיתוק מוחין למשקה אלכוהולי בניגוד לבקשתה.

לטענתה, ניק הביא לה משקה אותו כינה “משקה VIP” שכלל אלכוהול למרות שביקשה רק מיץ תפוחים אך לא התנגדה לו כדי לשמור על הנימוסים. לאחר מכן על פי טענותיה, ניק לקח אותה לשירותי האוטובוס של הלהקה וציווה עליה לבצע בו מין אוראלי.

 

רות בכתה תוך כדי התהליך לטענתה וניק המשיך להכתיב לה מה לעשות עד שלקח אותה למיטה, שם המשיך לתקוף אותה מינית. הוא קרא לה בהמשך גם “כלבה קטנה ומפגרת” וטענה כי אמר שאף לא יאמין אם היא תספר לאנשים שכך הוא מתנהג.

ההסתבכות של כוכב הפופ:"הוא אנס אותי וקרא לי כלבה קטנה ומפגרת!"
ניק והבקסטריט בויז בסוף שנות ה-90

עוד טענה רות במסיבת עיתונאים בנושא:“רק בגלל שניק קרטר הוא סלב לא אומר שהוא יכול להתחמק מעונשי מעשיו. אני ניצולה ואני תמיד אשאר כזאת”. מצידו של ניק קרטר דחו את האשמות הללו של שאנון רות.

 

“הטענה הזאת על מקרה שהתרחש לפני יותר מעשרים שנים לכאורה היא לא רק חסרת ערך משפטי אלא גם שקרית. לצערי, זה כמה שנים רות טוענת טענות שקריות מתוך מניפולציה שמופעלת עליה, וההאשמות האלה משתנות כל הזמן. אף אחד לא צריך ליפול בפח בתעלול תקשורתי שנוצר בידי עורך דין אופורטוניסט, אין כלום בתביעה ואנו בטוחים שבית המשפט יבין זאת במהרה”.

ההסתבכות של כוכב הפופ:"הוא אנס אותי וקרא לי כלבה קטנה ומפגרת!"
ניק קרטר לצד המשפחה: דחה את הטענות בתוקף ע”י עורך דינו

1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Noa
3 חודשים

אכזב ברמות. פעם הערצתי אותו מהבקסטריט בויז. מסתבר שהוא סתם דושבג