"קל עם גבר!": אודליה סויסה מחשבת מסלול מחדש לאחר הפרידה?

“קל עם גבר!”: אודליה סויסה מחשבת מסלול מחדש לאחר הפרידה?

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי והזררה, אודליה סויסה מחליטה שוב לפתוח עם עוקביה את העניינים הבין-אישיים. והפעם. האם אחרי הזוגיות האחרונה שלה לצד אישה, יש לה תובנות לגבי המשך הדרך והאם תעדיף להבא לצאת עם גברים או נשים?

שתפו

כוכבת “האח הגדול” ו”הישרדות VIP”, אודליה סויסה הצליחה להפתיע רבים כאשר לאחר תקופה ארוכה ביותר של שמועות בשנה האחרונה יצאה מהארון עם זוגיות לצד אישה. אך מאז הדרמות לא איחרו לבוא מאותה גזרה.

 

סויסה שיצאה מבת הזוג שלה לאחרונה, ספיר סטדניק. הספיקה לחזור אלה ואז שוב להיפרד בשבוע שעבר. הפעם זה כלל הסרת עוקבים וגם מסרים עם עקיצות מצידה של האקסית. אז עכשיו אחרי שהסאגה הזו נגמרה, אודליה מחליטה לענות על שאלת השאלות: גברים או נשים?

"אז היא הגרושה שיוצאת עם אישה": התגובות ברשת לא איחרו בעקבות הסטורי של אודליה סויסה
אודליה סויסה וספיר סטדניק, מתוך האינסטגרם

אודליה שכזכור הייתה נשואה לבעלה אבי סויסה ולהם ארבע ילדים גדולים משותפים, נשאלה ע”י העוקבים שלה ברשת האינסטגרם שאלה סקרנה רבים:“תוכלי כעת לצאת עם גבר?” אודליה השיבה:“ברור שכן! למה לא? זה שהייתי עם אישה לא אומר שזהוו לא אהיה בזוגיות עם גבר.”

 

שאלה נוספת שהצליחה לתפוס לא מעט תשומת לב והופנתה לסויסה:“עם מי קל לך יותר להיות עם גבר או אישה?”. נענתה בתשובה מצידה:“קל עם גבר לא? אני חושבת שזה גם עניין של אופי. אבל אצל 2 נשים יש יותר קנאה מאשר עם גבר ואישה. לפחות מהחוויה שלי.”

"קל עם גבר!": אודליה סויסה מחשבת מסלול מחדש לאחר הפרידה?

עוד השיבה סויסה לשלל שאלות לגבי מחיר התהילה והאם היא שלמה עם הפרסום. אודליה שיתפה:“מחיר התהילה לא פשוט אבל אם אתה שלם עם מי שאתה אז את לומד לקבל הכל מהקשה ועד הקל! יש מחיר כבד כן. רציתי בזה, בחרתי בזה, נכנסתי לזה ומחבקת את זה.”

 

והוסיפה בליל להתבלבל:“אם היו מביאים לי אופציה לחזור להיות אנונימית קל חוטפת. אבל זה לא יקרה כנראה. בטח שאני עושה מלא רעש.” עוד נשאלה אודליה האם היא אותה אודליה של לפני ואחרי הפרסום. הפעם השיבה:“אני חושבת שאני אותה אודליה. יש כאלה שיגידו אחרת אבל לא אכפת לי.”

 

"קל עם גבר!": אודליה סויסה מחשבת מסלול מחדש לאחר הפרידה?

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חיליחלי
3 חודשים

איזה אלופה היא בדיוק ? אמא לארבעה ילדים , לא נאה ולא יאה מה שהיא עושה , רק שתחליט מה היא רוצה ? או גבר או אישה ?

אנונימי
3 חודשים

אלופה תעשי מה שבא לך